Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Kai kada užstatau kas antra dieną,kai vyro nera.ar pietus buna pas mamą.Teko papildomai nusipirkt įrankių.o savo mėgstamo puodelio ir peilio nededu kol neprisikaupia pilną indaplovė
Lėkščių skaičių pasakyt yra sunku ,nes priklauso kaip sudeliosi.Puodai telpa 2apačioje.tai vel priklauso nuo jų dydžio.Ir pas mus yra naktinis elektros tarifas tai stengies tą privilegiją išnaudot.Dabar ateina švenčių metas ir l.smagu spindinčios taurės be jokio vargo...Dar kartą priminsiu mano indaplovė 45 cm.
Atsakyti
QUOTE(merrgele @ 2007 12 04, 23:21)
Kai kada užstatau kas antra dieną,kai vyro nera.ar pietus buna pas mamą.Teko papildomai nusipirkt įrankių.o savo mėgstamo puodelio ir peilio nededu kol neprisikaupia pilną indaplovė
Lėkščių skaičių pasakyt yra sunku ,nes priklauso kaip sudeliosi.Puodai telpa 2apačioje.tai vel priklauso nuo jų dydžio.Ir pas mus yra naktinis elektros tarifas tai stengies tą privilegiją išnaudot.Dabar ateina švenčių metas ir l.smagu spindinčios taurės be jokio vargo...Dar kartą priminsiu mano indaplovė 45 cm.

dėkui mirksiukas.gif manau, kad ir man užteks 45 cm., nes namie valgom tik vakarienę ir kartais savaitgaliais ax.gif o jei du puodai telpa, tai thumbup.gif
Atsakyti
Noriu paklausti ar plaunat indaplovėje peilius, nes kai pirkau BergHoff peilius man pasakė, kad peiliai tarnautu ilgiau juos negalima plauti indaplovėje
Atsakyti
as plaunu peilius, kuriuos reciau naudoju. megstamiausia peili pati nusiplaunu. kriaunos tikrai greiciau apsidevejo, bet asmenys tai nepastebejau, kad butu prastesni...
Atsakyti
Pas mane BEKO Indaplovė DFS 2520 , 45 cm, esu patenkinta. Kažkur mačiau, kad rašė BEKO gaminiai nekokybiški, bet mano nuomonė čia kaip kam pasiseks, pas mus skalbyklė BEKO jau virš 5 metus dirba, o nupirkau Samsung teleką, tai sugedo po 2 mėn., čia jau likimas mastau.gif
Atsakyti
atsargiai, tuoj kasnors susigriebs ir pridurs, kad ir samsung tokio pacio lygio ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 12 04, 20:49)
Gal galite parasyti, kiek laiko trunka vienas plovimas?As irgi svarstau, ar geriau 45cm ar 60cm plocio indaplove. Kadangi draugai turi 60cm, tai sako, kad dazniausiai nejungia jos del tos priezasties, kad tiek indu neprisikaupia, o kas antra diena plaut man irgi nesinoretu - o ir indu tada kiek reiktu turet... unsure.gif


Bent jau pas mane
Automatinis plovimas —171 min
Intensyvus — 125 min
Eco — 171 min
Trumpas — 30 min
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 12 05, 11:36)
atsargiai, tuoj kasnors susigriebs ir pridurs, kad ir samsung tokio pacio lygio  ph34r.gif

biggrin.gif ne, apie samsung nieko blogo negaliu pasakyti, tik apie sony televizorius esu prisiklausęs daug blogų atsiliepimų. Jei jau taip norit pratęst, tai analogiškai kaip Blomberg'o atveju buvo ir su kažkada pakankamai populiariais Schneider televizoriais - nupirko jų vardą kiniečiai, ir pradėjo lipdyt ant savo televizorių. Neilgai jie po to tvėrė rinkoje - parodykit ar juos kas nors dar pardavinėja.. lotuliukas.gif o dėl Blomberg dar kartą pasikartosiu, su tom pačiom analogijom į mersedesus, citroenus ir žigulius ir t.t. - jei norit Mersedes, tai ar pirktumėt Kia už Mersedeso kainą? smile.gif nes blombergo kainos tikrai prasilenkia su realybe.. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 05, 13:07)
Bent jau pas mane
Automatinis plovimas —171 min
Intensyvus — 125 min

keista, pas mane automatinis 105-120min trunka?..
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2007 12 05, 18:43)
keista, pas mane automatinis 105-120min trunka?..


Ačiū už pataisymą, suklydau rašydama
Pasitaisau smile.gif
pas mane automatinis 118 min
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 12 03, 09:48)

o dabar del indaploves- naudojuosi dar tik nuo rugsejo pradzios- mokesciuose nepastebejau padidejusiu vandens ar elektros sanaudu, sunaudojam visko panasiai, kaip ir tada, kai neturejom indaploves. veikia pakankamai tyliai- <...> keramika ar metalas...zodziu, as visapusiskai ja patenkinta. tiesa, pas mus 45cm, o tu nuziurejai kaip suprantu 60cm, tai gal ir skirias kuomnors g.gif


Almulka, dėkoju tau už nuoširdų atsakymą rolleyes.gif
O dabar truputuką pasigirsiu blush2.gif Vis dėlto tą mašinytę aš nupirkau. Vakar atvežė tuoj pat su montavau ir pajungiau. Visko ten pripildėm, kaip parašyta paleidom tuščią, kad prasiskalautų. Kai prasiskalavo, tuoj prikrovėm puodų, bliūdu ir paleidom. Rezultatu likom be galo patenkinti thumbup.gif Indai tiesiog spindi. Rankomis jokiu būdu taip neišplausi. Žmona patenkinta, o tada ir vyrui gerai tongue.gif Kaip bus toliau - laikas parodys.
Viena bėda reiks vietoij guminių žmonai baltas pirštines pirkti, nes prie indų baisu prisiliesti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar turiu klausimąsmile.gif
- ar indaplovėje AEG F 84470 VI kaitinimo elementas yra paslėptas, ar tiesiogiai kontaktuoja su vandeniu?


Pas mus labai kietas vanduo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arturelis2529 @ 2007 12 05, 21:13)
Almulka, dėkoju tau už nuoširdų atsakymą  rolleyes.gif
O dabar truputuką pasigirsiu  blush2.gif  Vis dėlto tą mašinytę aš nupirkau. Vakar atvežė tuoj pat su montavau ir pajungiau. Visko ten pripildėm, kaip parašyta paleidom tuščią, kad prasiskalautų. Kai prasiskalavo, tuoj prikrovėm puodų, bliūdu ir paleidom. Rezultatu likom be galo patenkinti  thumbup.gif  Indai tiesiog spindi. Rankomis jokiu būdu taip neišplausi. Žmona patenkinta, o tada ir vyrui gerai  tongue.gif Kaip bus toliau - laikas parodys.
Viena bėda reiks vietoij guminių žmonai baltas pirštines pirkti, nes prie indų baisu prisiliesti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


ner uz ka ax.gif gero jums naudojimo smile.gif o puodai ir keptuves po keliu plovimu atgavo tikra savo spalva thumbup.gif: dugnai nei blizga biggrin.gif
Atsakyti