Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Aš renkuosi iš šių modelių:
1.Siemes SF 25M254EU
2.AEG F 84470 VI
3. AEG 44860
4.Elektrolux ESF 450 arba ESL 45010, arba ESL 46010
5. Indesit IDE 44EU

Kuris verčiausias dėmesio? man nėra svarbu ar pastatoma, ar įmontuojama. Svarbu patikimumas, plovimo kokybė ir ekonomiškumas ax.gif


Ir dar, aš renkuosi 45 cm, bet dabar dar suabejojau- gal vis dėlto 60 ax.gif Man būtų labai įdomu kelis puodai telpa į 45 cm, ir ar į ją telpa vienos dienos 3 asmenų šeimos indai ax.gif

Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2007 12 03, 22:54)
Sveiki  4u.gif Šiandien nusipirkau indaplovę Electrolux ESF45010. 45 cm. Ką apie ją manot?  blush2.gif kai atvežė indaplovę, neįdėjo lietuviškos naudojimosi instrukcijos. Kaip naudotis visiškai nesuprantu  blush2.gif kokios firmos geriausia naudoti plovimo priemones ir kokias? Čia jau perskaičiau, kaip naudoti druską ir skalavimo skystį. o kokia būna plovimo priemonė ir kaip ją dozuoti?  blink.gif

visų pirma, instrukcija lietuvių kalba turi būti suteikta - kreipkitės į pardavėją ir reikalaukit, arba tegul patys atvažiuoja pas jus ir apmoko kaip naudotis smile.gif kitu atveju - tiesiai į www.inspekcija.lt ir greitai visos bėdos išsispręs thumbup.gif

QUOTE(Almuka @ 2007 12 04, 08:38)
seniuose hansa kaip keista nesiule g.gif
o vazinejame automobiliais irgi pagal kisene- kas is to, kad noriu merso- mane puikiai ir citroenas nuveza i taska, lygiai taip pat nuvezdavo ir opelis, ir mazda, ir lygiai tiek pat reikalu su remontais turejom, ir lygiai vienodai visas mylejom ir ne del vienos nesigailejom. gamintojai visu skirtingi, kaip matai. noriu pasakyti, kad nera reikalo varyti ant firmu, kuriu daiktu nepirkote is principo ar del kazkokiu nepagristu ziniu.

taip, visiškai sutinku - visi perkam ir naudojam daiktus pagal išgales. Bet vieno nesuprantu - kaip galima mokėti už turkišką daiktą vokišką kainą schmoll.gif Jei Blombergas kainuotų kaip Beko, t.y. atitinkamai pagal kokybę - sutikčiau, puiki technika. O dabar gaunasi, kad nenorėdami mokėti už kitų gamintojų, nes mat anie kainą užkėlę tik "už vardą", kaip tik ir mokam už vardą Blomberg biggrin.gif

QUOTE(mucka @ 2007 12 04, 09:47)
Aš renkuosi iš šių modelių:
1.Siemes SF 25M254EU
2.AEG F 84470 VI
3. AEG 44860
4.Elektrolux ESF 450 arba ESL 45010, arba ESL 46010
5. Indesit IDE 44EU

Kuris verčiausias dėmesio? man nėra svarbu ar pastatoma, ar įmontuojama. Svarbu patikimumas, plovimo kokybė ir ekonomiškumas ax.gif
Ir dar, aš renkuosi 45 cm, bet dabar dar suabejojau- gal vis dėlto 60 ax.gif Man būtų labai įdomu kelis puodai telpa į 45 cm, ir ar į ją telpa vienos dienos 3 asmenų šeimos indai ax.gif

jei tik yra galimybės, rekomenduočiau rinktis 60cm pločio. Turėjom 45cm, tai prasikeikt galima būdavo, jei kokiam puodui ar skardai vietos pritrūkdavo.. Su 60 cm pločio indaplove - viskas sutilpa, o sąnaudos lyginant su 45cm pločio tik kokiais 20% didesnės (keliais litrais daugiau vandens ir 0,2-0,4 kWh)
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2007 12 04, 10:47)
Aš renkuosi iš šių modelių:
1.Siemes SF 25M254EU
2.AEG F 84470 VI
3. AEG 44860
4.Elektrolux ESF 450 arba ESL 45010, arba ESL 46010
5. Indesit IDE 44EU

Kuris verčiausias dėmesio? man nėra svarbu ar pastatoma, ar įmontuojama. Svarbu patikimumas, plovimo kokybė ir ekonomiškumas ax.gif
Ir dar, aš renkuosi 45 cm, bet dabar dar suabejojau- gal vis dėlto 60 ax.gif Man būtų labai įdomu kelis puodai telpa į 45 cm, ir ar į ją telpa vienos dienos 3 asmenų šeimos indai ax.gif


Aš pati naudoju AEG F 84470 VI
Mūsų šeima 2+2 vaikai
Jei būtų tilpus 60 cm, ko gero būčiau nesvarsčius... bet dabar irgi nesiskundžiu. Leidžiam indaplovę 1 kartais 2 kartus per dieną.
Puodai telpa, skardos irgi... na jei baliukas, tai tenka porą iš kart prasukti
Atsakyti
O kas čia skundėsi Bauknecht? Šį savaitgali įsigijom indaplovę, būtent vokišką Bauknecht. Dėl kokybės tikrai neabejoju.
O gal kas Bauknecht turit?
Atsakyti
bigsmile.gif Dairausi ir aš indaplovės, bet nežinau ką rinktis. Jau buvau nusprendus kad imsim 12 komplektų sutalpinančią, bet kai pamačiau kokia ji didelė šalia tos kur telpa 9, tai suabejojau...Mes trise, tai kaip ir tos 9-ių komplektų užtektų...
Nenoriu turkiškos schmoll.gif , man norėtųsi AEG, Zanussi arba ...
O kurios geriau : ar kur paslėptas valdymo skydelis, ar kurių skydelis priekinėse durelėse ? Kokie pliusai ir minusai čia slypi ? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Prie 3 ar 4 metus aš irgi ieškojau informacijos apie indaploves būtent supermamaj.Nes iš draugų nusipirkom pirmieji,tad kai kurie ir atkalbet bandė kad tai nėra būtinas daiktas...
Nesigailėjau nei sekundes,kad nusipirkom.Pirkom Taip Lengviau Šiauliuose.AEG firmos,bet niekas nepaprotino pirkt 60 cm.tad mūsų 45 cm.Aišku per tiek laiko ir šeima nuo 2 padidejo iki 4 žmonių.Aišku išmokom sudeliot taupiau kompaktiškiau,bet dabar pirkčiau tik 60 cm.juk tabletes dedasi tos pačios ar 45 cm.ar 65cm.O į 65cm. indų tikrai daugiau įdesi....toks mano pastebejimas ir dar nepirkit pačios pigiausios nes draugų indaplovė nevisada gražiai išplauna.tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Tikrai geriau 60 cm. Man pvz. gražiau kai pilnai sumontuota, bet patogiau kai valdymas nepaslėptas, matosi kiek laiko iki ciklo pabaigos liko. O dėl kainos man aiškino kad pilnai įmontuotos yra brangesnės kažkiek.
Atsakyti
QUOTE(lavilazaira @ 2007 12 04, 12:58)
Tikrai geriau 60 cm. Man pvz. gražiau kai pilnai sumontuota, bet patogiau kai valdymas nepaslėptas, matosi kiek laiko iki ciklo pabaigos liko. O dėl kainos man aiškino kad pilnai įmontuotos yra brangesnės kažkiek.


Dazniausia pilnai montuojamos yra pigesnes uz pusiau montuojamas, jeigu modeliai panasus. Bet reikia imti konkrecius modelius.
Atsakyti
QUOTE(lavilazaira @ 2007 12 04, 14:58)
Tikrai geriau 60 cm. Man pvz. gražiau kai pilnai sumontuota, bet patogiau kai valdymas nepaslėptas, matosi kiek laiko iki ciklo pabaigos liko. O dėl kainos man aiškino kad pilnai įmontuotos yra brangesnės kažkiek.


O dėl valdymo, tai man kaip tik nepatinka, kur matosi valdymas. Jis juk turi savo dizainą, o aš mėgstu minimalizmą. Tiesiog man negražu ir valyti nepatogu schmoll.gif .
Bet čia tik mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 12 04, 07:38)
seniuose hansa kaip keista nesiule g.gif
o vazinejame automobiliais irgi pagal kisene- kas is to, kad noriu merso- mane puikiai ir citroenas nuveza i taska, lygiai taip pat nuvezdavo ir opelis, ir mazda, ir lygiai tiek pat reikalu su remontais turejom, ir lygiai vienodai visas mylejom ir ne del vienos nesigailejom. gamintojai visu skirtingi, kaip matai. noriu pasakyti, kad nera reikalo varyti ant firmu, kuriu daiktu nepirkote is principo ar del kazkokiu nepagristu ziniu.
tiesa, turkiskai nepanimaju, galiu tau tokia pacia nuoroda duoti www.blomberg.de biggrin.gif


be komentaru thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
vis dėlto teks pirkti 45 cm ax.gif, 60 neįtalpinsim sad.gif
Bet gal galit parašyt, kiek konkrečiai į ją telpa indų - kiek lėkščių, dubenėlių, kokio dydžio puodą galima įtalpint ;ax: nelabai aš įsivaizduoju, nes niekada gyvenime neteko naudotis šitokiu stebuklu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 12 04, 10:21)
Aš pati naudoju AEG F 84470 VI
Mūsų šeima 2+2 vaikai
Jei būtų tilpus 60 cm, ko gero būčiau nesvarsčius... bet dabar irgi nesiskundžiu. Leidžiam indaplovę 1 kartais 2 kartus per dieną.
Puodai telpa, skardos irgi... na jei baliukas, tai tenka porą iš kart prasukti


Gal galite parasyti, kiek laiko trunka vienas plovimas?As irgi svarstau, ar geriau 45cm ar 60cm plocio indaplove. Kadangi draugai turi 60cm, tai sako, kad dazniausiai nejungia jos del tos priezasties, kad tiek indu neprisikaupia, o kas antra diena plaut man irgi nesinoretu - o ir indu tada kiek reiktu turet... unsure.gif
Atsakyti