Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

Aš tai bent su vyrais ožiaragiais sutariu labai labai gerai ax.gif užuodžiu aš juos kažkaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2009 08 28, 22:33)
Del ko dazniausiai nesutariate?  4u.gif

ji valdinga ir mėgstanti įvesti savo taisykles. atitinkamai ir aš tokia - man patinka taisyklės. bet ne tos, kurios primestos kitų smile.gif be to, ji nori jaustis pagrindiniu ir vadovaujančiu šeimoje asmeniu. jeigu atsiranda nepaklūstančių - griausmai, trenksmai ir badymaisi smile.gif ir, sakyčiau, dažnai prasilenkiantys su logika - svarbu rodyti principus, net jei tai atneš daugiau žalos nei naudos. nemoka nusileisti, truks plyš turės įrodinėti savo. vardan to ir isteriją sukelti gali smile.gif bet geras bruožas tas, kad greitai atsileidžia, nelaiko pykčio, nevengia pati taikytis smile.gif žodžiu, toks nepiktybinis degtukas smile.gif
Atsakyti
Tiesiog vienas prie vieno. Kai du valdyti megstantys susitinka, sunku. doh.gif Tiesa, del pykcio nelaikymo, tai dar padvejociau, nes mano visos pazystamos moterys - oziarages labai gerai ir ilgai prisimena skriaudas, kersyti irgi linkusios. ax.gif LABAI NEPATINKA, kad jos mano geriau zinancios ka as galvoju, kas man geriau ir t.t. doh.gif
Is Jauciu, Svarstykliu bei Mergeliu dazniausiai jauciu simpatijas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2009 08 26, 12:38)
Mielos Mergelės, gal turit kuri nors broli ar sese kurie pagal zodiaka butu Veziai?? Mano brolis toks, jis uz mane metais vyresnis..bet mums taip nesiseka sutart.....  doh.gif
As Mergele, turiu broli Vezi. Sunkiai man irgi su juo einasi bendraut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 09 01, 00:24)
As Mergele, turiu broli Vezi. Sunkiai man irgi su juo einasi bendraut doh.gif

mano vyras mergelė,o jo brolis vėžys-jokio sutarimo schmoll.gif
Atsakyti
Gyvenu su mergele , ir dziaugiuosi juo visom prasmem wink.gif nesusiduriu su ta problema namie , kad betvarke butu , ar tarkim alkanas sedetu ir lauktu kol as pagaminciau smile.gif puikiausiai seimininkauja prie puodu , ir indus plauna ir grindis isplauna jeigu reikia smile.gif
Charakteris irgi geras , nevarzo manes , neaiskina kiekvienam zingsny "daryk taip anaip", nepavydus( gal net gaila biski) smile.gif
Begalo taupus , kartais gal net per daug - o gal taip tik man atrodo , nes pinigai pas mane ilgai neuzsibuna biggrin.gif
Su romantika susipykes visiskai smile.gif kai uzdega zvake koki progini vakara tai jau taip miela pasidaro, nes zinau kad jis stengiasi smile.gif
kas dar apie ji , geras tiesiog zmogus , aisku turi ir tokiu kaprizu , pvz jautriai reaguoja i zodzius pasakytu kazkokiu neiprastu tonu , kartais netycia gaunasi, o jis sako kad as va specialiai vaipausi biggrin.gif
Na bet mergele visgi nuostabus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anajoana: 13 rugpjūčio 2011 - 17:58