Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Almuka @ 2008 01 09, 09:36)
stiklo programa aprasyka kaip vidutiniskai uzterstu indu plovimas, pas mane 35 C jei neklistu. esu ne karta taures plovus paprasta programa labiau uzterstiems indams, nieko taurems dar neatsitiko. sitos programos temp. gal 40 C...taigi mano nuomone vien uz stiklo programa papildomai moketi pinigu neapsimoka wink.gif

Ne tik mažesnė temperatūra, bet ir švelniau plauna.
Aš naudoju indaplovę be stiklo programos, taurėm kaip ir nieko, o kai dedu vazeles (gelem, vaisiam stiklines) dažnai pastebėjau, kad arba sutrūksta arba išsikranto kraštukai, tai namau to išvengčiau su stiklo programa.
Na bet ją naudočiau ypač retai smile.gif
Atsakyti
na nezinojau...ai, neturiu as tokiu dalyku, mes is bliudu viska valgom biggrin.gif tiesa, puodu programos nenaudoju, nors gal reiktu visus iskart sumesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2008 01 09, 14:20)
na nezinojau...ai, neturiu as tokiu dalyku, mes is bliudu viska valgom biggrin.gif tiesa, puodu programos nenaudoju, nors gal reiktu visus iskart sumesti g.gif


Puodų — tai intensyvios? Kur 70 laipsnių. Jei ką, tai ji man nepatinka, vie tik geriausias rezultatas ant Auto smile.gif
Reiks ir mums is bliudu viska valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
o vat auto man nelabai, nes ilgai plauna, o paziurejau taupymo atzvilgiu ne ka sutaupo. as beveik visada naudoju kur skalbiasi valanda, ten ir bus turbut tas tauriu rezimas, arba pusantros val kur lekste nupaisyta smile.gif o puodus pabandysiu kada, tada parasysiu ar patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 09, 12:26)
Ne tik mažesnė temperatūra, bet ir švelniau plauna.
Aš naudoju indaplovę be stiklo programos, taurėm kaip ir nieko, o kai dedu vazeles (gelem, vaisiam stiklines) dažnai pastebėjau, kad arba sutrūksta arba išsikranto kraštukai, tai namau to išvengčiau su stiklo programa.
Na bet ją naudočiau ypač retai smile.gif

Tokius dalykus ne kasdiena reikia plauti,taip kad galima ir rankom isplauti.O kad blizgetu i vandeni ipilti slakeli acto arba isplauti su soda.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 09, 11:26)
Ne tik mažesnė temperatūra, bet ir švelniau plauna.
Aš naudoju indaplovę be stiklo programos, taurėm kaip ir nieko, o kai dedu vazeles (gelem, vaisiam stiklines) dažnai pastebėjau, kad arba sutrūksta arba išsikranto kraštukai, tai namau to išvengčiau su stiklo programa.
Na bet ją naudočiau ypač retai smile.gif


Jeigu norite issaugoti stiklines, nepatartina plauti su indaplove.
Pastoviai plaunamos stiklines indaploveje po ilgesnio laiko praranda savo blizgesi.
Plaunant indus, vandenyje yra regeneruojancios druskos, plovimo milteliu ir sios priemones veikia kaip abrazyvines medziagos.
Siais laikais tikrai stiklines nera brangios, bet jeigu kokios nors kolekcines, tada nepatartina plauti indaploveje.
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2008 01 09, 07:36)
stiklo programa aprasyka kaip vidutiniskai uzterstu indu plovimas, pas mane 35 C jei neklistu.

Stiklo programą (nė nežinojau, kad ji taip vadinasi doh.gif blush2.gif ) naudoju retai, bet kartais mėgstu- pvz kai turiu svečių, bet nevalgom karštų patiekalų, kai plaunu tik taures ir pan (tuomet dar padidinu blizgiklio kiekį, kad žibėtų, nes paprastai blizgiklio nenaudoju visai) arba kartais ir kasdienai naudoju, jei negaminu namie nieko ir prikaunu tik puodelių, stiklinių ir lėkščių- išplauna puikiai ir labai greit thumbup.gif

QUOTE(Almuka @ 2008 01 09, 12:20)
tiesa, puodu programos nenaudoju, nors gal reiktu visus iskart sumesti g.gif

Šitą programą naudoju, kai ką nors kepu orkaitėje ir prikepa skarda, ar tiesiog nubėga daugiau riebalų- užstatau nakčiai ir palieku ax.gif Thomas Phillips parduotuvėje mačiau specialių milterlių užterštiems puodams- reikėtų kada nusipirkti ir išmėginti, bet rimtai prikrovus vien puodų lotuliukas.gif

QUOTE(irmaMO @ 2008 01 09, 12:51)
Tokius dalykus ne kasdiena reikia plauti,taip kad galima ir rankom isplauti.O kad blizgetu  i vandeni ipilti slakeli acto arba isplauti su soda.

O kam tuomet indaplovė rolleyes.gif

QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 09, 12:56)
Jeigu norite issaugoti stiklines, nepatartina plauti su indaplove.
Pastoviai plaunamos stiklines indaploveje po ilgesnio laiko praranda savo blizgesi.
Plaunant indus, vandenyje yra regeneruojancios druskos, plovimo milteliu ir sios priemones veikia kaip abrazyvines medziagos.
Siais laikais tikrai stiklines nera brangios, bet jeigu kokios nors kolekcines, tada nepatartina plauti indaploveje.

drinks_cheers.gif ir man teko girdėti, kad pvz krištolo taurių negalima plauti indaplovėje schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 09 sausio 2008 - 13:00
QUOTE(Zilvinas @ 2008 01 09, 12:56)
Jeigu norite issaugoti stiklines, nepatartina plauti su indaplove.
Pastoviai plaunamos stiklines indaploveje po ilgesnio laiko praranda savo blizgesi.
Plaunant indus, vandenyje yra regeneruojancios druskos, plovimo milteliu ir sios priemones veikia kaip abrazyvines medziagos.
Siais laikais tikrai stiklines nera brangios, bet jeigu kokios nors kolekcines, tada nepatartina plauti indaploveje.

net su stiklo programa nepatartina plauti stiklių ir taurių ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2008 01 09, 13:00)
net su stiklo programa nepatartina plauti stiklių ir taurių  ?g.gif


Tas pats ir su stiklo programa, nes vistiek naudojama ir druska ir milteliai.
Aisku nuo 10 ar 20 plovimu to nepastebesite, manau stiklines praras blizgesi po metu, o gal net ir veliau.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 09, 12:24)
Puodų — tai intensyvios? Kur 70 laipsnių. Jei ką, tai ji man nepatinka, vie tik geriausias rezultatas ant Auto smile.gif

as ir su "auto" dazniausiai plaunu thumbup.gif ,jei su "eco" man kai ko neisplauna,tai su "auto" mazai kada taip buna, skaiciau instrukcijoj,kad ji plovimo laika prailgina arba patrumpina eigoj skalbimo atsizvelgiant i uzterstuma.
O stiklo programos isvis nesu bandzius doh.gif kiek reikejo ploviau su visais indais ir isplove gerai thumbup.gif Cia gal kas turi prisikrove pilnas sekcijas tauriu tada ir gerai isplaut kartais,o man kolkas jos neprireike schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 01 09, 16:06)
as ir su "auto" dazniausiai plaunu  thumbup.gif ,jei su  "eco" man kai ko neisplauna,tai su "auto" mazai kada taip buna, skaiciau instrukcijoj,kad ji plovimo laika prailgina arba patrumpina eigoj skalbimo atsizvelgiant i uzterstuma.
O stiklo programos isvis nesu bandzius  doh.gif  kiek reikejo ploviau su visais indais  ir isplove gerai  thumbup.gif  Cia gal kas turi prisikrove pilnas sekcijas tauriu tada ir gerai isplaut kartais,o man kolkas jos neprireike  schmoll.gif


Taip "Auto" plovimo laika prailgina arba patrumpina eigoj skalbimo atsizvelgiant i uzterstuma
Bet loti gražu nevisos indalpovės turi išeinančio vandens sensorius, kurie nustato ar jau indai išplauti, kitu atveju "Auto" nebus tokia gera programa.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 09, 15:09)
Taip "Auto" plovimo laika prailgina arba patrumpina eigoj skalbimo atsizvelgiant i uzterstuma
Bet loti gražu nevisos indalpovės turi išeinančio vandens sensorius, kurie nustato ar jau indai išplauti, kitu atveju "Auto" nebus tokia gera programa.

o kurios turi tuos sensorius? ne visų firmų?
Atsakyti