Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(irmaMO @ 2008 01 14, 14:20)
O kur perkate skalavimo skysti frish active?Nes druska ir miltelius tai TP maciau,o va skyscio tai niekada nerandu.

Aš pirkau viską Ukmergės g. TP, Vilniuje. Ir Druską, ir miltelius, ir skalavimo skystį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spilka @ 2008 01 14, 18:58)
Aš pirkau viską Ukmergės g. TP, Vilniuje. Ir Druską, ir miltelius, ir skalavimo skystį  smile.gif

O ar gerai sitos priemones plauna,ar geriau ''SOMAT'',''COLGONIT''?
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 01 14, 21:53)
O ar gerai sitos priemones plauna,ar geriau ''SOMAT'',''COLGONIT''?

pasiskaičius pastaruosius pasisakymus - galima daryti išvadą, kad kiekvienai šeimininkei individualiai. Man gerai plauna Calgonit tabletės ir blizgiklis. Kitiems gerai plauna kitos firmos priemonės. Čia turbūt kaip ir plaukams šampūnai - vienodai visų plaukų neplauna, todėl ir renkamės ir pagal gamintoją, ri pagal kišenę, ir pagal išvaizdą... bigsmile.gif
Atsakyti
Man vyras prižadėjo gimtadienio proga padovanoti indaplove smile.gif , bet gal galit pasakyti ką iškarto turėčiau nusipirkti iš plovimo priemonių blush2.gif nes čia tiek daug privardinta ( druska, skalavimo skystis, blizgiklis) ir ar jes visas rasiu PVz. Maxsimoi ar reiks kažkur specialiai ieškoti.
Nes kaip nupirks noriukuo greičiau pradėti naudotis ir bijau kad jei ko neidėsiu tai galiu nusivilti rezultatu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2008 01 15, 08:16)
Man vyras prižadėjo gimtadienio proga padovanoti indaplove smile.gif , bet gal galit pasakyti ką iškarto turėčiau nusipirkti iš plovimo priemonių blush2.gif nes čia tiek daug privardinta ( druska, skalavimo skystis, blizgiklis) ir ar jes visas rasiu PVz. Maxsimoi ar reiks kažkur specialiai ieškoti.
Nes kaip nupirks noriukuo greičiau pradėti naudotis ir bijau kad jei ko neidėsiu tai galiu nusivilti rezultatu g.gif


Pradziai reikia tureti:
1. plovimo milteliu arba tablete
2. regeneruojancios druskos (spec. druska skirta indaplovems)
3. blizgiklio, kitaip vadinamas skalavimo skystis

Ir viskas, veliau galesite nusipirkti kvapu indaplovei, valymo priemoniu ir pan.
Atsakyti
ačių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 15, 09:19)
Pradziai reikia tureti:
1. plovimo milteliu arba tablete
2. regeneruojancios druskos (spec. druska skirta indaplovems)
3. blizgiklio, kitaip vadinamas skalavimo skystis

Ir viskas, veliau galesite nusipirkti kvapu indaplovei, valymo priemoniu ir pan.

Ir dar reikėtų paskaityt instrukciją, bent pirmuosius puslapius, apie vandens kietumo nustatymus, ir kt. pradinius veiksmus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 01 14, 21:53)
O ar gerai sitos priemones plauna,ar geriau ''SOMAT'',''COLGONIT''?

Aš pati kolkas indaplovių srityje tik naujokė. Tačiau surizikavau ir nusipirkau pabandymui. Kadangi nelabai turiu su kuo palyginti, tai man indai šios priemonės tinka. Prieš tai esu turėjusi Calgonit tabletes, tai galiu pasakyti tik tiek, kad kai baigsis šie milteliai ir vėl pirksiu miltelius (tikriausiai norėsiu pabandyt ir Calgonit). Nes kainų skirtumas didelis, o rezultatas puikus thumbup.gif Tiek stiklinės, tiek puodai blizga ir gurgžda kaip reklamoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spilka: 15 sausio 2008 - 10:57
QUOTE(Spilka @ 2008 01 14, 19:58)
Aš pirkau viską Ukmergės g. TP, Vilniuje. Ir Druską, ir miltelius, ir skalavimo skystį  smile.gif

Aš taip pat perku Tomas Philips parduotuvėje (Kaune, Šilainiuose)
Druską pirkau net su nukalkintoju kartu.
Naudoju kokius metus, tik blizgiklis nesenai atsirado, tad nuomonės neturiu smile.gif, bet jau nusipirkau.
Bet druska ir milteliai, ir dar už tokią kainą, tikrai thumbup.gif

Calgonit tabletes naudojau, nepatiko.
Vis tik, viskas atskirai nesulyginamai geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 15 sausio 2008 - 15:52
Donatas ir Monika, kuom skiriasi AEG indaploves: F 86080 VI ir F 64080 VIL, kad paskutinioji brangesne? Ziuriu www.eurobuitis.lt

ACIU
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 15, 15:50)
Druską pirkau net su nukalkintoju kartu.
Naudoju kokius metus, tik blizgiklis nesenai atsirado, tad nuomonės neturiu smile.gif, bet jau nusipirkau.

Calgonit tabletes naudojau, nepatiko.

O čia tokia druska - iš karto su nukalkintoju? g.gif Pažiūrėjau saviškę, rašo - classic special salz. O tam pačiam Thomas Philips yra nukalkintojų indaplovėms pirkti? Ir ar yra skirtumas kokio gamintojo tas nukalkintojas?

Blizgiklis man patinka. smile.gif

Tabletės man taip pat nepatiko vien dėl to, kad ne visada gerai ištirpdavo, o su milteliais tokios bėdos niekad nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2008 01 15, 19:25)
Donatas ir Monika, kuom skiriasi AEG indaploves: F 86080 VI ir F 64080 VIL, kad paskutinioji brangesne? Ziuriu www.eurobuitis.lt

ACIU


Kaina priklauso nuo gamintojo
Siūlyčiau pirkti F 86080 VI
Atsakyti