Sveiki,
Necituosiu visko, nes daug ką noriu pasakyti, bet toms, kam įdomu dėl svogūnų kaukės, mielių ir peroksido ir kavos tirščių, turiu minčių.
Svogūnų ir česnakų kaukės daromos sutrynus svogūnus ir (arba) česnakus, pagal norą skiedžiant arba neskiedžiant, įtrinamos į šaknis, palaikomos ir išplaunamos. Po tokių kaukių daugelis skundžiasi nemaloniu kvapu, išliekančiu net iki kelių mėnesių. Kiek žinau, svogūnai ir česnakai nepasižymi nieko daugiau negu siera. Sieros trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą, todėl tos kaukės dažnai būna veiksmingos, bet ar ne geriau tokiu atveju valgyti daugiau česnakų ir svogūnų? Nereikės taikytis su nemaloniu kvapu. Taip pat plaukų slinkimą gali sukelti geležies arba b grupės vitaminų trūkumas. Yra labai daug mineralų, kurių netekus slenka plaukai, bet tada pasimato daug rimtesnių požymių, o geležies ir B grupės vitaminų trūkumas ryškiausiai matosi slenkant plaukams. B grupės vitaminų yra grūduose, labai gerai geri mielių tabletes. Geležies yra burokėliuose, grikiuose, obuoliuose, žaliose lapinėse daržovėse, baravykuose, petražolėse, mairūnuose, sezamo sėklose, žaliuose lęšiuose, šparaginėse pupelėse, pupelėse, pupose, brokoliuose ir kitur. Plaukams stiprinti gerai dilgėlių, beržų nuovirai, žalia matė, bet ji labai žalia ir dažo rankšluosčius, arbatmedžio ir rozmarinų eteriniai aliejai (prieš juos vartojant reikia paskaityti lapelį), mielės (B grupės vitaminai, nors kai kurie žmonės mano, kad jie išoriškai neturi įtakos) ir galvos masažuoklis, kuris skatina medžiagų apytaką ir kraujotaką. Jei priežastys hormoninės, dažniausiai niekas nepadeda.
Mielės ir peroksidas odai yra gerai tuo, kad mielės aprūpina odą B grupės vitaminais, o peroksidas dezinfekuoja, valo odą ir naikina negyvus odos sluoksnius. blogai yra tai, kad peroksidas ypatingai sausina odą ir labai ją plonina. Kai oda netenka drėgmės, ji tampa išsausėjusi, gali pleiskanoti, o nuplonėjusi nuolat šąla arba perkaista saulėje, greičiau sensta, žodžiu, dėl peroksido praranda sveikatą. Jei norit dezinfekuot odą yra ir ne tokių žiaurių būdų kaip ramunėlės arba alijošius. Aišku, kai yra rizika užkrėtimui, dezinfekcija labai patartina, bet paprastai peroksidu valyti odą yra žalinga. Mielės liuks dalykas, jas galima maišyt su medumi, grietine ar bet kuo pagal poreikį.
Aš pati kavos negeriu ir kartais pagalvoju, kad yra tiek straipsnių apie kofeino žalą, bet negaliu atsidžiaugt savo oda, nušveista kavos tirščiais. Kava turi eterinių aliejų ir tirščiai idealiai tinka nušveisti odą tiek, kiek reikia. Nenustoju naudot, nes tai labai puiki priemonė ir mano odai tai labai patinka. Tirščius galima maišyti su aliejumi, jei per aštrūs, arba su bet kuo kitu pagal poreikį. Taip pat geras pilingas yra rupi (tinka natūrali vonios) druska, sumaišyta su grietine, bet tai geriausia pėdoms, nes šiurkščiai šveičia.