Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(sachar @ 2007 11 08, 09:30)
Tik niekad nekaltink saves  schmoll.gif kalti visad buna abu. As ir ne auksas, bet saves nekaltinu  schmoll.gif Savo blogybes zinau ir meginu kazkaip prisiderinti prie jo, bet daugiau problemu matau jame nei savyje unsure.gif
Gal pameginkit pabuti atskirai, as laikausi tos nomones, kad jei zmones skirti vienas kitam, tai jie ir bus kartu  mirksiukas.gif kartais reikia pabuti vienam, kad ivertintum save ir visa situacija is sono  unsure.gif
Tai kad mano santikiai slubuoja jau beveik nuo pat radziu  doh.gif kai pagalvoju taip kankinames gal jau kokius 2 metus, budavo sunkiau, kartais lengviau, bet kuo toliau tuo sunkiau darosi  unsure.gif Todel ir abejoju del jausmu, nes prisimenu kokie jie buvo draugystes pradzioj ir kas is ju beliko  verysad.gif


tai kad jis dabar jau porą mėn. Rygoj gyvena, tai jau kaip ir atskirai. aišku grįžta savaitgaliais, kas antrą. bet aš jau galvoju, jei jau gyvenant atskirai tokios mintys kyla, tai kas bus toliau g.gif atrodo turetumėm pasiilgti vienas kito, laukt tos minutės kai susitiksim ir t.t. nu bet nieko. lauki, grįžta, pabūni porą valandų ant sparnų ir po to vėl kažkokia rutina. net nžnau kaip čia paaiškint doh.gif

ech. tie santykiai visad pačioj pradžioj yra patys aistringiausi ir labiausiai jaudinantys. po to viskas vis vien susiveda į rutiną. verysad.gif ir kas amn atsakys kaip tos rutinos atsikratyt? verysad.gif
esmė tokia, kad aš pvz net nenoriu kažką daryt. net nenoriu stengtis. apatiška viskam pasidariau pastaruoju metu.

OT: apatijos priežastimi laikau metimą rūkyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 11 08, 11:02)
1. tai kad jis dabar jau porą mėn. Rygoj gyvena, tai jau kaip ir atskirai. aišku grįžta savaitgaliais, kas antrą. bet aš jau galvoju, jei jau gyvenant atskirai tokios mintys kyla, tai kas bus toliau  g.gif  atrodo turetumėm pasiilgti vienas kito, laukt tos minutės kai susitiksim ir t.t. nu bet nieko. lauki, grįžta, pabūni porą valandų ant sparnų ir po to vėl kažkokia rutina. net nžnau kaip čia paaiškint doh.gif

2. ech. tie santykiai visad pačioj pradžioj yra patys aistringiausi ir labiausiai jaudinantys. po to viskas vis vien susiveda į rutiną.  verysad.gif  ir kas amn atsakys kaip tos rutinos atsikratyt? verysad.gif 
esmė tokia, kad aš pvz net nenoriu kažką daryt. net nenoriu stengtis. apatiška viskam pasidariau pastaruoju metu.

3. OT: apatijos priežastimi laikau metimą rūkyt  biggrin.gif

1. tai gal todel ir kyla tos mintis, kad atpranta nuo mintis, kad kazkas salia turi buti g.gif pradzioj man ir taip buvo, atrodo yra gerai, nera ir gerai, kol viena diena nesupratau, kad galiu prarasti. Nes tas bendravimas per atstuma vistiek yra bendravimas. man uztekdavo skambucio ir sms'o ir galedavau jo net nematyti, bet kai jis isvaziavo i voketija savaitei ir nei zodelio is jo negirdjeua tas issiskirias buvo kitoks ir leido suprasti, kad zmogus yra man svarbus blush2.gif

2. Pas mus ne rutina isivele i santikius, o labiau nesutarimai rolleyes.gif Pykdavomes del daug ko, tai poziuriai skriasi, tai dar kas. Su rutina manau imanoma kovoti (jei kovoti nori abu, kai stengies tik vienas tai beviltiska). Todel manau, kad jei nori visdelto pameginti issaugoti santykius, tai pagrazink juos kokia romantiska vakariene (be priezastis), nueikit i kina (arba issinuomokit koki) ir tiesiog tas laiko praleidimas taps 'astresnis', idomesnis biggrin.gif

3. Saunuole 4u.gif
Atsakyti
mh. smsais susirašėm. viskas. verysad.gif
sėdžiu darbe ir ašaros kaupiasi.
va, apie rūkymą užsiiminiau ir užsinorėjau.
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 11 08, 11:27)
mh. smsais susirašėm. viskas.  verysad.gif
sėdžiu darbe ir ašaros kaupiasi.
va, apie rūkymą užsiiminiau ir užsinorėjau.

console.gif laikykis, viskas bus gerai 4u.gif svarbiausia negrauzk save ir leisk sau paverkti console.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 11 08, 10:29)
console.gif laikykis, viskas bus gerai  4u.gif svarbiausia negrauzk save ir leisk sau paverkti  console.gif


jo, viskas bus gerai. nėra to blogo, kas neišeitų į gerą cool.gif
kažkaip turiu įtarimą, kad čia dar neviskas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 11 08, 11:57)
jo, viskas bus gerai. nėra to blogo, kas neišeitų į gerą cool.gif
kažkaip turiu įtarimą, kad čia dar neviskas.  g.gif

Saunuole 4u.gif svarbiausia nepasiduoti mirksiukas.gif O jei dar neviskas, tai tegul buna tik geriau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos.

Skaitau jusu pasisakymus ir visas praeities dumblas kyla... verysad.gif
As esu issiskyrusi ir galiu pasakyti, kad iki siol nesuprantu, kodel taip ilgai delsiau su situo sprendimu. Issiskyriau pries 4,5 metu. Is pradziu buvo labai sunku tiek dvasiskai, tiek finansiskai, bet viskam ateina savas laikas. Issilaiziau ir gyvenu toliau. Milijonus kartu sau prisiekinejau, kad daugiau gyvenime jokiu vyru nebus, o dabar paziurekit - jau 2 metai bendrauju su mergele wink.gif I viska ziuriu visai kitaip. Mano mergele, kaip ir visos, turi tuos pacius cia anksciau aprasytus trukumus, bet turi ir labai daug mielu ir geru dalyku. Niekada nebus santykiai idealus, juolab, kad ir as ne dovanele wink.gif Zinau, kad esu brangi, jis man taip pat. Stengiames slifuotis, isigijom sklypa... Kazkas gal ir susiklijuos. Labai vertinu jo kantrybe ir gebejima suvokti, kiek manyje yra like nuoskaudu, del kuriu ir sprendimai ne visada teisingi...
Zodziu, merginos, laikykites. Bet jei matot, kad siandienine situacija nepasikeis, keiskites jus. Ir patikekit manim - neprazusit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 11 08, 13:46)
Zodziu, merginos, laikykites. Bet jei matot, kad siandienine situacija nepasikeis, keiskites jus. Ir patikekit manim - neprazusit wink.gif

Laikaus kaip galiu, anksciau jau buciau susirinkus daiktus, issikrausciau pas broli ar dar kur nors, o likusi laika grauzciaus kad paskubejau doh.gif todel dabar ir kankinuos, laukiu kada jis supras ir ivertins mane arba kai pats pasiduos ir siulis skirtis unsure.gif
Zinau kad galiu pasikeisti, ar nent jau prisiderinti prie zmogaus, bet ti tuo atveju, jei sulauksiu toki pat atsaka, visa laika nusileidineti nepasiryzus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 11 08, 13:55)
Laikaus kaip galiu, anksciau jau buciau susirinkus daiktus, issikrausciau pas broli ar dar kur nors, o likusi laika grauzciaus kad paskubejau  doh.gif todel dabar ir kankinuos, laukiu kada jis supras ir ivertins mane arba kai pats pasiduos ir siulis skirtis  unsure.gif
Zinau kad galiu pasikeisti, ar nent jau prisiderinti prie zmogaus, bet ti tuo atveju, jei sulauksiu toki pat atsaka, visa laika nusileidineti nepasiryzus  bigsmile.gif



As savo buvusiam kokius 3 metus kartojau, kad jei jis manes neisgirs ir nors truputi nepasistegs, viskas blogai baigsis. Jis nieko del to nedare, todel dabar yra taip kaip yra. Jau 4 metai, o ne karto nebuvo pasiemes kur nors musu mergytes. Ji baisiai isgyveno ir iki siol tai yra jautri tema. Isivaizduok, kaip turejau jaustis, kai 5-mete mergyte uzsilipa ant keliu ir su tekancios asarytem klausia "Mama, kodel tetis manes nemyli?"....... Bet dabar ji viska zino ir jau nebetiki, kad jam kada nors jos reikes, nebent senatvej, kai nebus kas priziuri koki ligota ar pan.

Bet kuriuo atveju, kad ir kaip dabar tau yra sunku, yra zmoniu, kuriems nuosirdziai rupi. Buk stipri. Jei nenori apie tai kalbeti su savais (man visada budavo gaila saviskiu dvasines ramybes), visada gali issilieti cia arba gali parasyti kad ir man sms. 862174197. Puikiai suprantu, kaip jautiesi. Juk taip sunku pasiryzti ir bijoti, kad po kurio laiko paaiskes, kad suklydai. Laikykis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviesiaplauke_melynake: 08 lapkričio 2007 - 13:08
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 11 08, 14:03)
As savo buvusiam kokius 3 metus kartojau, kad jei jis manes neisgirs ir nors truputi nepasistegs, viskas blogai baigsis. Jis nieko del to nedare, todel dabar yra taip kaip yra. Jau 4 metai, o ne karto nebuvo pasiemes kur nors musu mergytes. Ji baisiai isgyveno ir iki siol tai yra jautri tema. Isivaizduok, kaip turejau jaustis, kai 5-mete mergyte uzsilipa ant keliu ir su tekancios asarytem klausia "Mama, kodel tetis manes nemyli?"....... Bet dabar ji viska zino ir jau nebetiki, kad jam kada nors jos reikes, nebent senatvej, kai nebus kas priziuri koki ligota ar pan.

Bet kuriuo atveju, kad ir kaip dabar tau yra sunku, yra zmoniu, kuriems nuosirdziai rupi. Buk stipri. Jei nenori apie tai kalbeti su savais (man visada budavo gaila saviskiu dvasines ramybes), visada gali issilieti cia arba gali parasyti kad ir man sms. 862174197. Puikiai suprantu, kaip jautiesi. Juk taip sunku pasiryzti ir bijoti, kad po kurio laiko paaiskes, kad suklydai. Laikykis

Taip ir apsiverkiau (o dar darbe besiedint) cray.gif Ir del tavo dukrytes ir apskritai del visos situacijos verysad.gif

Bedavotis ateinu tik cionai, kazkaip jau tiek kartu ejau verktis ant drauges peties, kad jau gieda blush2.gif tai ateinu cia, pasiguodziu ir toliau gyvenu unsure.gif O sunkiausia tai, kad nei neturiu kur pabegti. Draugai visad uzsieme, viena po parduotuves ar parkeli visad nevaiksciosi unsure.gif

Aciu uz siluma ir palaikyma heart.gif jei tikrai bus sunku, nepyk jei i az ar sms parasysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 11 08, 14:45)
Taip ir apsiverkiau (o dar darbe besiedintcray.gif Ir del tavo dukrytes ir apskritai del visos situacijos  verysad.gif

Bedavotis ateinu tik cionai, kazkaip jau tiek kartu ejau verktis ant drauges peties, kad jau gieda  blush2.gif tai ateinu cia, pasiguodziu ir toliau gyvenu  unsure.gif O sunkiausia tai, kad nei neturiu kur pabegti. Draugai visad uzsieme, viena po parduotuves ar parkeli visad nevaiksciosi  unsure.gif

Aciu uz siluma ir palaikyma  heart.gif jei tikrai bus sunku, nepyk jei i az ar sms parasysiu  blush2.gif


Aj, as tai zinok kazkaip i viska filosofiskai ziuriu. Bet kokia beda gyvenime tik grudina ir brandina, nors reikia pripazinti, jog laikinai ir parklupdo, bet mes juk moterys! wink.gif
Kreipkis kada tik reikes!
Atsakyti
Bet, žinokit, kiek pažįstu Mergelių - vyrų, tikrai "sunkūs" jie žmonės doh.gif . Aš ir su savuoju bandžiau šlifuoti santykius ir taip ir anaip: ir gražiuoju, ir piktuoju, na, niekaip man su juo neišeina frusty.gif frusty.gif frusty.gif
Atsakyti