Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Almuka @ 2008 01 07, 14:17)
o as noreciau visko su apsauga nuo vaiko. orkaite be perstojo makaluoja, gaila, kad be uzrakto doh.gif . o jei indaplove su pasleptu valdymu tada tikrai uzraktu nereikia ir turbut net nebuna...


pas mane indaplove su pasleptu mechanizmu-turiu du "kovinius" vaikus doh.gif o va sitos neiveikia doh.gif didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 07 sausio 2008 - 15:55
QUOTE(happy @ 2008 01 07, 15:55)
pas mane indaplove su pasleptu mechanizmu-turiu du "kovinius"  vaikus  doh.gif o va sitos neiveikia  doh.gif  didis.gif

bet turbūt įmontuojama?
Atsakyti
taip-imontuojama
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 01 07, 16:00)
taip-imontuojama

o mes ieškom neįmontuojamos doh.gif
Atsakyti
Ką reiškia “varioSpeed “ purkštukai? Ar tokius purkštukus turinčios indaplovės yra pranašesnės plovimo atžvilgiu prieš indaploves su paprastais purkštukais?
Atsakyti
QUOTE(Damkė @ 2008 01 07, 18:04)
Ką reiškia “varioSpeed “ purkštukai? Ar tokius purkštukus turinčios indaplovės yra pranašesnės plovimo atžvilgiu prieš indaploves su paprastais purkštukais?


“varioSpeed “ purkštukai, greičiau ir geriau išplauna indus lyginant su paprastais
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 07, 16:48)



paskutinis jūsų pasiųlytas modelis... ar paviršius atsparus pirštų antspaudams? Mes žadam šitą arba baltą pirkt g.gif

Andos, pažiūrėk, čia aiškesni aprašymai, tik kas liečia kaina tai, šis modelis Topo centre(Klaipėda) pigesnis. mirksiukas.gif Taip, kad kainas labai reikia susižiūrėti, ne pvz Telšiuose už šią indaplovę prašo 1999 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 08 sausio 2008 - 15:35
Gal kas ūkiškai paaiškintų apie programą stiklui. Kuo ji ypatinga? Temperatūra speciali ar kažkur kitur esmė? Bet jei indaplovė turi kokias keturias galimas pasirinkti temperatūras, tai ta stiklo programa netenka prasmės?
Esu visiškai žalia šitoj srity. Apšvieskit, prašau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 01 08, 17:22)
paskutinis jūsų pasiųlytas modelis... ar paviršius atsparus pirštų antspaudams? Mes žadam šitą arba baltą pirkt g.gif

Na valyti tektų dažniau nei baltą, čia tik tam atvejui, jei pas jus viskas metalo spalvos
Ir ji šiaip turi stiklo programą, kas už tokius pinigėlius yra labai gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 08 sausio 2008 - 15:29
Jo, kad stiklo programa yra tai žinau mirksiukas.gif Tik aišku dabar patiems reikai realiai pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 01 07, 15:48)

mums tai reiktų baltos, tai 3-čias netinka.

o dėl stiklo programos - ar ji reikalinga, ar dažnai naudojama? juk glaima ir su paprasta programa plauti stiklinius indus g.gif

o kokie atsiliepimai apie Whirlpool?

QUOTE(linarija @ 2008 01 08, 15:22)
Andos, pažiūrėk, čia aiškesni aprašymai, tik kas liečia kaina tai, šis modelis Topo centre(Klaipėda) pigesnis. mirksiukas.gif Taip, kad kainas labai reikia susižiūrėti, ne pvz Telšiuose už šią indaplovę prašo 1999 lt.

tose nuorodose aiškesni aprašymai? ar ką kita turėjai galvoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andos: 08 sausio 2008 - 22:17
stiklo programa aprasyka kaip vidutiniskai uzterstu indu plovimas, pas mane 35 C jei neklistu. esu ne karta taures plovus paprasta programa labiau uzterstiems indams, nieko taurems dar neatsitiko. sitos programos temp. gal 40 C...taigi mano nuomone vien uz stiklo programa papildomai moketi pinigu neapsimoka wink.gif
Atsakyti