Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 20, 16:49)
F 86080 VI yra truputį tylesnė ir vidaus apšvietimas, funkcionaliai jos tokios pat.
Dabar jau kilmės šalis ta pati (Lenkija).
O kur šuo pakastas, tektų klausti gamintojo, nes jos tikrai skiriasi mažai, o kaina... kiek daugiau smile.gif



Donatai ir Monika,
o ar F 86080 VI yra uzraktas nuo vaiku? nors jeigu valdymo panele viduje tai gal jis ir nelabai reikalingas...?

Sigita
Atsakyti
O mes jau gerus 4 metus naudojamės Ardo LS9212B-2. Įmontuotas valdymo pultelis (dėl ko aš džiaugiuosi, nes mažai pagundų vaikams mirksiukas.gif ), talpa - 12 komplektų. Turi 8 plovimo programas (įskaitant mirkymą),1/2 režimą. Mano "mylimiausia" 8 programa - plauna 70 C temperatūroje, tai tikrai viską gerai išplauna thumbup.gif
Šiaip nesuprantu, dėl ko jūs taip ginčijatės dėl tų kelių dB, taigi užstatai timer'į, eini miegoti, o iš ryto tau išplauti indai biggrin.gif na, nebent virtuvėj patinka miegoti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(AŠA @ 2008 01 22, 14:45)
mums baldžius patarė tatyti 45 cm dėl vietos, bet kai pamatėm parduotuvėj sad.gif tokia maža sad.gif nors mes ir tik dviese  biggrin.gif bet, gal užteks blush2.gif


Aš nerokomenduočiau tokios mažutės (nes ką gali išplaut per kartą, plausit du arba rankomis dalį) ax.gif geriau kokios spintelės atsisakykite mirksiukas.gif
O dviese gal tikrai ne amžinai būsit, ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitaju @ 2008 01 22, 17:43)
Donatai ir Monika,
o ar F 86080 VI yra uzraktas nuo vaiku? nors jeigu valdymo panele viduje tai gal jis ir nelabai reikalingas...?


mano nuomone, kadangi valdymo panelė yra viduje, tiesiog technologiškai nėra įmanoma įtaisyti užrakto nuo vaikų. Bent jau niekad neteko girdėt nieko panašaus.
Atsakyti
QUOTE(Juratikas @ 2008 01 22, 16:52)
Aš nerokomenduočiau tokios mažutės (nes ką gali išplaut per kartą, plausit du arba rankomis dalį)  ax.gif geriau kokios spintelės atsisakykite  mirksiukas.gif
O dviese gal tikrai ne amžinai būsit, ar ne?  smile.gif

na, jau komplektas gaminamas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 22, 16:14)
na, jau komplektas gaminamas sad.gif

mes jau irgi turėjom komplektą, kai sumąstėm pirkti indaplovę, tai vienos spintelės dielės duris išėmėm ir puikiausiai į tą ertmę tilpo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2008 01 22, 19:32)
mes jau irgi turėjom komplektą, kai sumąstėm pirkti indaplovę, tai vienos spintelės dielės duris išėmėm ir puikiausiai į tą ertmę tilpo smile.gif

mes jau uzsakem komplekta, gamina ji ....
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 22, 20:38)
mes jau uzsakem komplekta, gamina ji ....



man rodos, šeimos ne vienodai juk gamina - mūsų vieni draugai (šiaip tik vieni iš visų mūsų pažystamų turi indaplovę, tai kitų nuomonių tiesiog neturiu) gyvena trise- vaikelis jau valgo normalų maistą iš normalių indų- ir puikiai telpa vieną kartą eper dieną išsiplaudami 45 cm. indaplovėje.savaitgaliais, sako, kartais prireikia 2 kartus per dieną,, užvesti" aparatą - normalu, nes tada ir gamina 2 -3 kartus per dieną mažiausiai.
Taip, kad nesijaudink.mes irgi dėsim 45 cm. - neturim vietos daugiau, spintelių tam tikrai neaukosiu, ir manau, kad valgydami vieną kartą per dieną (+ 2 puodeliai nuo arbatos ryte) puikiai apsieisim su mažesne indaplove.
Tuo labiau, kad SM mačiau post'ą, kuriame rašė, kad jiems dviems užtenka ir visai mažos (pastatomos ant stalo/ spintelės) indaplovės:). taip, kad ramiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki dar karteli,
na niekaip neissirenkam indaploves.... lyg ir buvome apsistoje ties AEG F 86080 VI. bet ir vel pradejom galvoti - o gal geriau pasidairyti kokio panasaus lygio electrolux'o? gal mieli expertai patartu ar net koki modeliuka rkeomenduotu? sakykime maximali kaina 3000 Lt.
butume be galo dkeingi uz nuomone smile.gif

Sigita
Atsakyti
QUOTE(sigitaju @ 2008 01 29, 02:22)
Sveiki dar karteli,
na niekaip neissirenkam indaploves.... lyg ir buvome apsistoje ties AEG F 86080 VI. bet ir vel pradejom galvoti - o gal geriau pasidairyti kokio panasaus lygio electrolux'o? gal mieli expertai patartu ar net koki modeliuka rkeomenduotu? sakykime maximali kaina 3000 Lt.
butume be galo dkeingi uz nuomone smile.gif


manau galima paziureti Electrolux modeli ESL67030.
Atsakyti
kettis, o tai ka geriau rinktis - AEG ar Electroluxa? kur jos gaminamos ir viena ir kita?
Atsakyti
QUOTE(sigitaju @ 2008 01 29, 10:45)
kettis, o tai ka geriau rinktis - AEG ar Electroluxa? kur jos gaminamos ir viena ir kita?

abi Italijoj gaminamos, pagal viską daugmaž vienodi modeliai, skirias vidaus išdėstymas - geriausia būtų gyvai juos pačiupinėt ir išsirinkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitaju @ 2008 01 29, 11:45)
kettis, o tai ka geriau rinktis - AEG ar Electroluxa? kur jos gaminamos ir viena ir kita?


O aš siūlyčiau rinktis Siemens
pvz. SE66T373EU, o ji jau Vokiška
Atsakyti