Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(kettis @ 2008 01 21, 09:11)
2. 45dB - dar daugiau nei dukart triukšmingesnė.



diskusijose galima daug tiesos sužinoti


tad noriu išsiaiškinti kaip yra skaičiuojamas triukšmas, tie dB

PVZ. jei AEG 41 dB, o maniškė Siemens 45 dB, tai kaip čia suprasti, kad maniškė du kartus garsiau dirba g.gif , aš maniau, kad 4 dB skirtumas nereiškia dvigubai didesnio garso g.gif


Ir dar, kodėl 60 cm pločio indaplovės dirba tyliau smile.gif , tiesiog įdomu, kas ten kitaip biggrin.gif g.gif


Atsakyti
QUOTE(rike @ 2008 01 21, 15:28)
tad noriu išsiaiškinti kaip yra skaičiuojamas triukšmas, tie dB

PVZ. jei AEG 41 dB, o maniškė Siemens 45 dB, tai kaip čia suprasti, kad maniškė du kartus garsiau dirba  g.gif , aš maniau, kad 4 dB skirtumas nereiškia dvigubai didesnio garso  g.gif
Ir dar, kodėl 60 cm pločio indaplovės dirba tyliau  smile.gif , tiesiog įdomu, kas ten kitaip  biggrin.gif  g.gif

visas esmė tame, kad dB kiekis ir girdimas triukšmingumas kinta ne tiesiškai, o berods logaritmiškai, t.y. decibelų skaičiui padidėjus nuo 20 iki 40 dB, girdimas triukšmingumas pakyla ne 2 (kaip mes manytume), o daug kartų. Visi atsakymai glūdi fizikoje smile.gif

o didelės dirba tyliau tiesiog dėl konstrukcinių ypatybių, bet tiksliai nepasakysiu kodėl - gal tiesiog triukšmas geriau pasiskirsto didesnėje patalpoje? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 21 sausio 2008 - 15:20
QUOTE(kettis @ 2008 01 21, 09:39)
imkit Electrolux ESL46010, viskas taip pat kaip ir AEG F84470VI, tik dar papildomai yra stiklo programa. Be to, ir kainuos pigiau uz AEG smile.gif


Ash irgi rekomenduociau ESL46010. Praeita savaite tokia nusipirkom. Mokejom 1480 Lt. Savaitgali buvo balius pas mus - tai kaip tik ishbandem visas programas (pvz. stiklo). Tikrai SUPER. thumbup.gif Indai net girgzda smile.gif Labai, labai patenkinta biggrin.gif Visai negaila ishleistu pinigeliu uz tokia pagalbininke. Taigi kas dar neturit - pirkite kuo greiciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2008 01 21, 16:19)
visas esmė tame, kad dB kiekis ir girdimas triukšmingumas kinta ne tiesiškai, o berods logaritmiškai, t.y. decibelų skaičiui padidėjus nuo 20 iki 40 dB, girdimas triukšmingumas pakyla ne 2 (kaip mes manytume), o daug kartų. Visi atsakymai glūdi fizikoje smile.gif

Aha, aš štai ką radau: "Decibelų skalė yra logaritminė,todėl garso lygiui padidėjus trimis decibelais, triukšmo intensyvumas padvigubėja. Pavyzdžiui, įprasto pokalbio metu triukšmo lygis būna maždaug 65 dB, o šaukiant paprastai siekia apie 80 dB. Skirtumas yra tik 15 dB, bet riksmas yra 30 kartų intensyvesnis garsas."
Tai va, Siemens SF 64T354 tylesnis už Electrolux ESL46010 dviem decibelais g.gif. O gal visgi tai nedaug? Nes labai jau giriate Electrolux ax.gif. rike, o pas tave toks Siemens modelis, ar kitoks?
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 01 21, 16:40)
Aha, aš štai ką radau: "Decibelų skalė yra logaritminė,todėl garso lygiui padidėjus trimis decibelais, triukšmo intensyvumas padvigubėja. Pavyzdžiui, įprasto pokalbio metu triukšmo lygis būna maždaug 65 dB, o šaukiant paprastai siekia apie 80 dB. Skirtumas yra tik 15 dB, bet riksmas yra 30 kartų intensyvesnis garsas."
Tai va, Siemens SF 64T354 tylesnis už Electrolux ESL46010 dviem decibelais  g.gif. O gal visgi tai nedaug? Nes labai jau giriate Electrolux ax.gif. rike, o pas tave toks Siemens modelis, ar kitoks?


Nezinau kaip su tuo triuksmu indaplovese, saldytuvuose buna triuksmo lygis 38dB, kitame 40dB. Kad tarp ju butu zymus skirtumas triuksmo nepasakyciau.
Siaip reiketu pasistayti viena ir kita ir klausyti kuri triuksmingesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 01 21, 17:40)
Aha, aš štai ką radau: "Decibelų skalė yra logaritminė,todėl garso lygiui padidėjus trimis decibelais, triukšmo intensyvumas padvigubėja. Pavyzdžiui, įprasto pokalbio metu triukšmo lygis būna maždaug 65 dB, o šaukiant paprastai siekia apie 80 dB. Skirtumas yra tik 15 dB, bet riksmas yra 30 kartų intensyvesnis garsas."
Tai va, Siemens SF 64T354 tylesnis už Electrolux ESL46010 dviem decibelais  g.gif. O gal visgi tai nedaug? Nes labai jau giriate Electrolux ax.gif. rike, o pas tave toks Siemens modelis, ar kitoks?

ne, 2dB (47 vs. 45 dB) yra daug, nesiginčyju.
žinoma, trys (44 vs. 41 dB) yra šiek tiek daugiau smile.gif

šiaip, žmonės perka 50, 55 ir daugiau dB triukšmaujančias turkiškas indaploves, todėl manau 47, 45, 44 dB didelio skirtumo nėra thumbup.gif

mano nuomone viskas, kas veikia tyliau 49 dB yra pakenčiama, o žemiau 45 dB yra labai tylu - va taip smile.gif
Atsakyti
Pas mane Siemens SF 64 T 354 EU

O dėl triukšmo tai taip: jei plauna dienos metu, kai būna žmonių, kalba, dar kažką daro, tai tikrai nieko nesigirdi, o pvz naktį tai girdisi neblogai, kai paduoda vandenį, kaip ten viskas turškiasi ir ypač kai išleidinėja tą vandenį, nes pas mane pajungta į kriauklės kanalizacijos vamzdį, todėl per kriauklės skylę ir labai girdisi.

Na ir prirašiau blevyzgų, gal ką suprasit biggrin.gif

Atsakyti
kettis, o ar yra pries tai mineto ESL 60 cm variantas, su tom paciom funkcijom?
gal sitas: http://www.verta.lt/...x.php?prod=1820?
o kas tas 3-in-1? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo special: 21 sausio 2008 - 20:39
QUOTE(special @ 2008 01 21, 21:38)
kettis, o ar yra pries tai mineto ESL 60 cm variantas, su tom paciom funkcijom?
gal sitas: http://www.verta.lt/...x.php?prod=1820?
o kas tas 3-in-1? blush2.gif

na ne, šitas prastesnis variantas, nes ne "Turbo", o aktyvusis džiovinimas. Panašus būtų ESL66020 modelis, su turbo džiovinimu, vidaus apšvietimu (!), 43 dB triukšmingumu ir tom pačiom programom kaip ESL46010 thumbup.gif

bet žinoma ji atitinkamai ir brangesnė..

3-in-1 funkcija skirta plovimo tabletėms gerai išnaudoti - įprastinėse indaplovėse kartais tablečių naudojimas yra grynas pinigų švaistymas. 3-in-1 funkcija padeda tas tabletes išnaudoti 100% smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 21 sausio 2008 - 22:35
QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 21, 17:50)
Siaip reiketu pasistayti viena ir kita ir klausyti kuri triuksmingesne smile.gif

Čia būtų geriausias bandymas, tik gaila, kad neįdyvendinamas doh.gif rolleyes.gif.

QUOTE(kettis @ 2008 01 21, 17:57)
šiaip, žmonės perka 50, 55 ir daugiau dB triukšmaujančias turkiškas indaploves, todėl manau 47, 45, 44 dB didelio skirtumo nėra  thumbup.gif

Oho, tikrai gerokai triukšmingesnių yra blink.gif. Bet radau dar tokią - Fagor LF-455IT. Visos A klasės, 47 dB, kažkodėl ne 9, o 10 komplektų, ir brangesnė už Siemens ir Electrolux g.gif. Kodėl brangesnė, juk Fagor lyg ir prie pigesnių firmų? unsure.gif

QUOTE(rike @ 2008 01 21, 20:57)
Pas mane Siemens SF 64 T 354 EU

Reiškia tas pats, vienas iš mano variantų ax.gif. O šiaip patenkinta? Indai patogiai susideda ir gerai išsiplauna?
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2008 01 21, 15:03)
Mes nusipirkome indaplove AEG F88080-IM. Taciau dar nesinaudojom, nes virtuves komplekto laukiane. Na pardaveja , tai ja isgire, bet tam jinai ir pardaveja. O cia manau yra nusimananciu zmoniu. Gal kas pakomentuos. Aisku jau dabar nieko nebepadarysi, nes nupirkta, bet vis vien idomu.

nors man asmeniškai labiau patinka indaplovės su paslėptais valdymo skydeliais, bet šita tikrai gera, geriausia iš AEG - pagal lygį šalia nebet Miele ar Siemens galima būtų statyti smile.gif
Atsakyti
Aš kol kas apsistojau ties ELECTROLUX ESI 46010 X, kaina- 1 769.00 Lt . Daugiau (kainos prasme)neįkasim. Ar teisingai suprantu, kad tokio modelio indaplovė galės būti sėkmingai įmontuota ir paslėpta po baldine plokšte, tik valdymo ekratanas liks neuždengtas.Nes negaliu paaiškinti kodėl, bet turiu įsitikinimą, kad man matomas valdymo skydelis bus patogiau:)
Dar norėčiau pasikreipti į truputį daugiau nei aš nusimanančius - gal kokių nors alternatyvų ar tiesiog pastebėjimų šio modelio ,,adresu" turėtumėte?Tai- mano pirmoji indaplovė (ir,tikiuosi- ilgam:) ir apskritai nelabai kas iš pažįstamų indaploves namie ,,laiko" , neturiu pas ką pasiklausti. Ačiūsmile.gif
Atsakyti