Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Vakar pirma karta jau isbandem indaplove. Bet del nezinojimo isrinkom netinkama programa, be dziovinimo. Tai siek tiek slapi indai buvo. O siandien visa diena indus rinkau. Na ziuresim, kaip siandien isplaus.
Dziaugiames, kad 60 cm pirkom, nemazai indu telpa.
Ikisau ir Tefal. Kadangi anksciau pirkta, tai net ir nezinau ar galima. Na bet gal nieko neatsitiks.
Atsakyti
gal kas turit Zanusi indaplove? kaip sios? g.gif konkreciai mane domina zanusi ZDT 6454.
Atsakyti
as svarstau ar pirkti indaplove ir iskilo toks klausimas - kiek laiko apytiksliai plaunami indai? Na, nuo - iki, suprantu kad nuo programos priklauso, bet kiek uztrunka a, kuria dazniausiai naudojate? Ir ar labai padidejo elektros sanaudos isigijus indaplove? g.gif
Atsakyti
Sveiki, perskaičiau visą temą bigsmile.gif iš pradžių lyg viskas ir aišku, BEKO, ARDO, ARISTON, schmoll.gif , geriausiai rinktis, SIEMENS, AEG AR ELEKTOLIUKSĄ
kai perskaičiau viską vėl viskas neaišku pasidarė.

Supratau, kad skyrelyje yra keli nusimanantys žmonės, todėl noriu patarimo:

Mūsų šeima 4 asm., 60 cm. indapl. neturiu kur pastatyt, tad renkuosi 45 ir gylis ne daugiau kaip 55. Žinoma norėtusi geriausio varianto kokybės ir kainos atžvilgiu rolleyes.gif apsistojau ties dviem indaplovėm, tai AEG F84470VI IR ESL 46010. Gal galėtumėt padėt išsirinkt?

Žiūrinėjau šių mašinų kainas, tai pigiau jos eurobutyje, o kaip su pristatymu, ar galima tą mašiną atvažiuot ir pačiam apžiūrėt, girdėjau ir derėtis galima? ax.gif blush2.gif blush2.gif

Iš anksto dėkoju už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agai @ 2008 02 18, 21:02)
as svarstau ar pirkti indaplove ir iskilo toks klausimas - kiek laiko apytiksliai plaunami indai? Na, nuo - iki, suprantu kad nuo programos priklauso, bet kiek uztrunka a, kuria dazniausiai naudojate? Ir ar labai padidejo elektros sanaudos isigijus indaplove?  g.gif

Man tai sąnaudos sumažėjo smile.gif, bent jau vandens, o kadangi pas mus vanduo šildomas elektriniu boileriu, tai elektros sąnaudos nepadidėjo, nes tiesiog mažiau sunaudojama karšto vandens. Tai rezultate nepalaunu indų ir dar sutaupau smile.gif
O automatinė programa plauna apie 120 min.
Atsakyti
sveikutes drinks_cheers.gif
gaila kad tik dabar radau sia tema, ax.gif nes jau esu nusipirkusi indaplove BEKO, ir kaip supratau paskaicius atsiliepimus tai priskiriama prie prastesniu.Aisku yra ir geru atsiliepimu, bet as is savo praktikos pasakysiu, kiek ploviau indus, visad isimu as juos slapius, net reikia pervalyti ranksluostuku g.gif , o as taip tikejausi kad turint tokia masina nereiks visai pirstu kist prie indu verysad.gif
Gal ka ne taip darau, bet sunervino tai neraliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rramii @ 2008 02 19, 12:24)
sveikutes  drinks_cheers.gif
gaila kad tik dabar radau sia tema,  ax.gif nes jau esu nusipirkusi indaplove BEKO, ir kaip supratau paskaicius atsiliepimus tai priskiriama prie prastesniu.Aisku yra ir geru atsiliepimu, bet as is savo praktikos pasakysiu, kiek ploviau indus, visad isimu as juos slapius, net reikia pervalyti ranksluostuku  g.gif , o as taip tikejausi kad turint tokia masina nereiks visai pirstu kist prie indu  verysad.gif
Gal ka ne taip darau, bet sunervino tai neraliai doh.gif


Gal daiktas brokuotas??? Taip neturi daryti net ir Beko.
Siūlyčiau pasiskambinti į garantinį aptarnavimą.
Dar siūlyčiau pabandyti neišiminėti indų iš karto, o palaukti kol viskas atvės ir imti indus po kokios valandos po baigimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 19 vasario 2008 - 10:35
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 02 19, 11:33)
Gal daiktas brokuotas??? Taip neturi daryti net ir Beko.
Siūlyčiau pasiskambinti į garantinį aptarnavimą.
Dar siūlyčiau pabandyti neišiminėti indų iš karto, o palaukti kol viskas atvės ir imti indus po kokios valandos po baigimo.


tai taip ir reiks padaryt pabandysiu. ir dar sake kad tabletes nelabai gerai, o as jas kaip tik ir naudoju, nes atskirai komponentu nezinojau ka pirkt.
O kokios firmos geriausia pirkt miltelius, druska ir skalavimo sk??
Atsakyti

Mūsų šeima 4 asm., 60 cm. indapl. neturiu kur pastatyt, tad renkuosi 45 ir gylis ne daugiau kaip 55. Žinoma norėtusi geriausio varianto kokybės ir kainos atžvilgiu apsistojau ties dviem indaplovėm, tai AEG F84470VI IR ESL 46010. Gal galėtumėt padėt išsirinkt?

Žiūrinėjau šių mašinų kainas, tai pigiau jos eurobutyje, o kaip su pristatymu, ar galima tą mašiną atvažiuot ir pačiam apžiūrėt, girdėjau ir derėtis galima?


Donatas ir Monika, gal galėtumėt pakonsultuot, jūs lyg eurobuityje dirbat? Kaip su pristatymu?
Atsakyti
QUOTE(rramii @ 2008 02 19, 13:04)
tai taip ir reiks padaryt pabandysiu. ir dar sake kad tabletes nelabai gerai, o as jas kaip tik ir naudoju, nes atskirai komponentu nezinojau ka pirkt.
O kokios firmos geriausia pirkt miltelius, druska ir skalavimo sk??


Na, aš perku iš Tomo Philips Frisg (man jie tinka ir kaina maža), gali prikti Calgonit, tikrai neapsiriksi
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 02 19, 12:15)
Na, aš perku iš Tomo Philips Frisg (man jie tinka ir kaina maža), gali prikti Calgonit, tikrai neapsiriksi

labai gerai, as kaip tik ten daznai lankausi, reiks pasidomet
aciu smile.gif
Atsakyti
nuziurejau siemens SE 66T373. siemens kataloge raso, kad ji sunaudoja 12 l vandens, o pasidairius eurobuity-14. kuri info meluoja?

dar krito i aki siemens SE 64M365. Tie skirtumai gal nereiksmingi tarp abieju? g.gif

Gal zinovai ka patartu ax.gif 4u.gif
Atsakyti