Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(kettis @ 2008 01 19, 09:38)
Žilvinai, bet juk tos kurios yra su mechaniniu valdymu, ir neturi fuzzy logic su automatinėm programom, ar ne taip? smile.gif O aš taip ir rašiau, kad tos kur su fuzzy logic, tos ir turi tą šeštą jausmą.
Papildyta:

Kadangi Žilvinas žino daugiau apie Siemens, rekomenduoja jas, o aš rekomenduoju AEG smile.gif
kodėl?
1. AEG turi "Spindulio ant žemės" funkciją, kai ant žemės šviečia spinduliukas tol, kol indaplovė plauna - ypač svarbu tai žinoti, kai indaplovė su paslėptu valdymo skydeliu, ir nesimato elektroninio ekranėlio, rodančio kiek liko laiko iki plovimo pabaigos, todėl dažnai galite atidaryti dureles indaplovei dar nebaigus darbo
2. AEG yra bemaž dukart tylesnė - 41dB vs. 44dB triukšmingumo
3. AEG turi 6 programas, Siemens 5. Plius, Siemensas turi tris automatines programas, vietoj to AEG turi vieną automatinę programą dažniausiam naudojimui (50-65 laipsniu), greitą 60 laipsnių programą (Siemenso tik 45 laipsnių, todėl neišplaus taip kokybiškai), ekonomišką 50 laipsnių (plauna ilgiau, bet sutaupo daugiau energijos ir vandens - siemens jos neturi), ir tas pačias stiklo ir pirminio plovimo programas.
4. ne automatinė 3-in-1 funkcija, t.y. kai jums pamiršus įdėti druskos ir skalavimo skysčio į talpyklą indaplovė pati savarankiškai nusprendžia, kad jūs naudojat plovimo tabletes - gerokai suprastėja plovimo rezultatai. AEG indaplovėje šitą funkciją įjungsit tiesiog vienu mygtuko nuspaudimu, ir ji liks aktyvuota tol, kol tuo pačiu mygtuku išjungsit.

daugiau esminių skirtumų nematau. bent jau man priežasčių pakaktų pasirinkt wink.gif


Nu nevaryk jau taip ant Siemens smile.gif
Bandysiu pateisinti Siemens, Siemens turi tai pat ta spinduli, Siemens turi 6 plovimo programas, Siemens turi 1/2 rezima.
Va del 3-in-1, manau AEG geriau padare, kad neautomatinis rezimas.
Bet visa tai dzin. As asmeniskai Siemens rinkciausi del to, kad jis pagamintas Vokietijoje.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 19, 11:15)
Nu nevaryk jau taip ant Siemens smile.gif
Bandysiu pateisinti Siemens, Siemens turi tai pat ta spinduli, Siemens turi 6 plovimo programas, Siemens turi 1/2 rezima.
Va del 3-in-1, manau AEG geriau padare, kad neautomatinis rezimas.
Bet visa tai dzin. As asmeniskai Siemens rinkciausi del to, kad jis pagamintas Vokietijoje.

nevarau smile.gif siemens tikrai gera technika. Dėl spindulio ant žemės niekad negirdėjau ir niekur nemačiau kad jie tą turėtų - jei taip, tai tada dėl šito punkto atsiimu smile.gif na, pusinė įkrova.. ar tikrai reikalingas dalykas? susitaupo kiek - 3 litrai vandens? o dėl programų - nesvarbu kad 6, svarbu kokios smile.gif o dėl pagaminimo šalies nesiginčyju - lietuviai labai myli, kai pagaminta vokietijoj. gal todėl taip ir prarijo blombergo jauką - perka turkišką, moka kaip už vokišką biggrin.gif
bet kuriuo atveju, manau čia tik laiko klausimas, kada siemens nutrauks gamybą Vokietijoj. O dėl surinkimo kokybės - manau svarbiau ne surinkimo šalis, o kompanija - aš geriau pvz. rinkčiaus BOSCH skalbyklę rinktą turkijoj, nei ten pat rinktą Blombergą ar Beko. Žinoma, turkiškus rinkčiaus, tik jei būčiau stipriai priverstas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 19 sausio 2008 - 10:37
QUOTE(kettis @ 2008 01 19, 10:38)
2. AEG yra bemaž dukart tylesnė - 41dB vs. 44dB triukšmingumo
3. AEG turi 6 programas, Siemens 5. Plius, Siemensas turi tris automatines


Mažytis pastebėjimas- AEG triukšmo lygis 43 dB. Taigi ne ką tylesnė už Siemens. AEG

Ir dar ant greitųjų radau, kad Siemens auto programa 55-65 laipsniai C smile.gif atsiprašau už šaltinį ne lietuvių kalba, bet neturiu laiko ilgiau ieškoti Siemens
Ir dar vienas pliusas Siemens naudai- tai kintamos srovės purškimas - vadinamasis Vario speed smile.gif
Taigi aš ir toliau taupau pinigėlius Siemensui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damkė: 19 sausio 2008 - 14:48
Ir aš stoju ginti Siemens biggrin.gif thumbup.gif

1. Spindulys ant grindų tikrai yra!
2. Bent jau mano indaplovė 45 dB, tai kur čia tas "...bemaž du kartus tylesnė AEG..." g.gif
3. Eco 50 Siemens maniškė tikrai turi!



Tai va, kad Siemens jau apgintas neblogai, ir nėra čia ko išaukštinti vieno gamintojo iš visų kitų ir dar nepatvirtinatais (melgingais) faktais smile.gif


Atsiprašau jei per "stipriai" komentuoju, bet tiesiog parašiau teisybę apie savo Siemens indaplovę thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kettis, o jus gal parduodat siemens indaploves? ax.gif Ir dar klausimas: ar siemens turi apsauga nuo vaiku (vienoje instrukcijoje radom toki fakta)?
Atsakyti
sveiki,

ruosiuosi savaites begyje pirkti indaplove. planuoju 45cm plocio, imontuojama, valdymas pasleptas (ant dureliu briaunos), firma AEG. gal galite kas patarti konkreciai modeli, kad isitekciau i kokius 1800lt smile.gif
aciuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2008 01 21, 02:30)
sveiki,

ruosiuosi savaites begyje pirkti indaplove. planuoju 45cm plocio, imontuojama, valdymas pasleptas (ant dureliu briaunos), firma AEG. gal galite kas patarti konkreciai modeli, kad isitekciau i kokius 1800lt  smile.gif
aciuks mirksiukas.gif

imkit Electrolux ESL46010, viskas taip pat kaip ir AEG F84470VI, tik dar papildomai yra stiklo programa. Be to, ir kainuos pigiau uz AEG smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Damkė @ 2008 01 19, 15:36)
Mažytis pastebėjimas- AEG triukšmo lygis 43 dB. Taigi ne ką tylesnė už Siemens. AEG
Ir dar ant greitųjų radau, kad Siemens auto programa 55-65 laipsniai C smile.gif atsiprašau už šaltinį ne lietuvių kalba, bet neturiu laiko ilgiau ieškoti Siemens
Ir dar vienas pliusas Siemens naudai- tai kintamos srovės purškimas - vadinamasis Vario speed  smile.gif
Taigi aš ir toliau taupau pinigėlius Siemensui biggrin.gif

Na, dėl triukšmingumo aš labiau tikėčiau AEG katalogu nei kažkokių spekuliantų puslapiu.. O kataloge pateikta informacija, kad vistik 41dB - taigi dukart tylesnė smile.gif

Dėl Auto programos - šiaip pranašesnė yra ta, kurios temperatūrų diapazonas platesnis - AEG turi 50-65, Siemens tam pačiam diapazonui padengti siūlo dvi programas, t.y. 45-55 ir 55-65 laipsniu.

AEG taip pat turi kintamos srovės purškimą - impulsinį plovimą, kai plovimo metu yra kaitaliojamas paduodamo vandens srovės stiprumas. Nesu tikras ar Vario speed tas pats, čia gal Žilvinas daugiau galėtų pasakyt smile.gif

QUOTE(rike @ 2008 01 19, 16:22)
Ir aš stoju ginti Siemens  biggrin.gif  thumbup.gif

1. Spindulys ant grindų tikrai yra!
2. Bent jau mano indaplovė 45 dB, tai kur čia tas "...bemaž du kartus tylesnė AEG..."  g.gif
3. Eco 50 Siemens maniškė tikrai turi!
Tai va, kad Siemens jau apgintas neblogai, ir nėra čia ko išaukštinti vieno gamintojo iš visų kitų ir dar nepatvirtinatais (melgingais) faktais  smile.gif
Atsiprašau jei per "stipriai" komentuoju, bet tiesiog parašiau teisybę apie savo Siemens indaplovę  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

1. Jei spindulys ant žemės yra taip vadinamas "infoLight", tada taip - turi, tiesiog niekur tai nėra normaliai apie tai papasakota nei kataloge, nei internete.
2. 45dB - dar daugiau nei dukart triukšmingesnė.
3. dėl eco50 - "pasidūriau" ant aprašymo kažkurioje internetinėje parduotuvėje.. taip, tikrai šis modelis turi eco50.

nei aš aukštinu, nei ką meluoju - padariau dviejų modelių palyginimą pagal viešai prieinamą informaciją. smagu, kad radome pliusų Siemens'ui smile.gif

QUOTE(Ninin @ 2008 01 19, 18:35)
Kettis, o jus gal parduodat siemens indaploves?  ax.gif  Ir dar klausimas: ar siemens turi apsauga nuo vaiku (vienoje instrukcijoje radom toki fakta)?

na ne, nepardavinėju aš indaplovių smile.gif
o apsauga nuo vaikų (užraktas durelių atidarymo mechanizme) galima tik indaplovėse su matomu valdymo paneliu, pilnai montuojamose indaplovėse (su valdymu ant briaunos) tokio dalyko nesu girdėjęs ir sunkiai įsivaizduoju kaip tai įmanoma.
Atsakyti
Ačiū kettis ir Žilvinui už įdomią ir argumentuotą diskusiją thumbup.gif.

QUOTE(kettis @ 2008 01 21, 09:39)
imkit Electrolux ESL46010, viskas taip pat kaip ir AEG F84470VI, tik dar papildomai yra stiklo programa. Be to, ir kainuos pigiau uz AEG smile.gif

Ir man aktualu 45 cm indaplovė. Palyginau šiuos du modelius:
AEG F84470VI
Electrolux ESL 46010
Taigi, AEG yra aukštesnė ir man netiks, nes baldų kojelės bus 10 cm, o ne 15. Bet ji yra tylesnė (47 dB, o Electrolux 49 dB). Tie 2 dB, kaip suprantu, nėra mažai. Dar tokią pažiūrėjau:
Siemens SF 64T354
Šita dar tylesnė - 45 dB. Aukštis tinkamas.
O šiaip išeina, kad siauros indaplovės garsesnės už plačias? g.gif
Dar tokia yra:
Bosch SRV 55T03
Čia rašo "garsinė programos eigos indikacija" - ką tai reiškia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 21 sausio 2008 - 12:54
QUOTE(Saja @ 2008 01 21, 13:48)
Ačiū kettis ir Žilvinui už įdomią ir argumentuotą diskusiją  thumbup.gif.
Ir man aktualu 45 cm indaplovė. Palyginau šiuos du modelius:
AEG F84470VI
Electrolux ESL 46010
Taigi, AEG yra aukštesnė ir man netiks, nes baldų kojelės bus 10 cm, o ne 15. Bet ji yra tylesnė (47 dB, o Electrolux 49 dB). Tie 2 dB, kaip suprantu, nėra mažai. Dar tokią pažiūrėjau:
Siemens SF 64T354
Šita dar tylesnė - 45 dB. Aukštis tinkamas.
O šiaip išeina, kad siauros indaplovės garsesnės už plačias?  g.gif
Dar tokia yra:
Bosch SRV 55T03
Čia rašo "garsinė programos eigos indikacija" - ką tai reiškia?  g.gif

vėlgi - markt.lt "tiksli" informacija.. Tiek AEG, tiek Electrolux yra vienodo aukščio, reguliuojamo nuo 82 iki 88 cm, pagal poreikius pritaikoma. Taip pat ir triukšmingumai abiejų vienodi. Remiuosi gamintojo katalogais - abiejuose nurodomi 47 db.
taip, siauros indaplovės visada triukšmingesnės nei didelės.
garsinė programos eigos indikacija matyt reiškia, kad pasibaigus programai nuskambės apie informuojantis garsinis signalas.
Atsakyti
Mes nusipirkome indaplove AEG F88080-IM. Taciau dar nesinaudojom, nes virtuves komplekto laukiane. Na pardaveja , tai ja isgire, bet tam jinai ir pardaveja. O cia manau yra nusimananciu zmoniu. Gal kas pakomentuos. Aisku jau dabar nieko nebepadarysi, nes nupirkta, bet vis vien idomu.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2008 01 21, 14:55)
vėlgi - markt.lt "tiksli" informacija..

Aišku biggrin.gif
QUOTE(kettis @ 2008 01 21, 14:55)
garsinė programos eigos indikacija matyt reiškia, kad pasibaigus programai nuskambės apie informuojantis garsinis signalas.

Matyt taip ir yra, nes Senukų puslapyje taip ir parašyta "garsinis signalas įvykdžius programą". Signalą galima pražiopsoti nuėjus į kitą kambarį, tai su spinduliu turėtų būti patogiau ax.gif.
Atsakyti