Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Labai noriu isigyti indaplove bet niekaip neissirenku.Gal galetumet pagelbeti,kokia geresne ir kokios programos yra butinos 4u.gif Pasakykite ka reiskia programos fuzzyLogic,aqua-sensor,kuo skiriasi aktyvusis dziovinimas nuo turbo dziovinimo su ventiliatoriumi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 10 13, 16:19)
Labai noriu isigyti indaplove bet niekaip neissirenku.Gal galetumet pagelbeti,kokia geresne ir kokios programos yra butinos 4u.gif Pasakykite ka reiskia programos fuzzyLogic,aqua-sensor,kuo skiriasi aktyvusis dziovinimas nuo turbo dziovinimo su ventiliatoriumi ax.gif



drinks_cheers.gif
Man irgi įdomu, pagal kokius kriterijus Jūs renkatės indaploves blush2.gif
Kurios programos būtinos, be kurių galima išsiversti?
Ar užtenka 45 cm pločio indaplovės 4-ių asmenų šeimai?

Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Apie indaploves info yra čia (pati neskaičiau, bet kažką naudingo gal rasit) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 10 13, 16:19)
Labai noriu isigyti indaplove bet niekaip neissirenku.Gal galetumet pagelbeti,kokia geresne ir kokios programos yra butinos 4u.gif Pasakykite ka reiskia programos fuzzyLogic,aqua-sensor,kuo skiriasi aktyvusis dziovinimas nuo turbo dziovinimo su ventiliatoriumi ax.gif

tik 60 cm 4u.gif
Atsakyti
Na as perskaiciau ta tema,tai pasirinkau kai kurios naudingos informacijos.Tik niekur neradau ka reiskia f-jos fuzziLogic,aqua-sensor ir kuo skiriasi dziovinimai aktyvusis nuo turbo su ventiliatoriumi.Prasau paaiskinkit man neismanelei verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmaMO: 13 spalio 2007 - 18:35
Man rekomendavo rinktis BOSCH nes tyliausiai dirba smile.gif Tai va BOSCH turiu , priekaistu jokiu, dirba tikrai tyliai, del ktiu funkciju tiesa sakant ir nesidomejau blush2.gif 4u.gif
4 iu asmenu seimai tik 60 cm, su 45 teks nuolat plaut po kelis kart smile.gif

Atsakyti
musu indaplove beko, man dirba tikrai netriuksmingai, patinka, kad yra pusine programa- jei nedaug indu, sunaudoja maziau vandens ir elektros, 45cm plocio. mes kol kas trise, kai iseigines tai sutelpa visos dienos indai, o jei darbo dienos tai dazniausiai kas antra diena plaunu. o valgyti tikrai darau biggrin.gif
tiesa, naudojuosi kolkas tik viena funkcija- 55 C lekstems plauti. dar porakart naudojau nuplovima vandeniu, kitos kolkas nereikalingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almuka: 15 spalio 2007 - 11:03
man rekomendavo siemens, nes tik ji turi tokia sistema, (dabar papasakosiu paprastai) kaip konteineri, kuris susildes vandeni ta siluma panaudoja kitam vandeniui sildyti, nenaudojant papild E, o garai seda ant susilusiu sieneliu ir dziovinimui kazkaip ten vel geriau ax.gif Siu dalyku kitos indaploves neturi, taip mane informavo ogminos pard.
As irgi ieskojimo stadijoj, bet si info mane suintrigavo- ziuresim ka pasakys kiti centrai. Bet man svarbiausia turi gerai plaut ir gerai isdziovint, triuksminguma ziuresiu, kad nevirsytu rekomenduojamo ramiai gyvent biggrin.gif
Atsakyti
Mes turim siemens. Taip kolkas viskas super thumbup.gif. Mes greitai apsisprendėm, paprasčiausiai atidarėm kelias indaploves, padarinėjom stalčius ir apsisprendėm smile.gif Į ką galima atkreipti dėmesį, tai galimybė "užstatyti" pusę indaplovės, laiko atidėjimas (kad skalbtusi naktį, nes pigesnė elektra ax.gif ), dar pas mus į grindis šviečia raudona lemputė, nes kai įmontuota indaplovė gali kartais nesuprasti ar ji dar skalbiasi ar jau nebe blush2.gif na čia aišku ne esminis privalumas...
Atsakyti
Naudojam Gorenje 60 cm, mazesnes tai tikrai nesiulyciau, o programu dar visu neisbandziau.
Atsakyti
Visos siulo 60 cm g.gif O jei buto dydis ar virtuves isplanavimas lemia 45 cm indaploves pasirinkima? Ka tokiu atveju? Gal tada jos visai neverta pirkti, jei niekas netilps i ja? g.gif
Atsakyti
jau minejau, kad pas mus 45cm indaplove ir man pilnai uztenka. mes gyvenam trise, jei darbo diena tai ir kas antra diena plaunu, jei iseigine, tai pilnai pakanka vienos dienos indams.
Atsakyti