Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Almuka @ 2007 10 16, 11:17)
jau minejau, kad pas mus 45cm indaplove ir man pilnai uztenka. mes gyvenam trise, jei darbo diena tai ir kas antra diena plaunu, jei iseigine, tai pilnai pakanka vienos dienos indams.


Aciu mirksiukas.gif Nes galvojau praradau galimybe tureti indaplove lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukas1 @ 2007 10 16, 11:21)
Aciu mirksiukas.gif Nes galvojau praradau galimybe tureti indaplove lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
Gal ir mums užteks g.gif
Atsakyti
man iskilo sioks toks klausimas: ar indaploves indus isdziovina idealiai? ypac aktualu jeigu plauni taures, stiklines ir pan.
Atsakyti
man isdziovina idealiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 10 16, 12:19)
man isdziovina idealiai wink.gif

jei ne paslaptis kokios firmos indaplove pas jus? turiu itarima kad mes apsipirkom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enrikule @ 2007 10 16, 13:44)
man iskilo sioks toks klausimas: ar indaploves indus isdziovina idealiai? ypac aktualu jeigu plauni taures, stiklines ir pan.



Turim gudrų Boshiuką, dažniausiai išdžiovina idealiai, bet retkarčiais būna, kad ties taurių viršutine briauna lieka keli lašiukai vandens.Pastebėjau, kad plaunant eco programa išdžiovina blogiau, geriausiai su auto.

Gyvenam 3yse, indaplovė 45cm, kol kas pakanka, jei daug gaminu, kokį puodą tenka ir rankomis išplauti, gerai, kad tai būna retai. ax.gif
Priš kelis mėn įkalbėjau draugę įsigyti indaplovę, tai kažkurią dieną ji pasidžiaugė, kad mano dėka atrado naują geriausią draugę-indaplovę. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 17 spalio 2007 - 09:59
nemanau, kad apsipirkot. gal tiesiog iskart kai issijungia indaplove istrauki indus?
arba palieki praverta indaplove, kad atvestu? tokiais atvejais speja susikondensuoti vanduo ir taures nebe sausos. kai as palieku uzdaryta indaplove dar kokiam pusvalandziui, indai baigia dziuti, o indaplove atvesta ir viskas buna sausa sausa. dar instrukciju knygelej surasyta, kodel taiop gali buti, paskaityk wink.gif o musu ne prabangi- beko smile.gif
Atsakyti
Na o as,tai jau pasimeciau.Buvau issirinkusi indaplove AEG F CONTROL VI,tai vakar kai nuvaziavau apziureti i ermitaza,konsultantas ja "sudirbo".Pasimeciau juodai ir nezinau kokia pirkti g.gif .Vel reikes paieskas pradeti is naujo verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 10 17, 10:01)
nemanau, kad apsipirkot. gal tiesiog iskart kai issijungia indaplove istrauki indus?
arba palieki praverta indaplove, kad atvestu? tokiais atvejais speja susikondensuoti vanduo ir taures nebe sausos. kai as palieku uzdaryta indaplove dar kokiam pusvalandziui, indai baigia dziuti, o indaplove atvesta ir viskas buna sausa sausa. dar instrukciju knygelej surasyta, kodel taiop gali buti, paskaityk wink.gif o musu ne prabangi- beko smile.gif

Koks modelis, nes pas mane irgi beko - dar tik isibegėju
Atsakyti
BEKO DIS 5830 pas mane
Atsakyti
DSN 6830 X pas mane
Atsakyti
hmmm kaip idomiai....dar ne daug kartu teko plauti, bet pagrinde su auto programa tai iskart atidarius indai nebudavo sausi, reikes pabandyti istraukti po pusvalandzio kaip ir saket, bet man atrodo kad indai jau turetu buti sausi pasibaigus programos veikimui g.gif pas mane beje elektroliux 45 cm indaplove
siaip jokiu kitu nusiskundimu neturiu, isplauna gerai, sutaupo laiko ir pan.
Atsakyti