Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(sachar @ 2007 10 15, 13:33)
As jam nedraudziu, si kart tuo labiau, bet jam sazine neleidzia eiti i lova, kai zino kad as ant grindu miegu  rolleyes.gif bet ot is tikro nieksas, kad neateina pas mane i virtuve miegot ir neprisiglaudzia kol as miegu doh.gif  blush2.gif viena naktele man paciai knetejo taip asielgti, bet nedrisau  blush2.gif


matyt ir jis nenusileidžia savo principams ir neateina pas tave. Tikiu, kad jeigu ateitų, tai abu gražiai nueitumėt miegoti į lovą mirksiukas.gif
Arba nusileisk ir tu. Nueik, prisiglausk ir susitaikysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 15, 12:36)
matyt ir jis nenusileidžia savo principams ir neateina pas tave. Tikiu, kad jeigu ateitų, tai abu gražiai nueitumėt miegoti į lovą  mirksiukas.gif
Arba nusileisk ir tu. Nueik, prisiglausk ir susitaikysit  mirksiukas.gif

Nusileisciau, jei jausciaus kalta blush2.gif bet viskas del to prasidejo, kad jis prie kompo uzsiciklines sedejo (nauja zaisliuka kankino) ir ant pabaigos dar uzreiske, kad as ji nervuoju, na ir pratrukau blush2.gif tai dabar matuojam kieno principai didesni ax.gif

Negeras tas noras nenusileisti, bet kazkaip nesinori man paciai jam atleisti kai jis nei nepanegino atsiprasyti unsure.gif beje man visai patinka ji badu marinti ax.gif
Atsakyti
Nu va, db aisku ko as paskutinem dienom tokia nervuota blush2.gif taigi 'sveciu' sulaukiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 15, 13:53)
Nusileisciau, jei jausciaus kalta  blush2.gif bet viskas del to prasidejo, kad jis prie kompo uzsiciklines sedejo (nauja zaisliuka kankino) ir ant pabaigos dar uzreiske, kad as ji nervuoju, na ir pratrukau  blush2.gif tai dabar matuojam kieno principai didesni  ax.gif

Negeras tas noras nenusileisti, bet kazkaip nesinori man paciai jam atleisti kai jis nei nepanegino atsiprasyti  unsure.gif beje man visai patinka ji badu marinti  ax.gif


Na taip, sunku nusileisti, jei esi niekuo dėta dėl viso barnio. Zinau tai mirksiukas.gif

QUOTE(sachar @ 2007 10 15, 14:39)
Nu va, db aisku ko as paskutinem dienom tokia nervuota  blush2.gif taigi 'sveciu' sulaukiau  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 15, 18:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaip visdelto gera, kai turi ant ko suversti kalte lotuliukas.gif Si laikotarpi as vadinu Protingu Minciu Sindromu blush2.gif nes mintys tai tikrai kartais 'protingos' ateina blush2.gif

As cia vis apie save, o ka likusios mergytes gali papasakot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 15, 19:43)
Kaip visdelto gera, kai turi ant ko suversti kalte  lotuliukas.gif Si laikotarpi as vadinu Protingu Minciu Sindromu  blush2.gif nes mintys tai tikrai kartais 'protingos' ateina  blush2.gif

As cia vis apie save, o ka likusios mergytes gali papasakot?  mirksiukas.gif


Nu man kai artėja tas sindromas, tai irgi būnu nepakenčiama. Dabar, kai laukiuosi, kažkaip irgi pastebėjau, kad tuo metu, kai turėtų būti sindromas, būnu blogesnės nuotaikos. Kažin čia gali taip būti? g.gif Kartais net gaila pasidaro savo mergelės, kad aš tokia bjauri būnu. Bet juk čia hormonai viską daro... ax.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu va o as 'salta kara' baigiau, bet visdar kalbames ir aiskinames kaip cia toliau pasielgus g.gif vakar mane pavadino naivia blush2.gif na ir dar dauk ko kito prikalbejo is to pykcio, bet kolkas taip sprendimo ir neradom unsure.gif siandien pratesimas musu diskusijos bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 16, 15:20)
Nu va o as 'salta kara' baigiau, bet visdar kalbames ir aiskinames kaip cia toliau pasielgus  g.gif vakar mane pavadino naivia  blush2.gif na ir dar dauk ko kito prikalbejo is to pykcio, bet kolkas taip sprendimo ir neradom  unsure.gif siandien pratesimas musu diskusijos bus  ax.gif


Na, jau susitaikėt? Nebesipykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 17, 11:30)
Na, jau susitaikėt? Nebesipykit  4u.gif

Jei taip galima pavadinti blush2.gif snekames, valgom kartu, stengiames nesipykti, bet kaskia atmosfera tokia neaiski g.gif kazkotai truksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 17, 10:37)
Jei taip galima pavadinti  blush2.gif snekames, valgom kartu, stengiames nesipykti, bet kaskia atmosfera tokia neaiski  g.gif kazkotai truksta  g.gif


kai pas mus taip būna, tai aš užverčiu jį ir apsikabinu apsikabinu. jei dar bando kažką aiškint, tai užčiaupiu ir dar stipriau apsikabinu. dažniausiai suveikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 10 18, 11:54)
kai pas mus taip būna, tai aš užverčiu jį ir apsikabinu apsikabinu. jei dar bando kažką aiškint, tai užčiaupiu ir dar stipriau apsikabinu. dažniausiai suveikia  thumbup.gif

O man vakar masazas suveike biggrin.gif Sakau gulkis, nuo tavo pozos priklauso ka su tavim darysiu, tai jis ant pilvo isitaise, tai beliko tik masaza jam padaryti, ot nenorejo kad is virsaus atsidurciau matyt lotuliukas.gif Bet ir tas suveike, tai visa likusi laika meilinosi ir burkavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 18, 13:00)
O man vakar masazas suveike  biggrin.gif Sakau gulkis, nuo tavo pozos priklauso ka su tavim darysiu, tai jis ant pilvo isitaise, tai beliko tik masaza jam padaryti, ot nenorejo kad is virsaus atsidurciau matyt  lotuliukas.gif Bet ir tas suveike, tai visa likusi laika meilinosi ir burkavo  wub.gif


Na pagaliau thumbup.gif
Atsakyti