Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(mucka @ 2007 12 06, 11:10)
Aš dar turiu klausimąsmile.gif
- ar indaplovėje AEG F 84470 VI kaitinimo elementas yra paslėptas, ar tiesiogiai kontaktuoja su vandeniu?
Pas mus labai kietas vanduo ax.gif


Dėl kieto vandens į indaplovę dedama druska. Indaplovė pati jos pasiema tiek kiek reikia iki reikiamo vandens minkštumo. Tad blogiausiu atveju teks pilti dažniau druską.
Tad jaudintis dėl kaitinimo elementų tikrai neverta smile.gif
Atsakyti
Labai reikia Jusu pagalbos 4u.gif
Noreciau paklaust gal zinot ar indaploves ispylimo slanga turi but montuojama su nuolydziu t.y. is indaploves iseinanti slanga turi but pakelta siek tiek,kad isvegt indaploves uzpylimo ir t.t.??
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2007 12 06, 12:05)
Labai reikia Jusu pagalbos 4u.gif
Noreciau paklaust gal zinot ar indaploves ispylimo slanga turi but montuojama su nuolydziu t.y. is indaploves iseinanti slanga turi but pakelta siek tiek,kad isvegt indaploves uzpylimo ir t.t.??
Aciu uz atsakymus 4u.gif


Taip turi būti
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 06, 11:04)
Dėl kieto vandens į indaplovę dedama druska. Indaplovė pati jos pasiema tiek kiek reikia iki reikiamo vandens minkštumo. Tad blogiausiu atveju teks pilti dažniau druską.
Tad jaudintis dėl kaitinimo elementų tikrai neverta smile.gif

na, kartą per pusmetį nepamaišytų dar papildomai indaplovę nukalkinti - juk ne visi nustato teisingą vandens minkštinimo lygį (jei išvis jį aktyvuoja). Paprasčiausia tai pastebėt tada, kai po plovimo indaplovėje oras nėra karštas - reiškias kaitinimo elementas apkalkėjęs ir nešildo vandens.
Atsakyti
blush2.gif Dar kartelį kartoju man rūpimą klausimą
kurios geresnės, arba kuo skiriasi indaplovės kurių valdymo skydeliai priekyje ir ant briaunos. Kurios patogesnės ?

Gal galite rekomenduoti kurios indaplovės turi automatinį įkrovos nustatymą ?
Aš noriu iki 10 komplektų talpos, ir kad triukšmo lygis būtų iki 50 . Labiau patiktų AEG Elektrolux; Zanusi, ir pan...
Kiek ieškau, tai arba tik su 1/2 įkrova, arba tada džiovinimo klasė B klasės... schmoll.gif verysad.gif
Patarkite kur žiūrėti ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ashai: 07 gruodžio 2007 - 11:49
O ką jūs galite pasakyti apie SRV53M03EU modeliuką Bosch-ų ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2007 12 07, 09:27)
na, kartą per pusmetį nepamaišytų dar papildomai indaplovę nukalkinti - juk ne visi nustato teisingą vandens minkštinimo lygį (jei išvis jį aktyvuoja). Paprasčiausia tai pastebėt tada, kai po plovimo indaplovėje oras nėra karštas - reiškias kaitinimo elementas apkalkėjęs ir nešildo vandens.

aš žinau tikslų kietumą smile.gif nusistačiau smile.gif ir likau visai patenkinta rezultatu smile.gif vakar išbandžiau savąją AEG F 84470 VI smile.gif bet tikriausiai puodelius ne taip sudėjau, kad 3 liko nedaplauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2007 12 07, 14:32)
aš žinau tikslų kietumą smile.gif nusistačiau smile.gif ir likau visai patenkinta rezultatu smile.gif vakar išbandžiau savąją AEG F 84470 VI smile.gif bet tikriausiai puodelius ne taip sudėjau, kad 3 liko nedaplauti  blush2.gif

O tai kaip nusistatei savo vandens kietuma? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2007 12 07, 13:45)
blush2.gif Dar kartelį kartoju man rūpimą klausimą
kurios geresnės, arba kuo skiriasi indaplovės kurių valdymo skydeliai priekyje ir ant briaunos. Kurios patogesnės ?

Gal galite rekomenduoti kurios indaplovės turi automatinį įkrovos nustatymą ?
Aš noriu iki 10 komplektų talpos, ir kad triukšmo lygis būtų iki 50 . Labiau patiktų AEG Elektrolux; Zanusi, ir pan...
Kiek ieškau, tai arba tik su 1/2 įkrova, arba tada džiovinimo klasė B klasės... schmoll.gif  verysad.gif
Patarkite kur žiūrėti ? ax.gif


Siūlyčiau
http://www.eurobuiti...p?id=26&pid=674
Atitinka visus tavo reikalavimus trukšmo lygis 47
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 07, 14:02)
Siūlyčiau
http://www.eurobuiti...p?id=26&pid=674
Atitinka visus tavo reikalavimus trukšmo lygis 47


Donatai ir Monika, matau kad ismanote apie indaploves, tad noreciau Jusu paklausti, kokios indaploves 60cm plocio vertos demesio (t.y. kurios nebutu labai brangios, bet kokybiskos)...Gal velgi reiktu ziureti is AEG? Buciau labai dekinga uz atsakyma... 4u.gif
Atsakyti
Ar kas nors gali paaiškint, kas sudaro komplektą? blush2.gif Ar lėkštė+puodukas+peilis+šakutės ar kas ? Pagal tai orientuočiausi, visgi kokio dydžio mums reikia. Nes balduose seni šeimininkai paliko tik 45 cm pločio angą, esam 5 asmenys (kol kas lėkštes naudoja tik 3), balių beveik nebūna. Tai ir galvoju, ar čia kažkaip bandyt surast daugiau tų centimetrų ( panaikint vietą rankšluosčiui pasikabint) ar užtektų tų 45 cm? Man nėra vargo kokį vieną kitą bliūdą/puodą ir šiaip išsiplaut, niekada nerenkam pilnos kriauklės. Bijau, kad didelei indaplovei indų tiek neturėsim....
Atsakyti
Mymyte, siulyciau pirkti platesne ir naikinti ranksluosciu vieta, jei tik imanoma...juk tie maziukai irgi tuoj is leksciu valgys smile.gif o leksciu dasipirksi- po 1,5 lito pilna rimi ar panasiuose centruose- pirkau- pigios ir grazios wink.gif
Atsakyti