Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 18, 12:09)
Na pagaliau  thumbup.gif

Uztat ryt ryte isvaziuoja i namus (Taurage) ir visam savaitgaliui palieka mane viena verysad.gif
Atsakyti
Nu skaitau ir juokiuosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pas mane irgi budavo, kad priperku prigaminu valgyti ir kai susipikstame sakau nedrisk valgyti MANO maisto doh.gif . suprantu kad is sono gal ir kvailai atrodo, bet gan "jautria" vieta pas vyrus skrandis biggrin.gif ir reikia parodyti kaskaip savo pikti.
Bet idomiausia kad tokie mano "bajeriai" priverte ji pati gaminti maista, tai dabar kai yra geros nuotaikos pdaro koki šedevra biggrin.gif , po kurio as turiu puse vakaro plauti vyrtuvė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalinka2006 @ 2007 10 19, 10:20)
1. Pas mane irgi budavo, kad priperku prigaminu valgyti ir kai susipikstame sakau nedrisk valgyti MANO maisto  doh.gif . suprantu kad is sono gal ir kvailai atrodo, bet gan "jautria" vieta pas vyrus skrandis  biggrin.gif  ir reikia parodyti kaskaip savo pikti.
2. Bet idomiausia kad tokie mano "bajeriai" priverte ji pati gaminti maista, tai dabar kai yra geros nuotaikos pdaro koki šedevra  biggrin.gif , po kurio as turiu puse vakaro plauti vyrtuvė  lotuliukas.gif

1. Zinau kad toks elgesys kvailas, bet cia vienintele vieta kuria galima kazkaip paveikti, visa kita jis sugeba ignoruoti unsure.gif tai ir smogi ten kur skaudziausiai lotuliukas.gif blush2.gif
2. MB jokias is manes ka as darysiu, kai jis gaminti ismoks rolleyes.gif tai sakau dziaugsiuos tavo sedevrais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 18, 11:00)
O man vakar masazas suveike  biggrin.gif Sakau gulkis, nuo tavo pozos priklauso ka su tavim darysiu, tai jis ant pilvo isitaise, tai beliko tik masaza jam padaryti, ot nenorejo kad is virsaus atsidurciau matyt  lotuliukas.gif Bet ir tas suveike, tai visa likusi laika meilinosi ir burkavo  wub.gif


Grazu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(nezinoma @ 2007 10 18, 10:54)
kai pas mus taip būna, tai aš užverčiu jį ir apsikabinu apsikabinu. jei dar bando kažką aiškint, tai užčiaupiu ir dar stipriau apsikabinu. dažniausiai suveikia  thumbup.gif


Pas mus irgi taip buna, tik atvirksciai. As ta, kuri aiskinu, o manasis tas, kuris uzciaupia ax.gif Vis noris kaskaip ikast jam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 18, 15:32)
Uztat ryt ryte isvaziuoja i namus (Taurage) ir visam savaitgaliui palieka mane viena  verysad.gif


Važiuok kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 19, 11:48)
Pas mus irgi taip buna, tik atvirksciai. As ta, kuri aiskinu, o manasis tas, kuris uzciaupia ax.gif  Vis noris kaskaip ikast jam bigsmile.gif

pas mus as ir ta kuri kandziojas bigsmile.gif

QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 19, 13:56)
Važiuok kartu  mirksiukas.gif

Tai jis siandien 7 ryto isvaziavo, o man darbas ir po piet paskaitos unsure.gif o dar su jo seimyna nesutariu, tai pas ji niekad nevaziuoju schmoll.gif nebent pas jo (ir mano) drauge lieku nakvot unsure.gif
Atsakyti
Na, tai kaip gyvena Mergelių žmonelės? Kaip sekasi su jomis draugauti? mirksiukas.gif
Kiek patyriau mano Mergelė turi išlavintą regėjimą bei skonį. Pastabus tas mano vyrukas, kaip rašiau, turi aštrią akį, tik kartais nemato, ką reikėtų matyti hihihi.gif . O dėl skonio, tai pirmiausia viską mėgsta pauostyti, o po to tik ragauja, domisi ko pridėta į maistą bigsmile.gif . Tiesa uosto ne tik maistą - jeigu namuose koks įtartinas kvapas, tai tuoj "raito nosį" ir klausia, kas čia kvepia, kas čia smirda, parduotuvėje mėgsta pauostinėti ir nevalgomus daiktus lotuliukas.gif
Kaip jūsų Mergelės?
Atsakyti
MB labai jautria uosle turi ax.gif biski kas ir iskarto kas cia per kvapas, siaube kaip smirda ir pan, o as nieko neuzuodziu doh.gif Bet kad viska is eiles uostytu tai nepastebejau, reik pasekti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 20, 16:48)
MB labai jautria uosle turi  ax.gif biski kas ir iskarto kas cia per kvapas, siaube kaip smirda ir pan, o as nieko neuzuodziu doh.gif Bet kad viska is eiles uostytu tai nepastebejau, reik pasekti  lotuliukas.gif

Visko iš eilės neuosto lotuliukas.gif , bet daug ką mėgsta pauostinėti.
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 21, 21:58)
Visko iš eilės neuosto  lotuliukas.gif , bet daug ką mėgsta pauostinėti.

O as jau maniau jis pas tave viska uosto doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 21, 22:13)
O as jau maniau jis pas tave viska uosto  doh.gif  lotuliukas.gif

Bet dažniausiai iš jo išgirsi, kad kasnors smirda, o ne, kad kvepia. Ot, tie "Mergeliai" - aštrialiežuviai g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 21 spalio 2007 - 22:00
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 20, 15:45)
Na, tai kaip gyvena Mergelių žmonelės? Kaip sekasi su jomis draugauti? mirksiukas.gif
Kiek patyriau mano Mergelė turi išlavintą regėjimą bei skonį. Pastabus tas mano vyrukas, kaip rašiau, turi aštrią akį, tik kartais nemato, ką reikėtų matyti  hihihi.gif . O dėl skonio, tai pirmiausia viską mėgsta pauostyti, o po to tik ragauja, domisi ko pridėta į maistą  bigsmile.gif . Tiesa uosto ne tik maistą - jeigu namuose koks įtartinas kvapas, tai tuoj "raito nosį" ir klausia, kas čia kvepia, kas čia smirda, parduotuvėje mėgsta pauostinėti ir nevalgomus daiktus  lotuliukas.gif
Kaip jūsų Mergelės?



Sveikutes, merginos. Senokai jau lankiausi, pasiilgau jusu!

Auksine tiesa, su tuo uostymu tai vargas. Jau kai visai uzknisa, tai sakau, jog pridejau ir nevalgomu dalyku, o ju neuzuosi smile.gif
Atsakyti