Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(sachar @ 2007 10 28, 21:15)
Nu nesakyk  biggrin.gif kai palieka ramybeje ir leidzia atvesti (pas mane tokiu atveju jis uzsiima jam reikalimgais ar svarbiais reikalais), tai as dar labiau supykstu  doh.gif tada galvoju, kad jam visai nerupi ar mes susipyke ar ne ir pan  rolleyes.gif Anksciau as ir noredavau kad man leistu atvesti, dabar jau to nebenoriu  lotuliukas.gif


Anksčiau taip būdavo ir man. šiuo metu norisi ramiai pagyventi, kad negimtų vaikelis isterikas koks doh.gif Tai kai aš supykstu, pabūnu viena, apgalvoju viską (arba visai apie tai negalvoju) ir man praeina visas pyktis. Nežinau kokia būsiu po gimdymo, o dabar tai yra kaip yra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos pradingeles biggrin.gif

Na ir kaip gyvuojasi mergeliu ratelyje? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Kazkaip silpsta musu temele g.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 11 06, 16:06)
Kazkaip silpsta musu temele  g.gif

As ir galvoju, kurgi cia visos prapuole g.gif As stai su MB vel susipykau unsure.gif Vis labiau mastau ar verta taikstytis ar pameginti skirtis unsure.gif
Atsakyti
Prapuolėm prapuolėm, turime rimtų problemų su Mergelėmis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 07, 19:50)
Prapuolėm prapuolėm, turime rimtų problemų su Mergelėmis  g.gif

Ir kas gi per problemos? g.gif Nenori pasipasakot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 11 07, 19:57)
Ir kas gi per problemos?  g.gif Nenori pasipasakot?  mirksiukas.gif

Ai, geriau nepasakosiu, bet eilinį kartą įsitikinau, kad vyrai į gera niekada nepasikeičia, kuo tolyn, tuo blogyn devil.gif doh.gif . Tikiuosi, kad jūsų Mergeliai "normalesni", o manasis turbūt nesubręs per visą savo gyvenimą, tikrąja ta žodžio prasme - nesubrendėlis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 07, 21:29)
Ai, geriau nepasakosiu, bet eilinį kartą įsitikinau, kad vyrai į gera niekada nepasikeičia, kuo tolyn, tuo blogyn  devil.gif  doh.gif . Tikiuosi, kad jūsų Mergeliai "normalesni", o manasis turbūt nesubręs per visą savo gyvenimą, tikrąja ta žodžio prasme - nesubrendėlis... g.gif

Siuo metu as ta pati apie saviski galvoju unsure.gif Rodos pora dienu gerai ir vel grista prie savo doh.gif o svarbiausia, kad vaidina kankini, nu pakesti to negaliu. Biski kas jam netinka tai iskarto "Viskas as blogiausias, del visko kaltas tik as" ir tt. Bet cia joks ne prisipazinimas, o netiesioginis kaltinimas man, tipo as tokia negera tik ir ieskau priekabiu g.gif Na nesvarbu. Kolkas kariaujam nekalbadieniais, laukiu tos akimirkos kai prasnekes unsure.gif
Atsakyti
o, mergaaaaitės 4u.gif
aš su savo mergelium aiškinuos santykius. blogiausia, kad jis ne LT šiuo metu, tai santykiu aiškinimasis vyksta telefonu doh.gif net nebežinau ar verta čia toliau kažką galvot ar nebe unsure.gif jis pradėjo šnekeėt, kad nebėra ajokios kibirkštėles, tik pripratimas. aš jam sakau, kad myliu, jis sako, kad čia tik prisirišimas. blink.gif vienžodž, suabejojau ta jo meile.
o aš kadangi labai impulsyvi, tai iškart pult pradedu. ir va gaunasi chaosas. doh.gif
vakar lyg ir dėjom tašką. lyg ir ne.
nu vienužodžiu.
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 11 08, 09:56)
o, mergaaaaitės 4u.gif
aš su savo mergelium aiškinuos santykius. blogiausia, kad jis ne LT šiuo metu, tai santykiu aiškinimasis vyksta telefonu doh.gif  net nebežinau ar verta čia toliau kažką galvot ar nebe unsure.gif  jis pradėjo šnekeėt, kad nebėra ajokios kibirkštėles, tik pripratimas. aš jam sakau, kad myliu, jis sako, kad čia tik prisirišimas. blink.gif  vienžodž, suabejojau ta jo meile.
o aš kadangi labai impulsyvi, tai iškart pult pradedu. ir va gaunasi chaosas. doh.gif
vakar lyg ir dėjom tašką. lyg ir ne.
nu vienužodžiu.

Kazkaip cia ar menulis visas mergeles paveike ar kaip g.gif Visos vel sunkumu su jais turim verysad.gif

Laikykis console.gif Sunku kai pats myli, o kitas abejoja arba nemyli unsure.gif

Pas mane atvirkstinis variantas, savo jausmais abejoju as verysad.gif Ir labai noreciau kad MB padetu taska arba kabliali, na ka nors, o ne tasytu ta pati per ta pati ir be jokio tikslo verysad.gif Jau pabodo man, abejoju ar beverta ka testi, bet palikti sunku, sunku del to kad pamates 'liepto gala' vel prades meilintis ir tt, o sirdele neatlaikys unsure.gif Tai ir laukiu kada taska pades jis unsure.gif
Atsakyti
ai žnai, aš kai pagalvoju, irgi reikėtų viską baigt. kartais pradedu save kaltint, kad gal aš netinkama jam, gal mano elgesyje jis nemato jausmų, todėl pats prisigalvoja. [aš toli gražu ne auksas..] ai, nebežinau ką galvot ir ko norėt.
o tu laikykis 4u.gif visad sunkiausia yra suprast ko nori kai santykiai sušlubuoja.
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 11 08, 10:16)
ai žnai, aš kai pagalvoju, irgi reikėtų viską baigt. kartais pradedu save kaltint, kad gal aš netinkama jam, gal mano elgesyje jis nemato jausmų, todėl pats prisigalvoja. [aš toli gražu ne auksas..] ai, nebežinau ką galvot ir ko norėt.

Tik niekad nekaltink saves schmoll.gif kalti visad buna abu. As ir ne auksas, bet saves nekaltinu schmoll.gif Savo blogybes zinau ir meginu kazkaip prisiderinti prie jo, bet daugiau problemu matau jame nei savyje unsure.gif
Gal pameginkit pabuti atskirai, as laikausi tos nomones, kad jei zmones skirti vienas kitam, tai jie ir bus kartu mirksiukas.gif kartais reikia pabuti vienam, kad ivertintum save ir visa situacija is sono unsure.gif

QUOTE(nezinoma @ 2007 11 08, 10:16)
o tu laikykis  4u.gif  visad sunkiausia yra suprast ko nori kai santykiai sušlubuoja.

Tai kad mano santikiai slubuoja jau beveik nuo pat radziu doh.gif kai pagalvoju taip kankinames gal jau kokius 2 metus, budavo sunkiau, kartais lengviau, bet kuo toliau tuo sunkiau darosi unsure.gif Todel ir abejoju del jausmu, nes prisimenu kokie jie buvo draugystes pradzioj ir kas is ju beliko verysad.gif
Atsakyti