Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(happy @ 2007 12 21, 12:38)
Pas mane F control VI-pirkom pries metus-kolkas nusiskundimu neturiu.
Buvo,kad plove nelabai svariai-tai padidinau skalavimo skysti ir viskas susitvarke,dar plovimo kokybe labai priklauso nuo indu sudejimo.
Uz ja  mokejom 1300 lt.


Happy, o kur jūs pirkot indaplovę? Man virtuvės baldininkai patarė pasižiūrėti į www.naminukas.lt. Ištikrųjų, kainos palyginus su kitais prekiaujančiais internetu pasirodė palankiausios.
Atsakyti
mes jau metus laiko naudojames AEG su turbo dziovinimu, garso dziovinant jokio, gali ramiai miegot, plauna liuksiskai, per metus laiko tik viena karta neisplove 1 stiklines, taip kad tikrai ir sekanti karta rinkciausi AEG, imontuojama su turbo dziovinimu, o siaip ir stalciais labai patenkinta, labai funkcionalus, kitur maziau funkciju, o isdestant skirtingus indus tai labai pasitarnauja. musu tikrai nesurinkta lenkijoj. lipdukas viduj indaplovej nurodo kt sali, kokia - nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(disi @ 2007 12 21, 15:15)
Happy, o kur jūs pirkot indaplovę? Man virtuvės baldininkai patarė pasižiūrėti į www.naminukas.lt. Ištikrųjų, kainos palyginus su kitais prekiaujančiais internetu pasirodė palankiausios.

mes pirkom Vilniuj Ginvestoj,pirkom ten visa buitine technika tai ir nuderejom..
O tokiam Naminuke manau irgi pasideret galima..
O gal kas turit foto kaip atrodo krepsiai AEG toj brangesnej indaplovej? labai idomu pamatyt blush2.gif Man kolkas tik sudetinga visokius bliudukus isplaut -sakau gal jiem kokiu gudrybiu prigalvota g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 12 21, 13:44)
kai mess pirkom  buitine technika (elektoliux-aeg) tai  pardaveja minejo,kad gaminamos ispanijoj ir vokietijoj,ir kaina skyresi gamintu Esp ir De. Pas mane ant indaploves parasyta-Ispanija.. Visa tai buvo siek tiek daugiau nei pries metus.

happy, ant kokios cia indaploves parasyta "Ispanija"? kiek zinau AEG neturi indaploviu gamyklos ispanijoje.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(disi @ 2007 12 21, 16:15)
Happy, o kur jūs pirkot indaplovę? Man virtuvės baldininkai patarė pasižiūrėti į www.naminukas.lt. Ištikrųjų, kainos palyginus su kitais prekiaujančiais internetu pasirodė palankiausios.

Na indaploves galima nusipirkti kitur pigiau nei siulo naminukas.Jei idomu galiu atsiusti tel.nr. i az.
Atsakyti
Kažin kiek kainuotu visos plovimo priemones
per menesį ,plaunant kasdien ?Ir kaip jos naudojamos. Iš anksto ačiu.
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2007 12 21, 18:09)
Kažin kiek kainuotu visos plovimo priemones
per menesį ,plaunant kasdien ?Ir kaip jos naudojamos. Iš anksto ačiu.

kasdien po kartą plaunant manau išeis apie 30-40 lt, bet čia aišku priklauso kokias priemones pasirinksit (calgonit šiaip brangiausios, bet bent mums geriausiai išplauna).
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2007 12 21, 16:24)
happy, ant kokios cia indaploves parasyta "Ispanija"? kiek zinau AEG neturi indaploviu gamyklos ispanijoje..  g.gif

pas mane indaploves viduj sone uzrasyta visokiu skaiciuku ir zodis espana-ryt tiksliau galesiu parasyt-pamaniau,kad tai reiskia kur pagaminta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 12 21, 14:40)
Na labai jau idomu pasidare su tais gamintojais AEG indaploviu.Vieni sako kad gaminamos Italijoj,kiti Ispanijoj,dar kiti Lenkijoj,ES,Vokietijoj ir ...Tai kur jos istikro gaminamos g.gif


Skirtingi modeliai skirtingi gamintojai smile.gif
Siauros gaminamos vienur, plačios kitur...
Tai yra firminių ženklų, kur vienas modelis gaminamas vienoje valstybėje, o kitas kitoje... smile.gif
Sunku susigaudyti?
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 22, 09:59)
Skirtingi modeliai skirtingi gamintojai smile.gif
Siauros gaminamos vienur, plačios kitur...
Tai yra firminių ženklų, kur vienas modelis gaminamas vienoje valstybėje, o kitas kitoje... smile.gif
Sunku susigaudyti?

Tai kad kalbama apie ta pati modeli AEG F CONTROL VI.Ir apskritai jei sunku susigaudyti ar nesat tikras,tai gal nereiketu klaidinti zmoniu ir teikti bloga informacija. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 12 21, 22:54)
pas mane indaploves viduj sone uzrasyta visokiu skaiciuku ir zodis espana-ryt tiksliau galesiu parasyt-pamaniau,kad tai reiskia kur pagaminta  doh.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 12 21, 16:52)
Na indaploves galima nusipirkti kitur pigiau nei siulo naminukas.Jei idomu galiu atsiusti tel.nr. i az.

Įdomu ir net labai!!!!! bigsmile.gif Laukiu kontaktų į AŽ ir didelis ačiū!!!! thumbup.gif 4u.gif
Be to, reikės ne tik indaplovės naujuose namučiuose,taigi kontaktai labai praverstų tongue.gif
Atsakyti