Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

na, maisto likučius, kavos tirščius, aš išmąsčiau perskaičiusi forumą ir instrukciją, reikia pašalinti - mažiau filtras užsikimš wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 14, 15:06)
o spindulio nėra pas jus? mane taip neramina, kad nematau laiko ant žemės g.gif tai nežinau, ar čia jua kreiptis į garantinį ar dar palaukti biggrin.gif


yra spindulys ant zemes.. o iskur tu sugalvojai,kad ant zemes turi matytis laikas? nes as jy matau tik kai aki prikisu prie stalvirsio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 02 14, 15:22)
yra spindulys ant zemes.. o iskur tu sugalvojai,kad ant zemes turi matytis laikas? nes as jy matau tik kai aki prikisu prie stalvirsio  cool.gif

na, logiškai išmąsčiau biggrin.gif jei yra el. laikrodis, bet indaplovė integruojama, tai kaip matyti laiką, vadinasi, jis turi matytis kažkur kitur g.gif ir tikrai, ten kažkokie kontūrai skaičių yra, bet tik kontūrai, tai vat man ir labai įdomu pasidarė blush2.gif
Atsakyti
o pas mane kur pilnai imontuojama tai yra tik laikmatis uz kiek valandu jai isijungti, o ne kiek laiko liko plauti...
skarinka, as irgi dabar is patirties- puodus ir blekas nors valanda pamirkau, tada dar indaplovej perskalauju ir tik tada plaunu- isnyko ta problema, kad nevisada gerai isplaudavo puodu vidu. o likucius ne itin kruopsciai iskrapstau.
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2008 02 14, 16:40)
o pas mane kur pilnai imontuojama tai yra tik laikmatis uz kiek valandu jai isijungti, o ne kiek laiko liko plauti...
skarinka, as irgi dabar is patirties- puodus ir blekas nors valanda pamirkau, tada dar indaplovej perskalauju ir tik tada plaunu- isnyko ta problema, kad nevisada gerai isplaudavo puodu vidu. o likucius ne itin kruopsciai iskrapstau.

Aciu. Siek tiek aiskiau. Tai vat ir galvoju, kad gal puodus (prekepusius) bus greiciau rankom plaut. Na kol nebandziau, tai daug visokaiusiu kvailu klausimu kila. blush2.gif Na dar reikia visas priemones susipirkt. Siandien ejau apsizvalgyt, bet taip nieko ir nenupirkau. Calgonit labai isreklamuotas, bet ar tikrai jis toks stebuklingas. Na patarkit kokia priemones man susipirkt.

Papildyta:
Ir dar noreciau patarimo. Na cia ne tik del indaploves, bet gal nesupyksit. Kai meistrai surinkineja virtuvinius baldus, tai technika mes turim ispakuoti, ar meistrai. O gal mes patys turesime technika, plautuve, maisytuva montuoti, o jie tik skyles ispjausto?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 02 14, 14:21)
Ne  4u.gif
Aš savo senąją tai plaunu, nes ją pirkau dar tada, kai neturėjau indaplovės, tai galiu pasakyti tiek, kad gal būčiau ilgiau naudojusi, jei nebūčiau plovusi  blush2.gif  Plaunu jau kiek daugiau nei du metus, tai jau norisi naujos, nes pradeda prikepinėti  doh.gif
Jau turėdama indaplovę pirkau dar vieną Tefal keptuvę, tai apžiūrėjau ant dėžutės esančius ženklus ir ten buvo pažymėta, kad negalima plauti indaplovėje  4u.gif

o pas mane ant pakuotes buvo zenkliukas kad galima keptuve plauti indaploveje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 02 14, 16:49)
o pas mane ant pakuotes buvo zenkliukas kad galima keptuve plauti indaploveje rolleyes.gif

Gal jos skirtingos? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 13, 22:32)
o puodukus su kavos nuosėdom dedat? aš tai išpyliau į kriauklę biggrin.gif

aš irgi išpilu į kriauklę mirksiukas.gif bet jaučiu tada aš jų labai daug pridėjau, tai gal nesugebėjo kokybiškai išskalaut g.gif
Šiaip maisto likučius apvalau ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 02 14, 20:14)
aš irgi išpilu į kriauklę  mirksiukas.gif  bet jaučiu tada aš jų labai daug pridėjau, tai gal nesugebėjo kokybiškai išskalaut  g.gif 
Šiaip maisto likučius apvalau ir viskas  ax.gif

Na kavos tirščių geriau nedėti į indaplovė. užsineš fitras ir neišpaus indų schmoll.gif
Atsakyti
o nieks AEG 46 cm įmontuojamos su spinduliu neturit? taip man įdomu pasidare, ką turi rodyt spindulys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 02 14, 17:13)
Gal jos skirtingos?  unsure.gif  g.gif

taip skirtingos, kai pirkau buvo tokios kurias galima plauti indaploveje ir tokios kuriu negalima biggrin.gif reik ziuret zenkliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 14, 16:36)
na, logiškai išmąsčiau biggrin.gif jei yra el. laikrodis, bet indaplovė integruojama, tai kaip matyti laiką, vadinasi, jis turi matytis kažkur kitur g.gif ir tikrai, ten kažkokie kontūrai skaičių yra, bet tik kontūrai, tai vat man ir labai įdomu pasidarė blush2.gif

na, gerai čia prajuokinot lotuliukas.gif bet dabar leiskit pasakyt teisybę NĖRA JOKIO LAIKO RODYMO SU SPINDULIUKU ANT ŽEMĖS doh.gif ir nesitikėkit kažką ten išvysti - o jei matot kažkokius kontūrus, siūlau eit pasitikrint pas okulistą sunglasses2.gif

QUOTE(Almuka @ 2008 02 14, 16:40)
o pas mane kur pilnai imontuojama tai yra tik laikmatis uz kiek valandu jai isijungti, o ne kiek laiko liko plauti...

Almuka, tai pas jus yra indaplovė su laiko atidėjimo funkcija, bet neturi ekranėlio kur rodytų laiką, teisingai.

QUOTE(skarinka @ 2008 02 14, 17:31)
Papildyta:
Ir dar noreciau patarimo. Na cia ne tik del indaploves, bet gal nesupyksit. Kai meistrai surinkineja virtuvinius baldus, tai technika mes turim ispakuoti, ar meistrai. O gal mes patys turesime technika, plautuve, maisytuva montuoti, o jie tik skyles ispjausto?

paprastai meistrai patys techniką išpakuoja, o pajungimas kiek žinau kiekvieno prietaiso kainuoja ~50 lt, tai čia jau galit rinktis - ar sutaupyti šiek tiek, ar leisti jiems padaryti viską iki galo smile.gif
Atsakyti