Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(Tahoe @ 2009 04 27, 18:28)
As pavyzdziui kaip mergele esu didele pedante, net mane pacia kartais tai erzina, bet pazistu pora mergeliu, kurios yra tikros "betvarkininkes"  biggrin.gif  doh.gif

aš ne tik, kad nesu pedantė (kalbant apie tvarkymąsi), bet dar ir nelabai mėgstu tokius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 08, 11:08)
aš ne tik, kad nesu pedantė (kalbant apie tvarkymąsi), bet dar ir nelabai mėgstu tokius biggrin.gif


Tau patinka gyventi chaose?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 06 08, 15:56)
Tau patinka gyventi chaose?

gerą klausimą iškėlei....

chaosas? anaiptol. kalbant apie platesnį kontekstą - taip, man patinka tvarka. bet tvarka ne kaip koks tobulybės ar idealumo siekis, bet kaip gerai įvaldyta sistema, kurioje lengva orientuotis. mano tikslas - išvengti beprasmio blaškymosi, sudėtingų dilemų, veikti išeikvojant kuo mažesnes energijos ir laiko sąnaudas. vienu metu maniau, kad tai tingumo ir pasyvumo apraiškos, bet dabar svarstau, jog šitai yra greičiau tam tikro rezervuoto požiūrio į aplinką rezultatas.

o kalbant apie buitį ir chaosą joje, tai vėlgi - ne, chaosas man nepriimtinas. bet nesu pedantė, sakyčiau, netgi aplaidi. gal geriausiai tiktų posakis - mano namuose tvarkinga netvarka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 08 birželio 2009 - 19:28
QUOTE(something else @ 2009 06 08, 19:28)
gerą klausimą iškėlei....

chaosas? anaiptol. kalbant apie platesnį kontekstą - taip, man patinka tvarka. bet tvarka ne kaip koks tobulybės ar idealumo siekis, bet kaip gerai įvaldyta sistema, kurioje lengva orientuotis. mano tikslas - išvengti beprasmio blaškymosi, sudėtingų dilemų, veikti išeikvojant kuo mažesnes energijos ir laiko sąnaudas. vienu metu maniau, kad tai tingumo ir pasyvumo apraiškos, bet dabar svarstau, jog šitai yra greičiau tam tikro rezervuoto požiūrio į aplinką rezultatas.

o kalbant apie buitį ir chaosą joje, tai vėlgi - ne, chaosas man nepriimtinas. bet nesu pedantė, sakyčiau, netgi aplaidi. gal geriausiai tiktų posakis - mano namuose tvarkinga netvarka...


Taip paklausiau todėl, kad, kai lankiausi dviejų Mergelių butuose, pagalvojau, kad aš tokiame chaose gyvendama susirgčiau... Nesu pedantė, bet man turi būti daugmaž tvarka...Nebent augini mažą vaiką ir visur mėtosi jo žaislai. To netvarka nelaikau smile.gif
Atsakyti
žinai, dar pagalvojau, kad kaip kas tą chaosą supranta biggrin.gif
pvz pas pusseserė anądien užklupusi mane didžiausiam šiukšlyne sako: gyveni kaip muziejuje blink.gif bet aš tai žinau, kad grindys virtuvėje plautos prieš savaitę, siurbliuota irgi dievai žino kada, o stalčių geriau nė nepraverti doh.gif
Atsakyti
Aš lygiai tokia pati kaip Something else, nesu pedantė, nemėgstu pedantų ir gyvenu tvarkingoj netvarkoj ax.gif nors, kai kartais, susitvarkau tobulai, būna labai gera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(haneriete @ 2009 06 10, 14:21)
nors, kai kartais, susitvarkau tobulai, būna labai gera  bigsmile.gif

labai biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sakoma kad patys blogiausi vyrai yra mergelės, jeigu sužinojai jo zodiaką tai bėk kuo toliau kol nevėlu lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet žinoma tai tik juokingos kalbos, bet juk kalbų be pagrindo nebūna smile.gif Aš pradėjau draugauti su vaikinu mergele tai nezinau ka dabar ir galvoti po pasiskaitymo forume... biggrin.gif . Šeip draugystės pradžioje pirmas dvi savaites viskas buvo idealu, galvojau kad net keista jog dar yra tokiu idealiu vaikinų. Jis buvo super savo mastymu, charakteriu, elgesiu. Bet kuo tolyn nuomonė pradėjo svyruoti. Norėdama pagrįsti jo zodiako ženklo įtaką, pradėjau jį analizuoti ir pamažu perprasti visas jo savybes. Draugaujam du mėnesius, bet man pakankamai užteko laiko išsiaiškinti daugeliui jo savybių. Ką aš pamačiau? bigsmile.gif TEIGIAMOS SAVYBĖS: rūpestingas, praktiškas, vertinantis rimtus santykius, labai vertina protą, grožis jam ne pirmoje vietoje, šeimyniškas žmogus, kuriam šeima labai daug ką reiškia gyvenime, mėgstantis pastovumą, apsukrus, gerai viską apgalvoja prieš ką nors darydamas, taip pat labai vertinantis draugystę, niekada, jokiais būdais neišduos savo draugo(sakau pagal patirtį), kaip sakoma: ''Kankinkit budeliai stipriau! Mirsiu, bet draugų neišduosiu''. biggrin.gif taipogi mergelės ganėtinai švelnūs, meilūs, aistringi, bet tą dažniausiai parodo būnant dviese, prie draugų ar kitų žmonių nelinkę demonstruoti savo šiltų jausmų mylimąm žmogui. Na ką, prieikime ir prie NEIGIAMŲ: pedantiškas (labai saugo, krupščiai tausoja daiktus, apie mašinos puoselėjimą nebekalbu... rolleyes.gif ), smulkmeniškas, per daug gilinasi į dėtales, nepamirsta nė vienos dėtalės, nuo smulkmeniškumo prasideda dar daugiau negerumų...: dėl per didelio smulkmeniškumo gali sukelti skandalą, pvz.: pasakysi kokią nors nelemtą frazę ar netinkamai pasielgsi, kuri jį iskaudins ar kitaip paveiks, tai ta tavąja frazę ar poelgį primins nuolat kai tik susipyksit ir amžinai prikaišios doh.gif tokių dalykų mergelės nepamiršta, gal iš šalies ir atrodo jog viskas gerai, bet iškilus didesniam kivirčui iškart atsimena visus buvusius konfliktus ir prikaišioja. Nes jie linkę ilgai atsiminti jiems nepatikusius dalykus, poelgius ir juos esant progai prikišti. Toliau... smile.gif yra gana kandūs ir kritiški, gali susakyti tokią frazę kad net kūnas užtirpsta... schmoll.gif , moka žodžiais stipriai iskaudinti. Kritikos kito atžilgiu negaili, mėgsta kritikuoti viską kas jo atžilgiu jam nepriimtina, taigi turi savo TVIRTĄ, NEPALAUŽIAMĄ NUOMONĘ ir sunkiai priima kito žmogaus nuomonę, ypatingai jeigu ji yra visiškai priešinga. smile.gif. Taipogi mergelės yra gudrūs ir apsukrūs, bet šių bruožų jie neparodo, bet giliai viduje jie yra linkę viską logoškai apmastyti, pasverti visus ''už'' ir ''prieš'', ir po to tiktai veikti. Jeigu pameluosi ar apgausi savąjį mergelę, jis ir nujausdamas tau iškart to neparodys, kol visko neišsiaiškins, neišanalizuos ir tavęs neprigaus savo gudrumu. g.gif taipogi mergėlės yra ganėtinai materialistiški žmonės, patys nori siekti ir daug turėti, bet tuo pačiu nori jog ir jo antroji pusė kažką turėtų ar bent jau siektų. Išlaikytinės jiems nelabai patinka rolleyes.gif . gal iš jų kalbų atrodo kad tai visiška nesamonė ir jiems svarbiausia yra jausmai ir meilė, bet iš jo poelgių galima pamatyti tikrąją padėtį, (tad nesistebėkite jei prieš pat vestuves lieps sudaryti vedybų sutartį smile.gif ), be to jie yra ganėtinai principingi žmonės. Meilėje taipogi to nepalieka, netgi galima pritaikyti posakį: ''Kaip tu man, taip ir aš tau''. Jeigu kas nors nepatinka mėgsta ignoruoti savo mylimą žmogų ir netgi atsilygindamas tuo pačiu, jei parodyti josios klaidas. Kito klaidas jie stengiasi parodyti, pradedami specialiai patys taip pat elgtis, mėgsta taip lyg ir nubausti ir atsilyginti kitam žmogui, taipogi labai sunkiai pripazysta kad yra neteisūs, sunkiai sutinka su savo pralaimėjimais, pagal juos: ''Teisybė visada jų pusėje''. bet deja deja.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


p.s. Galite ir nesutikti, ir prieštarauti mano šiokiam tokiam mergelių tyrimui ir analizei rolleyes.gif , bet būtų malonu jei pareikštumėte savąją nuomone į mano tyrimą, pasakytumete kokios išvardintos savybės atitinka jūsų mergeles. smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš esu moteris Mergelė, su tokiu pačiu žmogum kaip aš, negalėčiau gyventi, būtų "šokis su kardais" , taip kad gyvenu su Skorpionu vyru biggrin.gif

Parašėte tikrą tiesą apie Mergeles, kaip vyrui , tai man šlykštu būtų su tokių gyventi, bet moteris Mergelė smile.gif ,jos turi daugiau diplomatiškumo, šeimoje tai praverčia. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 11 liepos 2009 - 10:26
Puiki analize, tarsi apie mane, taciau isvardintu "bloguju savybiu" as tikrai nevertinu kaip bloguju. ax.gif Nejau taip sunku su mergelemis ir ju smulkmeniskumu? g.gif Tiesa, kas labai krito i aki, kad jausmu nerodo viesai, taip, tiesa, nepatinka tai ir visai negraziai atrodo kiti viesai demontruojantys savo "aistras". rolleyes.gif Taciau ne visos mergeles taip elgiasi, zinau keleta, kurios gali atvirai "valgytis" smile.gif , kazkaip daznai itariu, kad kazkas po tokiu elgiasiu slepiasi. g.gif Ne viskas, kas viesai demonstruojama yra tikra, o dar baisiau atrodo, kai su viena pora "myli, nori, negali", po to su kita, po to dar su kita ir t.t., argi nejuokingai atrodo tuomet tos "didziules aistros". rolleyes.gif Na, bet kiekvienas isgyvena savaip ir kaip sakoma, durniuoja savaip. biggrin.gif
Tiesa, ka daznai pastebiu vyruose mergelese, kad labai glezni buna, na, man asmeniskai patinka tvirtesnio budo, seimoje neuzteka vien meiliu zodeliu, nebusi ir vyras ir moteris ax.gif , o tokia problema seimose pastebiu daznai, taciau vel, ne tik mergeles vyrai tokie.

Puikus darbas, belieka apsispresti, ko norite. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Na zinokit 95% parasytas aprasymas esu AS!!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif taip faina apie save skaityti....
Papildyta:
QUOTE(<jute> @ 2009 06 07, 00:19)
As Mergele, bet toli grazu nesu pedantiska, greiciau antraip biggrin.gif

Mano pedantiskumas nuo nuotaikos priklauso lotuliukas.gif galiu visa diena tvarkytis ir rekaut kas su batais eina, o kita ant tiek viskas DZIN irnesakyk.gif hihihi.gif kad savo spintos tingiu tvarkytis, viskas sujakta taip, kad pati nebezinau kur ko ieskot biggrin.gif mega_shok.gif bet islyginti-sventas reikalas notworthy.gif
Atsakyti
Sveikos mergeles,

na kiek tiesos cia parasyta thumbup.gif skaitau tartum saves analize blink.gif nors is tikruju niekada nesidomejau horoskopais ir nemaniau, kad tai tikslinga mirksiukas.gif Bet ka as galiu pasakyti, esu TIPINE mergele, pas mane turi buti tvarkinga namuose, visokiu sudniekiu ir smulkmeneliu tikrai nemegstu, kaip ir aprasyta, bereikalingas dulkiu kaupimas doh.gif Del drabuziu lygiai taip pat, megstu, kad viskas islyginta ir sudeliota i vietas butu, nors kartais spintoj atrodo, kad uraganas prasvilpe lotuliukas.gif megstu potingus ir inteligentiskus zmones, siek tiek ramesnius, ne tokius padraikas ir vejo pamusalus mirksiukas.gif sakyciau gal del profesijos siek tiek suklysta, arba as pasirinkau ne pagal horoskopa lotuliukas.gif bet kad mieliai pasirupinsiu kitais ir padesiu, tikra teisybe thumbup.gif zinoma, laiko sau irgi visada rasiu mirksiukas.gif
QUOTE(nippe @ 2009 07 14, 00:19)
Mano pedantiskumas nuo nuotaikos priklauso  lotuliukas.gif galiu visa diena tvarkytis ir rekaut kas su batais eina, o kita ant tiek viskas DZIN  irnesakyk.gif  kad savo spintos tingiu tvarkytis, viskas sujakta taip, kad pati nebezinau kur ko ieskot biggrin.gif  bet islyginti-sventas reikalas 

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pasirodo panasios tos mergeles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti