Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(sachar @ 2007 10 25, 11:26)
Na bet panasi situacija ir yra  biggrin.gif kai peikiam vyrus tai diskusija intensyvesne  lotuliukas.gif as pripazystu kad man patinka pasibedavot  blush2.gif


Bet mes moterys - kai uzspaudzia kokios ydos, pasikalbam, pasiguodziam ir lengviau pasidaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 25, 14:24)
Bet mes moterys - kai uzspaudzia kokios ydos, pasikalbam, pasiguodziam ir lengviau pasidaro  smile.gif

drinks_cheers.gif

O as vat pasigirsiu, kad vakar man pietus i darba MB paruose wub.gif Buterbrodus sutepe ir tokius skanius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 25, 14:32)
drinks_cheers.gif

O as vat pasigirsiu, kad vakar man pietus i darba MB paruose  wub.gif Buterbrodus sutepe ir tokius skanius  wub.gif


Kaip t au fainaaa.... Saunuolis tavo brangiausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 25, 14:32)
O as vat pasigirsiu, kad vakar man pietus i darba MB paruose  wub.gif Buterbrodus sutepe ir tokius skanius  wub.gif

Ar pagal tavo užsakymą, ar čia toks siurprizas? mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 25, 16:07)
Kaip t au fainaaa.... Saunuolis tavo brangiausias  thumbup.gif

blush2.gif Kartais ir jis buna rupestingas biggrin.gif

QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 25, 18:17)
Ar pagal tavo užsakymą, ar čia toks siurprizas?  mirksiukas.gif  ax.gif

Pas mane si savaite laia itempta del mokslu buvo, tai vakar tokia susierzinusi buvau ir burbulioti pradejau, tai jis ir sako - davai as tau i darba sumustinuku sutepsiu? rolleyes.gif ir sutepe ir man rupintis nereikejo ka i darba nestis ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 25, 12:26)
Na bet panasi situacija ir yra  biggrin.gif kai peikiam vyrus tai diskusija intensyvesne  lotuliukas.gif as pripazystu kad man patinka pasibedavot  blush2.gif


drinks_cheers.gif Čia ir man patinka pasibėdavot ax.gif Kai šitą temą paskaitinėju, tai pasidaro truputį lengviau, nes pasirodo, kad visi vyrai mergeliai yra tokie pat. Aš čia senoj temoj rašiau, kad atrodo, jog visos su tuo pačiu vyru gyvenam doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Maniškis dabar jau nusileidžia dažniau pirmas nei aš. Anksčiau nė vienas nenusileisdavome, tai ir pyktis tęsdavosi kelias dienas. Dabar kad ir susipykstam, bet trumpam. Tik va, kartais save peikiu, kad pasiduodu jo priekabėm, kai man reikėtų gyventi ramiau ir be stresų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 26, 09:21)
Tik va, kartais save peikiu, kad pasiduodu jo priekabėm, kai man reikėtų gyventi ramiau ir be stresų  doh.gif

Pikta buna ir man, tik kad ta savo charajteri sunku suvaldyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 26, 15:04)
Pikta buna ir man, tik kad ta savo charajteri sunku suvaldyti  blush2.gif


Jis turėtų mane mažiau nervuoti. Bet ir ant savęs pykstu, kad nesusivaldau ir nervuojuosi. Numočiau ranka ir pasiusk kad nori. Bet dar aiškiniesi aiškiniesi ir galiausiai dar blogiau pasidaro. Užknisa jau, negaliu kaip pykstu
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 26, 15:32)
Jis turėtų mane mažiau nervuoti. Bet ir ant savęs pykstu, kad nesusivaldau ir nervuojuosi. Numočiau ranka ir pasiusk kad nori. Bet dar aiškiniesi aiškiniesi ir galiausiai dar blogiau pasidaro. Užknisa jau, negaliu kaip pykstu



Klausykit, o gal is tikruju musu MB vienas ir tas pats zmogus?? Jau per daug sutapimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 26, 15:32)
Užknisa jau, negaliu kaip pykstu

lotuliukas.gif Geriau negalvoti apie tai ir tada viskas geriau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai taip, geriau negalvoti. Jei man supykus paliktų mane ramybėje ir leistų atvėsti, tai kai nurimčiau dar ir pati atsiprašyčiau. Bet kai aš supykus dar turiu aiškintis iki begalybės, pakol turėtume būti nebesusipykę, va tada ir pritrūkstu kantrybės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 28, 20:01)
Tai jau tikrai taip, geriau negalvoti. Jei man supykus paliktų mane ramybėje ir leistų atvėsti, tai kai nurimčiau dar ir pati atsiprašyčiau. Bet kai aš supykus dar turiu aiškintis iki begalybės, pakol turėtume būti nebesusipykę, va tada ir pritrūkstu kantrybės  doh.gif

Nu nesakyk biggrin.gif kai palieka ramybeje ir leidzia atvesti (pas mane tokiu atveju jis uzsiima jam reikalimgais ar svarbiais reikalais), tai as dar labiau supykstu doh.gif tada galvoju, kad jam visai nerupi ar mes susipyke ar ne ir pan rolleyes.gif Anksciau as ir noredavau kad man leistu atvesti, dabar jau to nebenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti