Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Tu, aisku, turbut teisi, kad iskart isemus turi buti sausi, bet et, man nesunku ir palaukt smile.gif
Atsakyti
na man ir nesunku palaukti, bet vistiek nusipirkus toki daikta noretusi kad jis veiktu nepriekaistingai smile.gif
Atsakyti
Mano geriausia pagalbininkė vardu Blomberg 45 cm biggrin.gif Kažkaip gaila , kad pirkau mažesnę , nes gyvenam 4-iese ir labai mėgstu kokį puodą įkišti .Tingiu plauti jau blush-anim-cl.gif O išdžiovina gerai tik ant vienų puodelių dugno (jis įdubęs) lieka biskiuką vandens
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 10 17, 11:44)
Na o as,tai jau pasimeciau.Buvau issirinkusi indaplove AEG F CONTROL VI,tai vakar kai nuvaziavau  apziureti i ermitaza,konsultantas ja "sudirbo".Pasimeciau juodai ir nezinau kokia pirkti g.gif .Vel reikes paieskas pradeti is naujo verysad.gif .


Hmm... g.gif O tai kuo jau šis modelis toks blogas? Ką būtent peikė?
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 10 17, 10:44)
Na o as,tai jau pasimeciau.Buvau issirinkusi indaplove AEG F CONTROL VI,tai vakar kai nuvaziavau  apziureti i ermitaza,konsultantas ja "sudirbo".Pasimeciau juodai ir nezinau kokia pirkti g.gif .Vel reikes paieskas pradeti is naujo verysad.gif .

tikrai, ką blogo pasakė? g.gif ir aš šitą išsirinkau, kas su ja negerai?
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 10 15, 13:01)
musu indaplove beko, man dirba tikrai netriuksmingai, patinka, kad yra pusine programa- jei nedaug indu, sunaudoja maziau vandens ir elektros, 45cm plocio. mes kol kas trise, kai iseigines tai sutelpa visos dienos indai, o jei darbo dienos tai dazniausiai kas antra diena plaunu. o valgyti tikrai darau biggrin.gif
tiesa, naudojuosi kolkas tik viena funkcija- 55 C lekstems plauti. dar porakart naudojau nuplovima vandeniu, kitos kolkas nereikalingos.

drinks_cheers.gif pas mane panašiai, 45 cm, 3 asmenų šeima, plaunu vieną kartą dienoje, bet indų netaupom ( tai yra, kur galima apseiti su viena lėkšte, aš 2 sunaudoju), telpa ir orkaitės blėkos. funkcijas dažniausiai naudoju: automatic+3in 1, dar patinka greito plovimo funkcija, patogu, kai pvz., po svečių yra daug nelabai užterštų indų ( taurių, puodelių ir.t.t), ir laiko atidėjimo programa naudinga. pas mus AEG
Papildyta:
QUOTE(Jurgitukas1 @ 2007 10 15, 23:53)
Visos siulo 60 cm g.gif O jei buto dydis ar virtuves isplanavimas lemia 45 cm indaploves pasirinkima? Ka tokiu atveju? Gal tada jos visai neverta pirkti, jei niekas netilps i ja? g.gif

tikrai telpa į 45 nemažai, aš surizikavau, ir nenusivyliau, 60 būtų netilpus pas mus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilja: 21 spalio 2007 - 10:32
QUOTE(raganele @ 2007 10 21, 10:15)
tikrai, ką blogo pasakė? g.gif ir aš šitą išsirinkau, kas su ja negerai?

Pasake,kad sita masina neverta tokiu pinigu,nes ji pagaminta ne Vokietijoje,o ES.Sita ES gali buti ir Lenkija ir moketi vien uz tris raides(AEG) puse kainos tikrai neverta.Yra geresniu masinu uz tokia kaina,nei sita.Butent dar liepe atkreipti demesi i mygtukus,bet ka konkreciai jis turejo omeny tai nezinau.Patare geriau pasizvalgyti i SIEMENS ar kitu firmu masinas ,kurios vertos savo kainos.Na o man tai asmeniskai dar uzkliuvo,kad kiek internete skaitinejau jos technines charakteristikas raso dauguma skirtingai.Vienur raso kad programa 3in1 yra,kitur nera.Vienur raso,kad 5programos ir 4temperaturos,o kitur 4prog. ir 3temp.Tai dabar ir nezinau.O ka jus manot apie sia indaplove,gal rekomendaciju kitu turit,gal as klaidinga nuomone susidariau,patarkit? ax.gif




Atsakyti
pas mus virtuvyte labai maza, mazdaug 2x2, gyvenam dviese. kazi ar apsimoka pirkti maza indaplovyte, na kur buna puse metro aukscio, ar tik bereikalingai vieta uzims? gal uzteks tik kriaukles?
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 10 21, 14:44)
Pasake,kad sita masina neverta tokiu pinigu,nes ji pagaminta ne Vokietijoje,o ES.Sita ES gali buti ir Lenkija ir moketi vien uz tris raides(AEG) puse kainos tikrai neverta.Yra geresniu masinu uz tokia kaina,nei sita.Butent dar liepe atkreipti demesi i mygtukus,bet ka konkreciai jis turejo omeny tai nezinau.Patare geriau pasizvalgyti i SIEMENS ar kitu firmu masinas ,kurios vertos savo kainos.Na o man tai asmeniskai dar uzkliuvo,kad kiek internete skaitinejau jos technines charakteristikas raso dauguma skirtingai.Vienur raso kad programa 3in1 yra,kitur nera.Vienur raso,kad 5programos ir 4temperaturos,o kitur 4prog. ir 3temp.Tai dabar ir nezinau.O ka jus manot  apie sia indaplove,gal rekomendaciju kitu turit,gal as klaidinga nuomone susidariau,patarkit? ax.gif


Mes ilgai rinkomės, bet nusipirkom būtent šį modelį. Apie veikimą kol kas nieko negaliu pasakyti, nes jos dar nenaudojam (nesumontuota virtuvė). O jei tikrai domina, tai funkcijas ne internete ieškokit,o tiksliai į prekybos vietą nuėję pasižiūrėkit, nes internete, tai ojojoi ko galima prisiskaityti doh.gif (kai sau telefono ieškojau, tai kiekvienam tinklapį parametrai skyrėsi biggrin.gif ) 3 in 1 funkcija tikrai yra, o dėl programų ir temperatūrų neprisimenu, nes indaplovė dabar stovi kol kas dar negyvenamuose mūsų namuose.
Kas dėl siemens, tai vėlgi, kaip firma gal ir nebloga, bet mums kažkaip užstrigo tai, kad kiek žiūrinėjom pardėse joms akcija vis būdavo, kaina normali, bet kaip minėjo konsultantas jos pasiūloj užsistovi...
Matysim kaip seksis naudoti, bet draugai tokį pat modelį jau kuris laikas naudoja, bet jokių nusiskundimų neturi.
Beja, dabar ant daugumos daiktų rašo made in es, o ne made in germany ir jie puikiai veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2007 10 21, 16:48)
Mes ilgai rinkomės, bet nusipirkom būtent šį modelį. Apie veikimą kol kas nieko negaliu pasakyti, nes jos dar nenaudojam (nesumontuota virtuvė). O jei tikrai domina, tai funkcijas ne internete ieškokit,o tiksliai į prekybos vietą nuėję pasižiūrėkit, nes internete, tai ojojoi ko galima prisiskaityti  doh.gif (kai sau telefono ieškojau, tai kiekvienam tinklapį parametrai skyrėsi  biggrin.gif )  3 in 1 funkcija tikrai yra, o dėl programų ir temperatūrų neprisimenu, nes indaplovė dabar stovi kol kas dar negyvenamuose mūsų namuose.
Kas dėl siemens, tai vėlgi, kaip firma gal ir nebloga, bet mums kažkaip užstrigo tai, kad kiek žiūrinėjom pardėse joms akcija vis būdavo, kaina normali, bet kaip minėjo konsultantas jos pasiūloj užsistovi...
Matysim kaip seksis naudoti, bet draugai tokį pat modelį jau kuris laikas naudoja, bet jokių nusiskundimų neturi.
Beja, dabar ant daugumos daiktų rašo made in es, o ne made in germany ir jie puikiai veikia  smile.gif

Tai kad instrukcijas pasiziurejau,tai lietuviskoi visiska jovalyne.Paimta keli modeliai ir suplakta i kruva viskas.Ir atsirink kad gudrus kuris kuriam modeliui.O uzsienietiskai kai nesuprantu tai ir spraga yra.O kur jus pirkot savo indaplove ir jei ne paslaptis kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 10 21, 18:39)
Tai kad instrukcijas pasiziurejau,tai lietuviskoi visiska jovalyne.Paimta keli modeliai ir suplakta i kruva viskas.Ir atsirink kad gudrus kuris kuriam modeliui.O uzsienietiskai kai nesuprantu tai ir spraga yra.O kur jus pirkot savo indaplove ir jei ne paslaptis kiek kainavo?


Žinoma, kad nepaslaptis, pirkom topo centre, mokėjom 1999
Atsakyti
Klausimelis indaploviu turetojams.
Jei leksteje like pakankamai riebalu (pvz. aliejaus) , ar lekstes perplaunate po srove, ar is karto dedate jas i indaplove?
Atsakyti