Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Kažkaip bežiūrint į integruojamą indaplovę kilo klausimas: kam ten visas tas valdymas, laikas panelėje ir pan. reikalingas, jei jo vis tiek nesimato blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 13, 21:33)
Kažkaip bežiūrint į integruojamą indaplovę kilo klausimas: kam ten visas tas valdymas, laikas panelėje ir pan. reikalingas, jei jo vis tiek nesimato blink.gif

pas mane yra spindulys, ir, atseit, ant grindų turėtų matytis laikas ax.gif Bet, kadangi mes kol kas naudojamės integruojama indaplove jos neintegravę, ir grindys yra margos, tai ant grindų matau ne skaičiukus, o neaiškios formos raudoną dėmę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 02 13, 22:04)
pas mane yra spindulys, ir, atseit, ant grindų turėtų matytis laikas  ax.gif  Bet, kadangi mes kol kas naudojamės integruojama indaplove jos neintegravę, ir grindys yra margos, tai ant grindų matau ne skaičiukus, o neaiškios formos raudoną dėmę  biggrin.gif

oba, mes irgi neintegravom dar lotuliukas.gif šiandien įjungėm pirmą kartą pabandyt, tai tą spindulį matau, bet skaičių nea schmoll.gif o kas naudojat integruotas, matot?
rezultatas mane patenkino drinks_cheers.gif labai riebaluoto pridžiūvusio fritiūrinės indelio ir vakar pridegusio puodo neišplovė, bet šiaip viskas gerai thumbup.gif tik atidarius buvo tabletės dėžutės dangtelis atidarytas blink.gif taip turi būti g.gif
ir aš skaičių nemačiau schmoll.gif tik dėmė doh.gif negi tikrai turi matytis g.gif gal reguliuojasi ten kur kas, nes lyg kokie kontūrai yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 13 vasario 2008 - 22:13
QUOTE(AŠA @ 2008 02 13, 22:11)
oba, mes irgi neintegravom dar  lotuliukas.gif šiandien įjungėm pirmą kartą pabandyt, tai tą spindulį matau, bet skaičių nea schmoll.gif o kas naudojat integruotas, matot?
rezultatas mane patenkino drinks_cheers.gif labai riebaluoto pridžiūvusio fritiūrinės indelio ir vakar pridegusio puodo neišplovė, bet šiaip viskas gerai thumbup.gif tik atidarius buvo tabletės dėžutės dangtelis atidarytas blink.gif taip turi būti g.gif
ir aš skaičių nemačiau schmoll.gif tik dėmė doh.gif negi tikrai turi matytis g.gif gal reguliuojasi ten kur kas, nes lyg kokie kontūrai yra...

Pas mane irgi miltelių/tablečių skyrelis po plovimo būna atidarytas smile.gif Plovimo rezultatai ir mane tenkina, bet vakar išėmiau kelis blogai išplautus puodelius - buvo aplipę kavos nuosėdomis ax.gif
Dėl tų skaičių tiksliai nežinau, instrukcijoj apie spindulį nieko neradau ax.gif O vyrui, kai pirko indaplovę, sakę, kad spindulys rodo laiką ir dar kažką ax.gif Dabar pagalvojau, kad nesimato dėl to, kad galbūt ne visai lygiai stovi pati indaplovė g.gif reiktų pasižiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 02 13, 22:26)
Pas mane irgi  miltelių/tablečių skyrelis po  plovimo būna atidarytas  smile.gif  Plovimo rezultatai ir mane tenkina, bet vakar išėmiau kelis blogai išplautus puodelius - buvo aplipę kavos nuosėdomis  ax.gif
Dėl tų skaičių tiksliai nežinau, instrukcijoj apie spindulį nieko neradau  ax.gif  O vyrui, kai pirko indaplovę, sakę, kad spindulys rodo laiką ir dar kažką  ax.gif  Dabar pagalvojau, kad nesimato dėl to, kad galbūt ne visai lygiai stovi pati indaplovė  g.gif  reiktų pasižiūrėt  ax.gif

nea, maniškis sako, kad lęšiukas nekokybiškas, mes turim laikrodį tokį-rodo gerai, o vat čia kažkokie kontūrai yra, bet tik kontūrai... ir nuo lygumo pastatymo čia nepriklauso, bandėm pridėt baltą popierių įvairiam aukšty-tas pats... jei reguliuosis kažkaip tas spindulys, tai gerai, o jei ne... nes instrukcijoje tikrai nieko nerašo sad.gif
o puodukus su kavos nuosėdom dedat? aš tai išpyliau į kriauklę biggrin.gif
Atsakyti
as irgi ispilu i kriaukle
Atsakyti
o Tefal keptuvės indaplovėj plaunamos g.gif:
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 14, 14:10)
o Tefal keptuvės indaplovėj plaunamos g.gif:

Ne 4u.gif
Aš savo senąją tai plaunu, nes ją pirkau dar tada, kai neturėjau indaplovės, tai galiu pasakyti tiek, kad gal būčiau ilgiau naudojusi, jei nebūčiau plovusi blush2.gif Plaunu jau kiek daugiau nei du metus, tai jau norisi naujos, nes pradeda prikepinėti doh.gif
Jau turėdama indaplovę pirkau dar vieną Tefal keptuvę, tai apžiūrėjau ant dėžutės esančius ženklus ir ten buvo pažymėta, kad negalima plauti indaplovėje 4u.gif
Atsakyti
Rytoj atvaziuoja virtuves baldai, tai pajungs ir indaplove. Gal man paaiskins kas nieko nenusimananciai. I indapolve reikia deti indus be maisto likuciu, sita tai suprantu. Bet ar labai kruopsiai reikia maisto likucius salinti? Ir kavos tyrscius irgi reikia visus iskrapstyti, ar gali kazkiek likti? O jei puode kas prisvilo (pvz. bulves), tai reikia ta puoda pirmiau atmirkyti? Na kvaila gal atrodau, bet niekada neturejau indaploves. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 13, 21:33)
Kažkaip bežiūrint į integruojamą indaplovę kilo klausimas: kam ten visas tas valdymas, laikas panelėje ir pan. reikalingas, jei jo vis tiek nesimato blink.gif


jei labai noriu tai matau kiek min liko,pas mane nedidelis tarpas tarp stalvirsio ir indaploves ir jei prikisu aky matau lotuliukas.gif ,bet aisku galetu but ir paprasciau doh.gif nors realiai man to nelabai ir prireike,nes dazniausiai nakciai uzstatau
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 02 14, 14:59)
jei labai noriu tai matau kiek min liko,pas mane nedidelis tarpas tarp stalvirsio ir indaploves ir jei prikisu aky matau  lotuliukas.gif ,bet aisku galetu but ir paprasciau  doh.gif  nors realiai man to nelabai ir prireike,nes dazniausiai nakciai uzstatau

o spindulio nėra pas jus? mane taip neramina, kad nematau laiko ant žemės g.gif tai nežinau, ar čia jua kreiptis į garantinį ar dar palaukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2008 02 14, 14:26)
Rytoj atvaziuoja virtuves baldai, tai pajungs ir indaplove. Gal man paaiskins kas nieko nenusimananciai. I indapolve reikia deti indus be maisto likuciu, sita tai suprantu. Bet ar labai kruopsiai reikia maisto likucius salinti? Ir kavos tyrscius irgi reikia visus iskrapstyti, ar gali kazkiek likti? O jei puode kas prisvilo (pvz. bulves), tai reikia ta puoda pirmiau atmirkyti? Na kvaila gal atrodau, bet niekada neturejau indaploves. Aciu.




Ir aš prisidedu prie šio klausimo-merginos, pakonsultuokit,ką 4u.gif
Atsakyti