Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 21, 23:00)
Bet dažniausiai iš jo išgirsi, kad kasnors smirda, o ne, kad kvepia. Ot, tie "Mergeliai" - aštrialiežuviai  g.gif .

Na kas snirda ir MB uzuodzia doh.gif o jei kas kvepia, tai retai kada pagirs ax.gif na bet as moku prisiprasyti komplimentu visom temom jei man ju reikia lotuliukas.gif nors kartais pabosta paciai prasytis tongue.gif

QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 22, 11:25)
1. Sveikutes, merginos. Senokai jau lankiausi, pasiilgau jusu!

2. Auksine tiesa, su tuo uostymu tai vargas. Jau kai visai uzknisa, tai sakau, jog pridejau ir nevalgomu dalyku, o ju neuzuosi smile.gif

1. Nu va ir vel dideja musu gretos biggrin.gif

2. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 22, 11:25)
Auksine tiesa, su tuo uostymu tai vargas. Jau kai visai uzknisa, tai sakau, jog pridejau ir nevalgomu dalyku, o ju neuzuosi smile.gif

Baik juokinti lotuliukas.gif O manasis atsisėda valgyti ir spėlioja, ko čia dėta kaip koks degustatorius hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 22, 23:12)
Baik juokinti  lotuliukas.gif O manasis atsisėda valgyti ir spėlioja, ko čia dėta kaip koks degustatorius  hihihi.gif

Na maniskis ne toks beviltiskas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 22, 23:12)
Baik juokinti  lotuliukas.gif O manasis atsisėda valgyti ir spėlioja, ko čia dėta kaip koks degustatorius  hihihi.gif


Klausykit, gal reikia jiems pasiulyti keisti darba ir nukreipti i kokia pvz biovela ar alita ar dar kazkur? wink.gif
Atsakyti
Labutis brangiosios, as irgi turiu mergele bet visiskai jis kitoks, jeigu atvirai tai tikras saunuolis, nes is darbo griztame kartu tai kartu ir sprendziame ka daryti vakarienei, o dabar dar garu puoda nusipirkome tai is vis musu norai sutampa. Kadangi man keptas maistas kol kas smirda o ypac mesa ir bulves tai jis jau derinasi prie mano maisto raciono be to kad dukrelei irgi patinka sis maistas kuri mes valgome. O jeigu apie charakteri ir pomėgius, tai mergelės vyrai labai jau mėgsta švarą, na bent manasis, o apie būdo bruožus tai mes skirtingi kaip du vandens lašai aš skorpionė o jis kaip jau sakiau mergelė jis dažniausia man nusileidžia o ypač dabar kai laukiuosi, tačiau mūsų kivirčai labai trumpi nes ir taip retai vienas kitą matome. Jau jei susipykstame tai po 5 minučių net nepajaučiame kaip ir vėl kalbamės thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2007 10 23, 15:50)
Labutis brangiosios, as irgi turiu mergele bet visiskai jis kitoks, jeigu atvirai tai tikras saunuolis, nes is darbo griztame kartu tai kartu ir sprendziame ka daryti vakarienei, o dabar dar garu puoda nusipirkome tai is vis musu norai sutampa. Kadangi man keptas maistas kol kas smirda o ypac mesa ir bulves tai jis jau derinasi prie mano maisto raciono be to kad dukrelei irgi patinka sis maistas kuri mes valgome. O jeigu apie charakteri ir pomėgius, tai mergelės vyrai labai jau mėgsta švarą, na bent manasis, o apie būdo bruožus tai mes skirtingi kaip du vandens lašai aš skorpionė o jis kaip jau sakiau mergelė jis dažniausia man nusileidžia o ypač dabar kai laukiuosi, tačiau mūsų kivirčai labai trumpi nes ir taip retai vienas kitą matome. Jau jei susipykstame tai po 5 minučių net nepajaučiame kaip ir vėl kalbamės  thumbup.gif  wub.gif

Puiku, kad laukiesi 4u.gif .
Manasis tai niekada pirmas nesitaiko. Mums susipykus, įdomu, kiek laiko nebendrautų, jeigu nepadaryčiau pradžios aš pati g.gif . Man gyventi kartu ir susipykus "turėti atskirus pasaulius", tai kažkas tai baisaus, todėl ir taikausi pirmoji, o jis prie to jau priprato, ir, matyt, to laukia cool.gif . O apie tvarką ir švarą geriau nekalbėsiu. Šita savybė neatitinka Mergelės horoskopo. Ir dar darbštumas, sako Mergelės darboholikai, bet manasis toks jau tin... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2007 10 23, 15:50)
Labutis brangiosios, as irgi turiu mergele bet visiskai jis kitoks, jeigu atvirai tai tikras saunuolis, nes is darbo griztame kartu tai kartu ir sprendziame ka daryti vakarienei, o dabar dar garu puoda nusipirkome tai is vis musu norai sutampa. Kadangi man keptas maistas kol kas smirda o ypac mesa ir bulves tai jis jau derinasi prie mano maisto raciono be to kad dukrelei irgi patinka sis maistas kuri mes valgome. O jeigu apie charakteri ir pomėgius, tai mergelės vyrai labai jau mėgsta švarą, na bent manasis, o apie būdo bruožus tai mes skirtingi kaip du vandens lašai aš skorpionė o jis kaip jau sakiau mergelė jis dažniausia man nusileidžia o ypač dabar kai laukiuosi, tačiau mūsų kivirčai labai trumpi nes ir taip retai vienas kitą matome. Jau jei susipykstame tai po 5 minučių net nepajaučiame kaip ir vėl kalbamės  thumbup.gif  wub.gif



Labas rytas!

Zaliaake, gal tavo isrinktasis visai ne mergele??? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2007 10 23, 15:50)
O jeigu apie charakteri ir pomėgius, tai mergelės vyrai labai jau mėgsta švarą, na bent manasis, o apie būdo bruožus tai mes skirtingi kaip du vandens lašai aš skorpionė o jis kaip jau sakiau mergelė jis dažniausia man nusileidžia o ypač dabar kai laukiuosi, tačiau mūsų kivirčai labai trumpi nes ir taip retai vienas kitą matome. Jau jei susipykstame tai po 5 minučių net nepajaučiame kaip ir vėl kalbamės  thumbup.gif  wub.gif

MB irgi svara megsta, tik ji reikia skatinti tvarkytis arba tvarkytis paciai ax.gif bet as ir pati megstu patingeti tai del to nepriekaistaune, nebent jis ant manes 'uzvaziuoja' kad nesitvarkau lotuliukas.gif
Manasis man ir dazniau nusileidzia nei as jam, jis zino kad jei ka isimusau i galava tai greit nepaleisiu blush2.gif pykstames ilgai tik kai abu 'principa pagaunam' g.gif

QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 23, 18:31)
Man gyventi kartu ir susipykus "turėti atskirus pasaulius", tai kažkas tai baisaus, todėl ir taikausi pirmoji, o jis prie to jau priprato, ir, matyt, to laukia cool.gif ... Ir dar darbštumas, sako Mergelės darboholikai, bet manasis toks jau tin...  doh.gif

Kai mes susipykstam tai ir atskirus pasaulius turim g.gif mane tai nervuoja o jis sau ramiai tolias sedi doh.gif
Ziurint is kurios puses i ta darboholizma paziuresi biggrin.gif darboholikas kai tai liecia darba, o namie ir mokslose prie tinginio labai stipriai linkes doh.gif ot vietom siuos du dalykus sukeistu ir butu idealus vyras lotuliukas.gif na beveik idealus blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 24, 08:26)
Zaliaake, gal tavo isrinktasis visai ne mergele??? wink.gif

Taigi viskas priklauso nuo to kaip pati issiauklesi lotuliukas.gif Jei pirma taikytis eini visad pati tai is jo nesulauksi, bet jei per ilga laika jis suprato kad tu nenusileisi taip paprastai, tai budamas protingu jis padarys pirma zingsni biggrin.gif

MB padeda man gaminti, reikia prasyti bet padeda, nes is pat pradziu jam pasakiau, kad viena visko nedarysiu, tai ateina pagelbeti, o jei negelbeja tai vis atbega i virtuve kad mane apkabinti pabucioti ir vel pabegti wub.gif kad tik nesijausciau vienisa biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, Matote kaip yra su tomis Mergelemis, sako priklauso labai ir nuo metu zenklo manasis katinas tai jau tikras katinas, be to ir planetos itaka daug zmogui itakos turi ir temparamentas, charakteris koks požiūris i tai seimoje buvo ir kaip buvo auklejamas, manasis kai augo su tevu tai gal supranta kad ir man sunku viska vienai padaryti. Cia mano tokia nuomone
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2007 10 24, 14:34)
Labukas, Matote kaip yra su tomis Mergelemis, sako priklauso labai ir nuo metu zenklo manasis katinas tai jau tikras katinas, be to ir planetos itaka daug zmogui itakos turi ir temparamentas, charakteris koks požiūris i tai seimoje buvo ir kaip buvo auklejamas, manasis kai augo su tevu tai gal supranta kad ir man sunku viska vienai padaryti. Cia mano tokia nuomone

Visos su tuo sutinka, tik pasibedavoti ir sulaukti palaikimo visad patinka blush2.gif beje kai bedavojies ir forumas aktivesnis pasidaro, nes dziaugsmais ziuriu nelinkusios daugelis cia dalintis g.gif gal tik taip pasirode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 24, 21:23)
Visos su tuo sutinka, tik pasibedavoti ir sulaukti palaikimo visad patinka  blush2.gif beje kai bedavojies ir forumas aktivesnis pasidaro, nes dziaugsmais ziuriu nelinkusios daugelis cia dalintis  g.gif gal tik taip pasirode ax.gif



blush2.gif sugedinai cia truputi..
As tai pvz galiu pasakyti, kad maniskis yra (na, turiu tai pripazint) protingas vyrukas. As visada i ji kreipiuosi patarimo. Jo gelezine logika ir racionalumas greit pastato mano emocijas i vieta. O as, kaip zinia, zuvytes ax.gif Pvz, pirkom sklypa, tai viskas buvo jo subegiota, sudereta, man beliko tik siaip kokia smulkmena prisideti. Jis labai rupestingas. As uz jo kaip uz peciaus tongue.gif wub.gif Vat...
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 25, 11:11)
blush2.gif  sugedinai cia truputi..

Na bet panasi situacija ir yra biggrin.gif kai peikiam vyrus tai diskusija intensyvesne lotuliukas.gif as pripazystu kad man patinka pasibedavot blush2.gif
Atsakyti