Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Almuka @ 2007 12 28, 14:54)
Donatai ir Monika, labai jau nepagristai neigiamas poziuris pas jus i tuos beko. as sutinku, kad kiekvienas turime savo nuomone, na bet jus jau labai ikyriai ir nepagristai persate ta savo neigiama poziuri kitiems. man idomu, ar patys esate tureje kanors is beko, kad esate toks uztikrintas ju kokybe g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 28, 15:09)
O jei nepastebėjai nei vienas, kuris nors kiek geriau nusimano apie techniką apie Beko gerai neatsiliepė, na bet čia jau mes susimokėm...

Bent jau aš tai tikrai pastebėjau mirksiukas.gif Labai populiaru, ypač suinteresuotų asmenų tarpe, girti kuo brangesnius daiktus, nes tai neša didesnį pelną mirksiukas.gif bet bendraujant ne kaip pirkėjui su pardavėju, dažnai galima išgirsti visai kitokių dalykų, ypač jei tas pardavėjas dar ir pažįstamas ax.gif Darbo reikalais man teko bendrauti ir su meistrais, atliekančiais garantinį aptarnavimą, tai nuomonė vienareikšmiškai priešinga nei teigia pardavėjai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 12 28, 22:29)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Bent jau aš tai tikrai pastebėjau  mirksiukas.gif  Labai populiaru, ypač suinteresuotų asmenų tarpe, girti kuo brangesnius daiktus, nes tai neša didesnį pelną  mirksiukas.gif  bet bendraujant ne kaip pirkėjui su pardavėju, dažnai galima išgirsti visai kitokių dalykų, ypač jei tas pardavėjas dar ir pažįstamas  ax.gif Darbo reikalais man teko bendrauti ir su meistrais, atliekančiais garantinį aptarnavimą, tai nuomonė vienareikšmiškai priešinga nei teigia pardavėjai mirksiukas.gif


Jeigu kas liecia BEKO technika, nesu girdejes ne is vieno meistro, kad BEKO technika gera, tai viena is prasciausiu techniku, kaip VIDO ir pan.
Pardavejei suinteresuoti parduoti ta daikta, kuri pardavineja.
Jeigu pardavineja ivairiu firmu, prisirisimas prie kazkurios firmos nera tikslingas.
Jeigu tu parduosi zmogui bloga daikta, jis nebus tavo klientas, neateis kita kart pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 12 29, 09:27)
Jeigu kas liecia BEKO technika, nesu girdejes ne is vieno meistro, kad BEKO technika gera, tai viena is prasciausiu techniku, kaip VIDO ir pan.
Pardavejei suinteresuoti parduoti ta daikta, kuri pardavineja.
Jeigu pardavineja ivairiu firmu, prisirisimas prie kazkurios firmos nera tikslingas.
Jeigu tu parduosi zmogui bloga daikta, jis nebus tavo klientas, neateis kita kart pirkti.

būtent, pritarsiu Žilvinui (na, mes čia turbūt susimokę smile.gif ) - nė iš vieno meistro nesu girdėjęs nors vieno gero žodžio apie BEKO, o iš pažįstamų, "savo laimei" įsigyjusių šią techniką - tik blogi atsiliepimai. štai iš čia ir tas priešiškumas visai turkiškai technikai, tiek beko, tiek jos broliui (pagal kokybę, tik ne pagal kainą) blomberg, kurį kai kurie perka įsivaizduodami kad tai vokiškas prietaisas.
Pirkdami brangius prietaisus žmonės moka tuos papildomus šimtus lt. už kokybę ir galvos ramybę, ir tikrai retai ta technika nepateisina lūkesčių.
O jei įsivaizduojat, kad parduodami pigią techniką (beko, vido) pardavėjai iš jūsų uždirba mažiau - labai klystat. O parduodami blomberg - tiesiog apiplėšinėja vidury baltos dienos, nes blomberg kaina turėtų būti lygi beko smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif As tikrai ne pardaveja..Stai 3 pavyzdziai is musu pazistamu pirkiniu:1)Beko skalbimo masina,sugedo po 1,5 metu ,remontas kainavo 190 lt(nors ir garantija dar,bet kai reikia remontuoti atsiranda visokie tos garantijos niuansai blink.gif ) 2)saldytuvas Beko per uzpakaline sinele taip bega,kad jei nebuna namie keleta dienu-didziule bala,garantija dar yra,o meistrai nieko padaryti negali3)dujine virykle su elektrine orkaite,orkaite sugedo nepraejus metams,tai gerai,kad nemokamai sutaise..
Aisku,su technika laimes dalykas,bet kai aplink tiek pavyzdziu,man "Beko"niekas neisiulytu..
Atsakyti
Man sugedo... verysad.gif Nesuprantu kodel. Ijungiu, tai uzia uzia ir sustoja. Ar gali taip buti del to, kad baigesi druska? g.gif
Atsakyti
o as galiu parasyti dar viena "gera" beko technikos pavyzdi, draugu saldytuvas Beko uzsidege blink.gif ir ne seip pasmirdo o net kol pajaute smarve jau ir liepsna buvo pasirodzius blink.gif gerai kad buvo namuose ir pastebejo, o jei nieko nebutu buve baisu ir pagalvoti doh.gif o ka garantinis?nauju namu gi nenupirktu schmoll.gif , stai del to as irgi esu pries sia technika
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 12 28, 16:49)
nieks nesako, kad susimoket. tiesiog as niekada nesakau, kad daiktas blogas, kol jo neisbandau. is pazistamu niekas beko nesiskunde, todel manau, kad ji nepagristai kaltinama ne tik jusu, bet ir aplamai. o ir dar niekip negaliu perlipti per save ir moketi papildoma kruvele pinigu vien uz garbinamus vardus wink.gif

nuo devynaukscio irgi tik pati nusokus isitikuntumei, kad tai neverta daryti?

Yra eile gaminiu, kurie gaminami atsizvelgiant tik i kaina, bet pamirstant kokybe.
Is buitines technikos puses, tai beko, is kompiuterines technikos puses, tai asrock motinines plokstes, is kompaktu tai acme.....kiekvienoje srityje tu rasi tokiu gaminiu.
Atsakyti
QUOTE(Myce @ 2007 12 29, 12:27)
Man sugedo...  verysad.gif  Nesuprantu kodel. Ijungiu, tai uzia uzia ir sustoja. Ar gali taip buti del to, kad baigesi druska?  g.gif


del druskos tai neturetu-as kelis kartus ploviau be druskos doh.gif -neatkreipiau demesi i degancia lempute doh.gif gal uzsikimses filtras arba vamzdis kur turi vanduo nubegti g.gif
Atsakyti
Hmmm...Kazin kaip ten reiks viska atidaryt ir paziuret, nes jokio meistro nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Myce @ 2007 12 29, 13:27)
Man sugedo...  verysad.gif  Nesuprantu kodel. Ijungiu, tai uzia uzia ir sustoja. Ar gali taip buti del to, kad baigesi druska?  g.gif

gali būti, kad vandens siurblys sugedo, ir nepumpuoja vandens į indaplovę. arba suveikė apsauga nuo vandens perpylimo, arba tiesiog vandens padavimas sutrikęs. manau bet kuriuo atveju be meistro įsikišimo neapsieisit.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 12 29, 13:43)
... is kompiuterines technikos puses, tai asrock motinines plokstes...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif negaliu susilaikyt nepradejes juoktis. jau kaip su asrock smagu tai net legendos sklando (truputi informatikas as ir puse mano pazistamu). cia turbut kaip su beko, vieniems plokste kaip plokste - juk kompas isijungia, o kas rimciau pasiziuri, tai dali lustu tik su plaktuku "isidet" gali, pats gamintojas draiveriu nepateikia ir t.t... zodziu - visiskas asrock
Atsakyti
QUOTE(Myce @ 2007 12 29, 14:27)
Man sugedo...  verysad.gif  Nesuprantu kodel. Ijungiu, tai uzia uzia ir sustoja. Ar gali taip buti del to, kad baigesi druska?  g.gif


Pabandyk jungti 3in1 programą, jei neveiks, tai tikrai sugedo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 29 gruodžio 2007 - 17:20