Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Žilvinai, o tai kaip vadinamas kitose tas "šeštas jausmas"? man įdomu ar tame DE gaminamam Siemens'e yra kas nors panašaus? Nes beveik apsisprendžiau jau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mymyte @ 2008 01 17, 12:51)
Žilvinai, o tai kaip vadinamas kitose tas "šeštas jausmas"? man įdomu ar tame DE gaminamam Siemens'e yra kas nors panašaus? Nes beveik apsisprendžiau jau  ax.gif .

Čia WHIRLPOOL išmilslas, jei neklystu, tai taspats FuzzyLogic.
Mat gamontojau tuos pačius dalykus pavadina kitaip, kad galėtų išaukštinti savo privalomus, nes tipo pas kitos to nėra smile.gif
O vargas tada pirkėjui susigaudyti...
Atsakyti
QUOTE(Mymyte @ 2008 01 17, 10:51)
Žilvinai, o tai kaip vadinamas kitose tas "šeštas jausmas"? man įdomu ar tame DE gaminamam Siemens'e yra kas nors panašaus? Nes beveik apsisprendžiau jau  ax.gif .


Siemens SE66T373 tikrai yra tas "6 jausma" smile.gif , nepamenu kaip Siemens ji vadina.
Esme tame, kad visa procesa valdo procesorius (kontroleris) ir prideta davikliu, kurie stebi visa plovima programa.
Kaip pvz., stebi kiek vandens uzsipyle indaplove, kaip greit susilo vanduo, koks vandens uzterstumas ir pan.
Pagal tokius parodymus, valdymo blokas pasirenka kiek laiko indaplove plaus, kiek vandens uzsipils.
Siemens SE66T373 tikrai nebloga indaplove ir tampa populiari Lietuvoje (perkama).
Atsakyti
As taip pat renkuosi indaplove thumbup.gif Gal galite pasakyti ka nors apie sias:
Siemens SE44M252SK
AEG F50879U1
Kuri geresne?

Besirenkant iskilo klausimas, kaip parenkami pavadinimai? Ar tos raidziu ir skaiciu kombinacijos ka nors reiskia? g.gif
Atsakyti
Aš jau turiu indaplove biggrin.gif, bet dabar iškilo daugybe klausimų, gal kas gali padėti atsakyti? g.gif
Pirmiausia kaip nustatai vandens kietumą ar kiekvieną karta jungiant turi užsidegti lemputė tai rodati?
Ar jungiant lemputes rodančios druskos kiekį ir skalavimo skysčio kiekį užsidega, ar tik tada kaip reikia dapilti?
Tiesa pas mane Blomberg virmos indaplovė.
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2008 01 18, 13:01)
Aš jau turiu indaplove biggrin.gif, bet dabar iškilo daugybe klausimų, gal kas gali padėti atsakyti?  g.gif
Pirmiausia kaip nustatai vandens kietumą ar kiekvieną karta jungiant turi užsidegti lemputė tai rodati?
Ar jungiant lemputes rodančios druskos kiekį ir skalavimo skysčio kiekį užsidega, ar tik tada kaip reikia dapilti?
Tiesa pas mane Blomberg virmos indaplovė.

o instrukcijos neturit g.gif ar skaityti nenorit mirksiukas.gif
Atsakyti
Instrukcija turiu, bet kad lietuvių kalba instrukcijoje neparašyta (pirmiausiai kaip pirkom lietuviškos instrukcijos išviso nebuvo, poto nuvykom tai popierinio varianto neturėjo, atsiuntė elektroniniu paštu, bet ten ne viskas parašyta), o rusiškai nesuprantu nes vienur rašo kad ijungus patikrinkite ar dega druskos ir skalavimo skysčio lemputes, o paskui kitur rašo kad jos užsidega kaip truksta priemoniu g.gif tai taip ir likau nesupratus kaip ten ištikro turi būti.
verysad.gif
Atsakyti
užsidega, kai trūksta druskos ar skalavimo skysčio, todėl įjungus reik patikrint, ar dega - jei dega, įpilti, ko trūksta. Man atrodo, taip.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 16, 14:31)
Kaina priklauso nuo gamintojo
Siūlyčiau pirkti F 86080 VI

F64080VIL ir F86080VI yra skirtingi produktai - pirmasis yra padidinto aukščio modelis, t.y. kai įprastai indaplovių aukštis yra reguliuojamas nuo 82 iki 88 cm, šito modelio - nuo 87 iki 95 cm, skirta montuoti po aukštais stalviršiais, dėl šio išskirtinumo ji ir brangesnė. O F86080VI mano nuomone yra bendrai geriausia šiuo metu indaplovė rinkoje thumbup.gif

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 16, 19:39)
Surinkta Lenkijoje.
Mymyte, teiravosi, kurios pagamintos Vokietijoje, dėl to pasiūliau rinktis Siemens

donatai ir monika, kaip ir dešimt puslapių atgal - dar kartą prašau nustot klaidint žmones - AEG ir Electrolux montuojamos indaplovės rinktos Italijoje, ne Lenkijoje. Na nekomentuokit to, ko nežinot.. mad.gif

QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 17, 14:14)
Siemens SE66T373 tikrai yra tas "6 jausma" smile.gif , nepamenu kaip Siemens ji vadina.
Esme tame, kad visa procesa valdo procesorius (kontroleris) ir prideta davikliu, kurie stebi visa plovima programa.
Kaip pvz., stebi kiek vandens uzsipyle indaplove, kaip greit susilo vanduo, koks vandens uzterstumas ir pan.
Pagal tokius parodymus, valdymo blokas pasirenka kiek laiko indaplove plaus, kiek vandens uzsipils.
Siemens SE66T373 tikrai nebloga indaplove ir tampa populiari Lietuvoje (perkama).

man rodos visos indaplovės su Fuzzy logic, Fuzzy magic ir dar kitokiais Fuzzy pavadinimais turi visus šitas indų įkrovos ir užterštumo nustatymo galimybes (leidžiančias turėti Automatinę programą, kai pati indaplovė pagal daviklių parodymus parenka tinkamą plovimo vandens temperatūrą ir laiką), tik Whirlpool iš to išpūtė didesnį burbulą nei kiti smile.gif

QUOTE(lolanta @ 2008 01 18, 15:06)
Instrukcija turiu, bet kad lietuvių kalba instrukcijoje neparašyta (pirmiausiai kaip pirkom lietuviškos instrukcijos išviso nebuvo, poto nuvykom tai popierinio varianto neturėjo, atsiuntė elektroniniu paštu, bet ten ne viskas parašyta), o rusiškai nesuprantu nes vienur rašo kad ijungus patikrinkite ar dega druskos ir skalavimo skysčio lemputes, o paskui kitur rašo kad jos užsidega kaip truksta priemoniu g.gif  tai taip ir likau nesupratus kaip ten ištikro turi būti.
verysad.gif

he he, puikioji turkiška Blomberg technika - maža to, kad ant kainos apiplėšinėja ir muilina akis kad tai "vokiška", dar ir instrukcijos normalios nepadaro smile.gif
Atsakyti
Kettis, tai gal patartumete kuria pirkti ar AEG F86080VI ar Siemens SE66T373 ? Pradejom metytis labai doh.gif

ACIU
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2008 01 18, 21:13)
man rodos visos indaplovės su Fuzzy logic, Fuzzy magic ir dar kitokiais Fuzzy pavadinimais turi visus šitas indų įkrovos ir užterštumo nustatymo galimybes (leidžiančias turėti Automatinę programą, kai pati indaplovė pagal daviklių parodymus parenka tinkamą plovimo vandens temperatūrą ir laiką), tik Whirlpool iš to išpūtė didesnį burbulą nei kiti smile.gif


Tikrai ne visos, yra indaploviu su mechaniniu valdymu (su rankenele, pigesni variantai, dazniausia stacionarios), kurios neturi 6 jausmo ar velnias zino ko ten.
Jose plovimo programa uzduota plauti tam tikra laika, vykdyti tam tikras komandas, ir nieko nepakeisi.

Papildyta:
QUOTE(Ninin @ 2008 01 18, 22:02)
Kettis, tai gal patartumete kuria pirkti ar AEG F86080VI ar Siemens SE66T373 ? Pradejom metytis labai  doh.gif

ACIU


As rinkciausi Siemens, bet tai mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 18, 23:17)
Tikrai ne visos, yra indaploviu su mechaniniu valdymu (su rankenele, pigesni variantai, dazniausia stacionarios), kurios neturi 6 jausmo ar velnias zino ko ten.
Jose plovimo programa uzduota plauti tam tikra laika, vykdyti tam tikras komandas, ir nieko nepakeisi.

Žilvinai, bet juk tos kurios yra su mechaniniu valdymu, ir neturi fuzzy logic su automatinėm programom, ar ne taip? smile.gif O aš taip ir rašiau, kad tos kur su fuzzy logic, tos ir turi tą šeštą jausmą.
Papildyta:
QUOTE(Ninin @ 2008 01 18, 23:02)
Kettis, tai gal patartumete kuria pirkti ar AEG F86080VI ar Siemens SE66T373 ? Pradejom metytis labai  doh.gif

ACIU

Kadangi Žilvinas žino daugiau apie Siemens, rekomenduoja jas, o aš rekomenduoju AEG smile.gif
kodėl?
1. AEG turi "Spindulio ant žemės" funkciją, kai ant žemės šviečia spinduliukas tol, kol indaplovė plauna - ypač svarbu tai žinoti, kai indaplovė su paslėptu valdymo skydeliu, ir nesimato elektroninio ekranėlio, rodančio kiek liko laiko iki plovimo pabaigos, todėl dažnai galite atidaryti dureles indaplovei dar nebaigus darbo
2. AEG yra bemaž dukart tylesnė - 41dB vs. 44dB triukšmingumo
3. AEG turi 6 programas, Siemens 5. Plius, Siemensas turi tris automatines programas, vietoj to AEG turi vieną automatinę programą dažniausiam naudojimui (50-65 laipsniu), greitą 60 laipsnių programą (Siemenso tik 45 laipsnių, todėl neišplaus taip kokybiškai), ekonomišką 50 laipsnių (plauna ilgiau, bet sutaupo daugiau energijos ir vandens - siemens jos neturi), ir tas pačias stiklo ir pirminio plovimo programas.
4. ne automatinė 3-in-1 funkcija, t.y. kai jums pamiršus įdėti druskos ir skalavimo skysčio į talpyklą indaplovė pati savarankiškai nusprendžia, kad jūs naudojat plovimo tabletes - gerokai suprastėja plovimo rezultatai. AEG indaplovėje šitą funkciją įjungsit tiesiog vienu mygtuko nuspaudimu, ir ji liks aktyvuota tol, kol tuo pačiu mygtuku išjungsit.

daugiau esminių skirtumų nematau. bent jau man priežasčių pakaktų pasirinkt wink.gif
Atsakyti