Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Damkė @ 2008 01 08, 16:27)
Gal kas ūkiškai paaiškintų apie programą stiklui. Kuo ji ypatinga? Temperatūra speciali ar kažkur kitur esmė? Bet jei indaplovė turi kokias keturias galimas pasirinkti temperatūras, tai ta stiklo programa netenka prasmės?
Esu visiškai žalia šitoj srity. Apšvieskit, prašau ax.gif

stiklo programa išskirtinė tuo, kad plauna žemoje temperatūroje, dažniausiai apie 40-45 laipsnius, ir net skalavimo metu būna žemesnė, nesiekia 60 laipsnių. Taip pat kai kurie gamintojai papildomai įdiegę sistemą, kad temperatūrų skirtumai tarp skirtingų plovimo ciklų kuo mažesni, nesukledami temperatūrinio šoko stiklui, ir jis nesutrūkinėtų.

QUOTE(Almuka @ 2008 01 09, 08:36)
stiklo programa aprasyka kaip vidutiniskai uzterstu indu plovimas, pas mane 35 C jei neklistu. esu ne karta taures plovus paprasta programa labiau uzterstiems indams, nieko taurems dar neatsitiko. sitos programos temp. gal 40 C...taigi mano nuomone vien uz stiklo programa papildomai moketi pinigu neapsimoka wink.gif

"paprasta programa labiau užterštiems indams" tikrai bus aukštesnės temperatūros, bent 50 laipsnių, o greičiausiai 60. taigi stiklui tikrai netinka..

QUOTE(Smaika @ 2008 01 10, 09:01)
Ir dar:paaiskinkit ,prasau,kodel negalima jungti prie silto vandens?Skalbimo masinu tai pati suprantu,kad jei kokia sintetika isplausi ant 60,tai bus blogai,o cia del ko?

mano nuomone, indaplovės nejungiamos prie karšto vandens tam, kad pvz. stiklo ar ekonominės programos tada praktiškai negalima būtų naudoti, nes iškart temperatūra būtų kokie 50-60 laipsnių (priklausomai nuo paduodamo karšto vandens temperatūros). be to, karštas vanduo dažniau būna "rudas" ir šiaip ne toks švarus kaip šaltas, tai visi tie nešvarumai užterštų indaplovės vidinę sistemą.
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2008 01 10, 14:54)
turiu jums rimta klausimeli unsure.gif mano viena drauge neistvere matydama kokia puiki pagalbininke indaplove, tai nusprende irgi isigyti biggrin.gif bet ji negali skirti 1500 ar 2000Lt tam reikalui, sake megins nebuti reklamos auka ir nemokes uz populiaru firmos zenkla, vienu zodziu jai reikia pigios indaploves uz +-1000Lt unsure.gif bet kad butu 60cm plocio ir imontuojama doh.gif ar buna tokiu g.gif
gal kas gali parasyt rimtu argumentu kuo pigios prastesnes uz Bosch, AEG, Elektroliux ir pan. Apseisim be pribumbasu, uzteks keliu populiariu programu... Argi jos neisplauna taip pat sekmingai indu g.gif

pvz ARDO DWI 60 L
http://www.ardo.lt/l...s...=1&item=460
jei patiks kreipkites, kaina suderinsim smile.gif


QUOTE(linarija @ 2008 01 10, 17:58)
mes turim draugą, dirbanti Topo centre, tai kai pradėjom ieškot indaplovės siūlė iš Beko, „sako jei nenorit tam skirt daug pinigėlių rinkitės iš Beko“.

turetumet drauga Elektromarkte, siulytu Baumatic mirksiukas.gif


QUOTE(airv @ 2008 01 10, 22:34)
O kokios firmos indaplovę siūlytumėt pirkt? Kokio modelio? Kiek skaičiau tai apie AEG geri atsiliepimai.
O į ką perkant dėmesį reiktų kreipt labiausiai? Kokios funkcijos svarbios? g.gif
Mūsų norai:
Kaina: 1000 - 1500 lt; 12 komplektu, AAA.

AEG tikrai gera technika, bet uz tiek pinigu g.gif
nebent F CONTROL VI.
ARDO DWI 60 L
http://www.ardo.lt/l...s...=1&item=460
jei patiks kreipkites, kaina suderinsim smile.gif


QUOTE(Mirina @ 2008 01 11, 00:08)
Gal galetum parasyti kaip tau tas modelis ,ar patiko ,ar viskas gerai? Ar ji turi aguastop,ar tyliai dirba ,kokie minusai ir pliusai?  g.gif  Aciu  4u.gif

aquastop turi visos indaploves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2008 01 10, 23:34)
O kokios firmos indaplovę siūlytumėt pirkt? Kokio modelio? Kiek skaičiau tai apie AEG geri atsiliepimai.
O į ką perkant dėmesį reiktų kreipt labiausiai? Kokios funkcijos svarbios? g.gif
Mūsų norai:
Kaina: 1000 - 1500 lt; 12 komplektu, AAA.

As is didmenininko AEG F CONTROL VI nusipirkau uz 1530lt.12 komplektu ir visos AAA.
Atsakyti
kettis, paziurejau, ta leksciu programa vidutiniskai uzterstiems indams pas mane 55, kolkas taurems nieko neatsitiko, jei po poros metu atsitiks apsidziaugsiu, nusipirksiu be sazines grauzimo naujas smile.gif
siaip atradau, kad man patogiausia yra pirmiausia nuskalavimas, o po to tauriu programa. vat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2008 01 10, 23:40)
airv, kažin ar AEG įpirksi už tiek...
beje, svarbu ar įmontuojamos nori, ar pastatomos.

bitule, kur jūs pirkot savąją?


paprastos, pastatomos norim...sakai skirta suma per maža g.gif
o ką tada iš kitų gamintojų galima? kad kokybiška būtų.
va ARDO apžiūrėjau...O į ką reikia labiausiai dėmesį kreipt? kokias funkcijas ar pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 11 sausio 2008 - 10:56
Sakykit, prašau, ar perkant ne iš parduotuvės, o iš didmenininkų arba internetinėse parduotuvėse teikiamas garnatinis aptarnavimas?
Žodžiu kokios garantijos dėl garantinio aptarnavimo? Gaudyt tektų pardavėją po laukus biggrin.gif ?
ir dar norėjau paklausti, kas dar be eurobuities prekiauja Siemens indaplovėmis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damkė: 11 sausio 2008 - 11:25
Sveiki, norim pirkti indaplove,patarkit ar puodai susideda jei apatiniam stalciui strypai nenusilenkia.Juk jie pasviri,tai kaip tie puodai uzsimauna?Yra modeliu su nulenkemais strypeliais ir ne.
Atsakyti
QUOTE(jabd @ 2008 01 11, 13:27)
Sveiki, norim pirkti indaplove,patarkit ar puodai susideda jei apatiniam stalciui strypai nenusilenkia.Juk jie pasviri,tai kaip tie puodai uzsimauna?Yra modeliu su nulenkemais strypeliais ir ne.

Na AEG, Electrolux, Siemens... ir daugelio kitų gamintojų strypeliai nusilenkia (apačioje tolimesnėje pusėje)
Jei nenusilenktų puodus dėti būtų galima, bet gražiai nelabai sudėsi.
Apie kokią konkrečiai indaplovę kalbi?
Atsakyti
QUOTE(Damkė @ 2008 01 11, 12:22)
Sakykit, prašau, ar perkant ne iš parduotuvės, o iš didmenininkų arba internetinėse parduotuvėse teikiamas garnatinis aptarnavimas?
Žodžiu kokios garantijos dėl garantinio aptarnavimo? Gaudyt tektų pardavėją po laukus biggrin.gif ?
ir dar norėjau paklausti, kas dar be eurobuities prekiauja Siemens indaplovėmis?

Suteikia garantija kaip ir parduotuveje.Duoda garantini lapa ir cekius su visais stampais.O be to jei reikes taisyti juk ne i parduotuve vezi,nors ir garantinis yra,o ir pati parduotuve gali bankrutuoti.Sitie didmenininkai ir tiekia prekias i parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(Damkė @ 2008 01 11, 11:22)
Sakykit, prašau, ar perkant ne iš parduotuvės, o iš didmenininkų arba internetinėse parduotuvėse teikiamas garnatinis aptarnavimas?
Žodžiu kokios garantijos dėl garantinio aptarnavimo? Gaudyt tektų pardavėją po laukus biggrin.gif ?
ir dar norėjau paklausti, kas dar be eurobuities prekiauja Siemens indaplovėmis?



aš pati pirkau iš didmeninikų, likau laaaaaaaaabai patenkinta kainos atžvilgiu, nes oi kiek šimtų sutaupiau biggrin.gif
O garantinį lapą davė, nemanau, kad dėl to kils problemų.
Jei nori parašyk až, duosiu kordinates mirksiukas.gif

PS. pirkau siemens indaplovę

o prekiauja (užkrito pavadinimas doh.gif ), parduotuvė pastate kartu su BMS, Vilniuje, šiaurės mistelyje ir jei neklystu senukai, bet negarantuotai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rike: 11 sausio 2008 - 14:11
QUOTE(Almuka @ 2008 01 11, 10:52)
kettis, paziurejau, ta leksciu programa vidutiniskai uzterstiems indams pas mane 55, kolkas taurems nieko neatsitiko, jei po poros metu atsitiks apsidziaugsiu, nusipirksiu be sazines grauzimo naujas smile.gif
siaip atradau, kad man patogiausia yra pirmiausia nuskalavimas, o po to tauriu programa. vat smile.gif



Stiklo programa pas mus aprašyta taip:

*vidutiniškai nešvarūs indai
*Ploni trapūs indai bei stiklo gaminiai
*pagrindinis plovimas daugmaž 45 temperatūroje. 1 tarpinis skalavimas. Paskutinis skalavimas. Džiovinimas.
Atsakyti
QUOTE(Damkė @ 2008 01 11, 12:22)
Sakykit, prašau, ar perkant ne iš parduotuvės, o iš didmenininkų arba internetinėse parduotuvėse teikiamas garnatinis aptarnavimas?
Žodžiu kokios garantijos dėl garantinio aptarnavimo? Gaudyt tektų pardavėją po laukus biggrin.gif ?


QUOTE(irmaMO @ 2008 01 11, 14:45)
Suteikia garantija kaip ir parduotuveje.Duoda garantini lapa ir cekius su visais stampais.O be to jei reikes taisyti juk ne i parduotuve vezi,nors ir garantinis yra,o ir pati parduotuve gali bankrutuoti.Sitie didmenininkai ir tiekia prekias i parduotuves.

Atkreipkit dėmesį, kieno yra garantija - ar gamintojo oficialaus atstovo, ar to paties "didmenininko" ar pačios parduotuvės, iš serijos "jei kas blogai bus, atnešit suremontuosim, turim meistrus". Po pusmečio prireikus galit nieko neberasti ten kur pirkot - nei parduotuvės, nei to didmeniniko. Juk didmenininkai bankrutuoja (arba šiaip užsidarinėja mėtydami pėdas) lygiai taip pat kaip ir tos parduotuvės į kurias jie tiekia prekes smile.gif O dažnai taip ir būna su "didmeninikais" (nors man labiau atrodo tinkamesnis žodis "spekuliantai"), kurie patys atsiveža prekes iš užsienio - iš kur jie gaus oficialius Lietuvoje galiojančius garantinius? Tada ir duoda savo. Visai kitas reikalas, jei duodamas oficialaus importuotojo ar gamintojo atstovo garantinis talonas - tada galit nesukti galvos dėl remonto.
Atsakyti