Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Damkė @ 2007 12 16, 20:33)
Kuom jos paprastesnės? smile.gif


Turi mažiau programų
Atsakyti
Aš irgi labai norečiau indaploves, mums kaip 5 asmenu šeimai butu puiki pagalbininke. Bet pas mus labai vanduo kalketas, arbatinukas labai greit priauga irvandens čiaupa reikia valyti vos ne kas menesi. Tai dabar galvoju užaktu tie visi vamzdeliai nuo musu vandenio,ir reiktu ja mesti lauk. Tai va tik del šitos priežasties aš susilaikau.
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2007 12 19, 14:37)
Aš irgi labai norečiau indaploves, mums kaip 5 asmenu šeimai butu puiki pagalbininke. Bet pas mus labai vanduo kalketas, arbatinukas labai greit priauga irvandens čiaupa reikia valyti vos ne kas menesi. Tai dabar galvoju užaktu tie visi vamzdeliai nuo musu vandenio,ir reiktu ja mesti lauk. Tai va tik del šitos priežasties aš susilaikau.


Kietam vandeniui suminkštinti dedama druska. O kartais praplautum su nukalkintoju smile.gif
Gi visi mes tokį vandenį naudojam
O pagalbininkė tikrai gera smile.gif
Atsakyti
Sveiki, Donatas ir Monika,

svenciu proga planuoju isigyti indaplove rolleyes.gif Padarysiu seimai svente biggrin.gif
Esame tryse ir reiktu 45 cm, laisvai pastatomos.
Renkuose ish sekanciu:
AEG 64860;
SiemensS F 24T258EU;
Indesit IDE 44 EU.

Kuria parekomenduotumet? Nes planuoju pirkti per www.eurobuitis.lt smile.gif
Per kiek laiko galimas pristatymas?

Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif , noriu patarimo.Kurią indaplovę parekomenduotumėte rinktis ar AEG Favorit 86080VI ar AEG FAVORIT 65090VI? pagal technines charakteristikas Favorit 86080VI dirba tyliau (41db) ir vandens sąnaudos mažesnės-14l, o FAVORIT 65090VI triukšmo lygis 44 db ir vandens sąnaudos 15l. Bet lyg užmačiau, kad iš Favorit 86080VI pasitaiko nemažai su broku? Ar aš maišau kažką? Beje, ar FAVORIT 65090VI tai tas pats modelis kaip F Control VI?
Atsakyti
QUOTE(ZivileD @ 2007 12 19, 22:31)
svenciu proga planuoju isigyti indaplove  rolleyes.gif Padarysiu seimai svente  biggrin.gif
Esame tryse ir reiktu 45 cm, laisvai pastatomos.


jei turi galimybe pirk 60cm,mes keturiese 2vaikai+2suauge ir 60cm kasdien pilna,
buna,kad ir netelpam doh.gif , sukraunu visus puodus,bliudus ir skardas..
Atsakyti
QUOTE(disi @ 2007 12 20, 01:49)
Sveiki 4u.gif , noriu patarimo.Kurią indaplovę parekomenduotumėte rinktis ar AEG Favorit 86080VI ar AEG FAVORIT 65090VI? pagal technines charakteristikas Favorit 86080VI dirba tyliau (41db) ir vandens sąnaudos mažesnės-14l, o FAVORIT 65090VI triukšmo lygis 44 db ir vandens sąnaudos 15l. Bet lyg užmačiau, kad iš Favorit 86080VI pasitaiko nemažai su broku? Ar aš maišau kažką? Beje, ar FAVORIT 65090VI tai tas pats modelis kaip F Control VI?


Aš rinkčiaus AEG Favorit F 86080 VI
O FAVORIT 65090VI ir F Control VI tikrai ne tas pats modelis.
F Control VI yra tas variantas, kai žmogus prašo: man reikia pigios ir geros smile.gif
Atsakyti

Sveiki, Donatai ir Monika,

svenciu proga planuoju isigyti indaplove rolleyes.gif Padarysiu seimai svente biggrin.gif
Esame tryse ir reiktu 45 cm, laisvai pastatomos.
Renkuose ish sekanciu:
AEG 64860;
SiemensS F 24T258EU;
Indesit IDE 44 EU.

Kuria parekomenduotumet? Nes planuoju pirkti per www.eurobuitis.lt smile.gif
Per kiek laiko galimas pristatymas?

Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(ZivileD @ 2007 12 20, 12:40)
Sveiki, Donatai ir Monika,

svenciu proga planuoju isigyti indaplove  rolleyes.gif Padarysiu seimai svente  biggrin.gif
Esame tryse ir reiktu 45 cm, laisvai pastatomos.
Renkuose ish sekanciu:
AEG 64860;
SiemensS F 24T258EU;
Indesit IDE 44 EU.

Kuria parekomenduotumet? Nes planuoju pirkti per www.eurobuitis.lt  smile.gif
Per kiek laiko galimas pristatymas?

Aciu uz atsakymus.


Turiu nuliūdinti, iki švenčių niekaip nebespėsim. Tiesiog laisvai pastatomų nelabai sandeliuojam. Maža paklausa, o dabar šventės
Nebent po naujų metų.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 20, 14:51)
Turiu nuliūdinti, iki švenčių niekaip nebespėsim. Tiesiog laisvai pastatomų nelabai sandeliuojam. Maža paklausa, o dabar šventės
Nebent po naujų metų.



Tai tinka ir po svenciu. O kuria is mano minetu rekomenduotumete?
Atsakyti
QUOTE(ZivileD @ 2007 12 20, 16:15)
Tai tinka ir po svenciu. O kuria is mano minetu rekomenduotumete?

Pagal gamintojus išvardinčiau štai taip:
SiemensS F 24T258EU;
AEG 64860;
Indesit IDE 44 EU.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 20, 10:25)
Aš rinkčiaus AEG Favorit F 86080 VI 
O FAVORIT 65090VI  ir F Control VI tikrai ne tas pats modelis.
F Control VI yra tas variantas, kai žmogus prašo: man reikia pigios ir geros smile.gif

O ar yra apčiuopiamas skirtumas tarp Favorit F 86080 VI ir F Control VI ? Kad kainoje tai matau, o charakteristikose randu tik tai, kad viena ima 14l vandens, o kita 15l. Na dar F 86080 VI yra vidaus apšvietimas. Bet tai gal tada užtenka F Control VI. Kuo dar ta Favorit F 86080 VI geresnė? Ar tiesiog naujesnis modelis?Gal kilmės šalis skiriasi, kur šuo pakastas?
Atsakyti