Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 11 10, 09:39)
Su vyresniais tik pakalbeti ir idomu biggrin.gif Be to jie tokie globejiski pasidaro, tiesiog jautiesi kaip su tevu mirksiukas.gif

Na priklauso nuo to, koks tas globejiskumas biggrin.gif Man patinka kai mane vertina ir ant ranku nesioja blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 11 10, 15:38)
Na priklauso nuo to, koks tas globejiskumas  biggrin.gif Man patinka kai mane vertina ir ant ranku nesioja  blush2.gif  lotuliukas.gif


Niu kai vertina ir ant ranku nesioja tai gal ir nieko... rolleyes.gif Bet kai laiko uz vaika, tai echh... ten neik, to neimk, o dar kai pavydai prasideda....
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 11 10, 16:26)
Niu kai vertina ir ant ranku nesioja tai gal ir nieko...  rolleyes.gif  Bet kai laiko uz vaika, tai echh... ten neik, to neimk, o dar kai pavydai prasideda....

Na iki tokio lygio tai jo, ir as nenoreciau schmoll.gif Nemegstu kai kamantineja ka kaip daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitau,skaitau ir suprantu kaip gerai jūs mane pažystate.
Aš taip pat esu megelė.Bet kaip jau aš savęs nemėgstu.biggrin.gif Siaubas.
Aš pavyzdžiui labai mėgstu kalbėti.Jau kaip pradedu tai sustoti negaliu.Todėl bijau ,kad vyro nesusirasiu.biggrin.gif Ir dar labai nekenčiu vieno savo charakterio bruožo : aš lab imėgstu lyginti žmones su kitais zodiako ženklais, tiesiog šito nepakenčiu.Bet negaliu sustoti.Kaip narkotikas.biggrin.gif
O kaip jūsų MB kalba daug?smile.gif

Atsakyti
QUOTE(karol @ 2007 11 11, 13:17)
O kaip jūsų MB kalba daug?smile.gif

Minimaliai g.gif As visai nieko pries buciau jei pakalbetu bent biskiuka daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 11 11, 14:19)
Minimaliai  g.gif As visai nieko pries buciau jei pakalbetu bent biskiuka daugiau  rolleyes.gif


mhm. kalbėt tai tikrai galėtų daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(karol @ 2007 11 11, 12:17)
O kaip jūsų MB kalba daug?smile.gif

Kalba išvis mažai, tik, kai užgeria, liežuvėlis kaip botagėlis pasidaro, prišneka ir būtų, ir nebūtų dalykų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 12, 13:21)
Kalba išvis mažai, tik, kai užgeria, liežuvėlis kaip botagėlis pasidaro, prišneka ir būtų, ir nebūtų dalykų  doh.gif

Nea, siuo atzvilgiu Mb gerulis biggrin.gif Kai isgeria tai graziai miegoti eina, o lezuveli galanda dazniausia ne ant manes o ant kitu (nors as nemegstu, kai ir kitus skriaudzia, biski prilaikau ji), bet kas liecia siaip kalbejima, tai dazniausia tyli ir nera linkes pasakoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karol @ 2007 11 11, 13:17)
O kaip jūsų MB kalba daug?smile.gif


Mano MB irgi nekalba daugiau nei reikia. Nors pastaruoju metu turiu pasakyti, kad vis dazniau isgirstu jo mintis balsu ax.gif
Mane tai labiausiai uzknisantis dalykas mergelese yra tas, kad jie niekada nebuna kalti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 11 12, 13:59)
Mano MB irgi nekalba daugiau nei reikia. Nors pastaruoju metu turiu pasakyti, kad vis dazniau isgirstu jo mintis balsu  ax.gif 
Mane tai labiausiai uzknisantis dalykas mergelese yra tas, kad jie niekada nebuna kalti  doh.gif


mh. pas mus matyt buvo kitaip - aš niekada gyvenime nebūnu kalta biggrin.gif bigsmile.gif (man tiesiog taip gaunasi), arba jei esu - tai išvedu tokią teoriją, kad visgi nesu ax.gif
tai MB reikėjo susitaikyt ir nekalto nevaidint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karol @ 2007 11 11, 13:17)
Skaitau,skaitau ir suprantu kaip gerai jūs mane pažystate.
Aš taip pat esu megelė.Bet kaip jau aš savęs nemėgstu.biggrin.gif Siaubas.
Aš pavyzdžiui labai mėgstu kalbėti.Jau kaip pradedu tai sustoti negaliu.Todėl bijau ,kad vyro nesusirasiu.biggrin.gif Ir dar labai nekenčiu vieno savo charakterio bruožo : aš lab imėgstu lyginti žmones su kitais zodiako ženklais, tiesiog šito nepakenčiu.Bet negaliu sustoti.Kaip narkotikas.biggrin.gif
O kaip jūsų MB kalba daug?smile.gif


As tai pvz daug nekalbu g.gif Ypac kvailysciu nemegstu kalbet, jei neesu tikra geriau patylesiu, nebent principo reikalas biggrin.gif O siaip daug pliurpiu, jei reikia kazka asmenisko sprest su draugem arba man kokia problema susijusi su meile, tai ausis issuziu lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos. nu cia daug prisiskaiciau ir ziurau, kad tos mergeles beveik visos vienodos, daugiau ar maziau kazkuo yra panasios. mano vyras yra ir tokio charakterio, reik viska pauostys, patikrint, viskas labai idomu, kalbos tikrai netruksta ir svarbiausia jis niekada nebuna kaltas, tai as visada kalta, bet stengiuosi jam nenusileist, nes kitaip ir ant galvos uzliptu. doh.gif o siaip tai mum ir taip nelengva, nes as ir pati esu mergele, tai tie musu charakteriai labai panasus, dazniausiai kai susipykstam tai nera kuriam nusileist. bet galima sakyt 95 % kad tenka jam nusileist, as sakykim esu labiau uzsispyrus. ir turiu tokia mada kaip ir daug kas cia minejo, kai labai susipykstam uzdrzudziu imti mano maista. pridarau valgyt priperku skanumynu ir jam neduodu, tai tada jis labaiusiai pasiunta, nes maista dievina ir dar mano daryta, o saldumynai jam viskas. ax.gif o man tada taip gera ant sirdies, kad bent i ta vieta sugeba skaudziai kasti, bent tiek galiu jam atsikersyti. thumbup.gif o kai susitaikome tai svente jau buna abiem lotuliukas.gif
Atsakyti