Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(irmaMO @ 2007 11 14, 17:09)
As pirkau paejusia savaite pas didmeninka,mokejau 1560lt.,duoda 2metu garantija.


Kaip ji džiovina? Ar neturi nusiskundimų? g.gif
Gal jau bandėt stiklo funkciją?
Kaip tik svarstom apie ją, gal padėsi apsispręsti išsirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Lima @ 2007 11 15, 12:30)
Kaip ji džiovina? Ar neturi nusiskundimų?  g.gif
Gal jau bandėt stiklo funkciją?
Kaip tik svarstom apie ją, gal padėsi apsispręsti išsirinkti  mirksiukas.gif

Ne,dar ji pas mus nepajungta todel nieko negaliu pasakyti ir patarti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 13, 18:49)
Apstrakčiai labai sunku pasakyti, tiesiog kaina priklauso nuo gamintojų, funkcijų...
Paprasčiau kalbėti apie kontrečius daiktus, nes šiaip jų yra labai daug.
Tiesiog kiekvienas gamintojas turi savo "vykusių" ir "nevykusių" modelių.
Papildyta:
Na šiaip galima atkreipti dėmesį ar indaplovė turi 3in1 (jei ruošiatės naudoti tabletes), ar turi automatinį įkrovos atpažiniimą (jei turi, ateitį sutaupysite enrgijos bei vandens), kiti nori stiklo programos (galima dėti "jautresnius" stiklo indus)...

aciu uz patarimus 4u.gif siandien apziurinejau GORENJE , o kaip sita firma ar vistik apsistoti prie AEG . Ruosiuosiu keisti visa buitine technika ,tai net galva sukasi nuo pasirinkimo , bet kaip issirinkti geriausia uz protinga kaina g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(enrikule @ 2007 11 15, 08:46)
indaplove naujut naujutele, pagrinde naudoju auto programa, del filtro nezinau, siaip kartas nuo karto isvalau ji....todel ir sakau jog keista kazkaip, kad visiskai naujas daiktas neatlieka visu funkciju kaip priklauso...teks grazinti atgal i parduotuve


Gal neuztenka regeneruojancios druskos(esancios tableteje), nes perkietas vanduo. Mano drauges (vokietijoje) naudoja prie kombi tableciu papildomai sia druska. Pas mane taip pat indai budavo slapi. Dabar prie tableciu 5-in-1 naudoju papildomai skalavimo skysti-Klarspüler(nezinau kaip teisingai lietuviskai vadinasi). Jokiu problemu. Pasiskaiciusi Stiftung Warwntest (jau 43 metus gina vartotoju teisias Vokietijoje), suzinojau kad kombi tabletes prasciau plauna, nes negalima individualiai pritaikiti prie esamos vandens kokybes.

Praeitu metu Stiftung Waren test testuotu indaploviu sarasas:
Bosch SGI 58M02 EU
Neff S44M57W3 Eu
Siemens SE 55M280 EU -pirmosios trys geriausios
Blomberg GIN 1580 XB
Miele G1220 SCi
Gorenje GI 63330 W
Juno-Elektrolux JSI 64601
Quelle/Privileg 56450

Bauknecht GSIP 9127 IN
Ariston LVZ 670 Duo -paskutinios dvi ivertintos prastai
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2007 11 16, 00:22)
Gal neuztenka regeneruojancios druskos(esancios tableteje), nes perkietas vanduo. Mano drauges (vokietijoje) naudoja prie kombi tableciu papildomai sia druska. Pas mane taip pat indai budavo slapi. Dabar prie tableciu 5-in-1 naudoju papildomai skalavimo skysti-Klarspüler(nezinau kaip teisingai lietuviskai vadinasi). Jokiu problemu. Pasiskaiciusi Stiftung Warwntest (jau 43 metus gina vartotoju teisias Vokietijoje), suzinojau kad kombi tabletes prasciau plauna, nes negalima individualiai pritaikiti prie esamos vandens kokybes.

Praeitu metu Stiftung Waren test testuotu indaploviu sarasas:
Bosch SGI 58M02 EU
Neff S44M57W3 Eu
Siemens SE 55M280 EU    -pirmosios trys geriausios
Blomberg GIN 1580 XB
Miele G1220 SCi
Gorenje GI 63330 W
Juno-Elektrolux JSI 64601
Quelle/Privileg 56450

Bauknecht GSIP 9127 IN
Ariston LVZ 670 Duo        -paskutinios dvi ivertintos prastai

Na mums iki Vokietijos dar toli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enrikule @ 2007 11 15, 09:46)
indaplove naujut naujutele, pagrinde naudoju auto programa, del filtro nezinau, siaip kartas nuo karto isvalau ji....todel ir sakau jog keista kazkaip, kad visiskai naujas daiktas neatlieka visu funkciju kaip priklauso...teks grazinti atgal i parduotuve


Siūlyčiau pasiskambinti į garantinį aptarnavimą ir viską išsiaiškinti.
Papildyta:
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 16, 15:04)
Siūlyčiau pasiskambinti į garantinį aptarnavimą ir viską išsiaiškinti.


Pasidomėjau, kaip čia šiuo atveju būtų, gal iškart baigus indams plautis atidarai indaplovę?
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 16, 14:11)
Siūlyčiau pasiskambinti į garantinį aptarnavimą ir viską išsiaiškinti.
Papildyta:
Pasidomėjau, kaip čia šiuo atveju būtų, gal iškart baigus indams plautis atidarai indaplovę?


As taip pat galvodavau, kad reikia tuoj pat atidaryti po skalbimo. Bet tikrai gero rezultato nebuvo, kol nepradejau dadeti skalavimo skyscio. Tai dabar vakare uzstatau ir ryte tik atidarau. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(irmaMO @ 2007 11 16, 09:25)
Na mums iki Vokietijos dar toli verysad.gif


Netaip ir toli. smile.gif
O technika ir is Vokietijos veza.
Atsakyti
Man paaiškino, kad kai tik baigia plauti indus, neatidarinėti iš karto, nes indaplovė būna karšta ir dėl to būna drėgmės.
O kas dėl priemonių, tai pati naudoju tik atskirus druską, blizgiklį ir miltelius.
Tikrai išeina pigiau ir rezultatas kitoks.
Išbandžiau ir tabletes, bet... rezultatas prastesnis
Čia jau kaip visur, kur viskas viename, tai ir yra viskas viename...
Geriau rinktis iš atskirų komponentų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 17 lapkričio 2007 - 16:03
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 17, 16:02)
Man paaiškino, kad kai tik baigia plauti indus, neatidarinėti iš karto, nes indaplovė būna karšta ir dėl to būna drėgmės.
O kas dėl priemonių, tai pati naudoju tik atskirus druską, blizgiklį ir miltelius.
Tikrai išeina pigiau ir rezultatas kitoks.
Išbandžiau ir tabletes, bet... rezultatas prastesnis
Čia jau kaip visur, kur viskas viename, tai ir yra viskas viename...
Geriau rinktis iš atskirų komponentų.


drinks_cheers.gif
O kas del atidarymo, po skalbimo. Sita dregme kenkia darbastaliui ir spintelems, bet niekaip nesusyje su indu plovimu. Ko gero atvirksciai. Nes greiciau nugaruoja ir gali indus issiimti greiciau. Bet pas mane granito satalvirsis. Jis to nebijo. O kas del spinteliu. As pati su bespalviu silikonu uzsandarinau tarpa, kur indaplove susijungia su stalvirsiu. Sonai ir taip buvo uzsandarinti , nes integruota indaplove. Taip kad dregme neturi jokios galimybes. Be to ka pastebejau. Kai pradejau naudoti papildomai sakalavimo priemone prie kombi tableciu(nu as tingine blush2.gif ), ir dregmes zymiai maziau. ax.gif
Atsakyti
na bandziau as ir iskart atidaryti ir po kiek laiko, dregmes vistiek yra. o jeigu tarkim atidarau po nakties tai indai izdziuve taciau pvz stiklinese matosi tokios baltos demes (gal nuo per kieto vandens). zodziu teks pabandyti dar panaudoti skalavimo skysti prie tableciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enrikule @ 2007 11 19, 16:02)
na bandziau as ir iskart atidaryti ir po kiek laiko, dregmes vistiek yra. o jeigu tarkim atidarau po nakties tai indai izdziuve taciau pvz stiklinese matosi tokios baltos demes (gal nuo per kieto vandens). zodziu teks pabandyti dar panaudoti skalavimo skysti prie tableciu smile.gif

tikrai pabandyk, manau turetu padeti, nes tos tabletes tai lieka tabletemis, juk atskiri dalykai geriau nei viskas viename
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2007 10 15, 15:12)
man rekomendavo siemens, nes tik ji turi tokia sistema,  (dabar papasakosiu paprastai) kaip konteineri, kuris susildes vandeni ta siluma panaudoja kitam vandeniui sildyti, nenaudojant papild E, o garai seda ant susilusiu sieneliu ir dziovinimui kazkaip ten vel geriau  ax.gif  Siu dalyku kitos indaploves neturi, taip mane informavo ogminos pard.

bijau kad ogminos parduotuvė sėkmingai "prikabimo makaronų" ant ausų smile.gif

QUOTE(Grazhke @ 2007 10 15, 15:58)
Į ką galima atkreipti dėmesį, tai galimybė "užstatyti" pusę indaplovės, laiko atidėjimas (kad skalbtusi naktį, nes pigesnė elektra  ax.gif ), dar pas mus į grindis šviečia raudona lemputė, nes kai įmontuota indaplovė gali kartais nesuprasti ar ji dar skalbiasi ar jau nebe  blush2.gif  na čia aišku ne esminis privalumas...

pusinės įkrovos programa yra visiškai neesminis dalykas - dauguma modernių indaplovių tokio dalyko neturi, nes viską reguliuoja elektronika, ir ji automatiškai pagal indų kiekį ir užterštumą reguliuoja vandens ir energijos sąnaudas, ir įdėję kelis indus, turėsite tas pačias sąnaudas, kaip ir su pusinės įkrovos programa smile.gif
lemputė šviečianti į grindis yra labai svarbus privalumas, manau, nes pilnai įmontuojamose indaplovėse nesimato likusio laiko iki programos pabaigos, o tas spinduliukas sėkmingai tą parodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(INMANTA @ 2007 11 15, 19:19)
aciu uz patarimus  4u.gif siandien apziurinejau GORENJE , o kaip sita firma ar vistik apsistoti prie AEG . Ruosiuosiu keisti visa buitine technika ,tai net galva sukasi nuo  pasirinkimo , bet kaip issirinkti geriausia uz protinga kaina g.gif  g.gif  g.gif

Gorenje yra pagal kaina/kokybe toli nuo AEG. daugeliu atveju kainuoja net brangiau, man rodos - nėra net ką daug galvoti smile.gif

QUOTE(jblmami @ 2007 11 16, 00:22)
Gal neuztenka regeneruojancios druskos(esancios tableteje), nes perkietas vanduo. Mano drauges (vokietijoje) naudoja prie kombi tableciu papildomai sia druska. Pas mane taip pat indai budavo slapi. Dabar prie tableciu 5-in-1 naudoju papildomai skalavimo skysti-Klarspüler(nezinau kaip teisingai lietuviskai vadinasi). Jokiu problemu.

3-in-1, 5-in-1 ir kitu-in-1 tablečių nė vienas gamintojas nerekomenduoja naudoti ilgą laiką be pertraukos. net jei ir naudojat tabletes, bent vieną savaitę per mėnesį būtų pravartu panaudoti regeneruojančią druską ir skalavimo skystį, kad visos sistemos teisingai veiktų.
Atsakyti