Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

na mergeles tikrai yra pasikele zmones, nelabai, bet pas visus yra sitas bruozas, pas vyrus mergeles gal labiau jis pasireiskia, mat jie daznai megsta sakyti: tai viskas mano! tai as padariau... giria save, mat mergeles esam savimeiles biggrin.gif aisku prisimenam viska, ka mum yra pasake ar padare blogo smile.gif tylim, bet atejus laikui primenam kaltininkams tongue.gif ne veltui mergeliu sunys yra sibiro haskiai ir laikos, mat jie irgi yra labai geri sunys, seimos sunys, bet jei juos nuskriaudzia seiminikas, jie tai labai gerai atsimena ir ateity gali seimininkam atkersyti unsure.gif
Atsakyti
Jap, mergelės-šlykščios bobos biggrin.gif Alo, o kaip mergom sekas su vyrai šauliais, bo maniškis šaulys doh.gif
Atsakyti
Mergelės panelės, pačios žemiškiausi žmogeliukai, pedantės, labai turi gera intuicija, loginį mastymą ir nemėgsta kvailių ax.gif nepakenčia , net pasakyčiau biggrin.gif Nesitaiksto su išdavikais. Mergelės savimeiles rolleyes.gif , bet reiklios sau ir kitiems.
Mergelės viska sustato į savo vietas ir pagal save biggrin.gif
Darbo kolektyve mergelės atskiria draugystę nuo darbo. Tai nėra viena visuma ir negali būti. Mergeles panelės yra darbščios, sąžiningos, rūpestingos. Vat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 14 balandžio 2009 - 14:43
QUOTE(Nosferatu @ 2009 04 14, 15:42)
Mergelės panelės, pačios žemiškiausi žmogeliukai, pedantės, labai turi gera intuicija, loginį mastymą ir nemėgsta kvailių  ax.gif nepakenčia , net pasakyčiau  biggrin.gif Nesitaiksto su išdavikais. Mergelės savimeiles  rolleyes.gif , bet reiklios sau ir kitiems.
Mergelės viska sustato į savo vietas ir pagal save  biggrin.gif
Darbo kolektyve mergelės atskiria draugystę nuo darbo. Tai nėra viena visuma ir negali būti. Mergeles panelės yra darbščios, sąžiningos, rūpestingos. Vat  biggrin.gif


totaliai pritariu biggrin.gif as tokia ir esu tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti. Visada maniau, kad Mergelės (moterys) yra pedantiškai tvarkingos. Neseniai apsilankiau dviejų Mergelių butuose ir buvau nustebus, kokioje netvarkoje, tiesiog chaose jos gyvena. Kaip manot- gal mano nuostata, kad mergelėms būdingas tvarkingumas, yra klaidinga?
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 03 22, 21:49)
Na aš labiau esu diplomatiška, priešu man nereikia, o draugus pasirenku.
Ir turiu jų begalią. Bet pačia geriausia draugę, aišku viena.



Sutinku drinks_cheers.gif As lygiai taip pat biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2009 04 21, 20:24)
Norėčiau paklausti. Visada maniau, kad Mergelės (moterys) yra pedantiškai tvarkingos. Neseniai apsilankiau dviejų Mergelių butuose ir buvau nustebus, kokioje netvarkoje, tiesiog chaose jos gyvena. Kaip manot- gal mano nuostata, kad mergelėms būdingas tvarkingumas, yra klaidinga?


As pavyzdziui kaip mergele esu didele pedante, net mane pacia kartais tai erzina, bet pazistu pora mergeliu, kurios yra tikros "betvarkininkes" biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliukas81 @ 2009 04 27, 17:28)
As pavyzdziui kaip mergele esu didele pedante, net mane pacia kartais tai erzina, bet pazistu pora mergeliu, kurios yra tikros "betvarkininkes"  biggrin.gif  doh.gif


Ane? g.gif
O tu tik namus šveisdama esi pedantė ar ir dar kurioje nors srityje?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 04 21, 21:24)
Norėčiau paklausti. Visada maniau, kad Mergelės (moterys) yra pedantiškai tvarkingos. Neseniai apsilankiau dviejų Mergelių butuose ir buvau nustebus, kokioje netvarkoje, tiesiog chaose jos gyvena. Kaip manot- gal mano nuostata, kad mergelėms būdingas tvarkingumas, yra klaidinga?


yra tokiu - ir jos / jie vadinami ANTImergelemis lotuliukas.gif
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(agoogoo @ 2009 04 27, 18:46)
yra tokiu - ir jos / jie vadinami ANTImergelemis  lotuliukas.gif
  hihihi.gif


Įdomu, nuo ko tai priklauso? Gal nuo to, kokiame ženkle yra mėnulis?
Atsakyti
as mergele bet dievinu ryskias spalvas VISUR. O mano darbas visada anlizuoju ir ieska pacio geriausio sprendimo darbui skiriu isties daug laiko .
Atsakyti
Ramiakai tos mergelės, vo turim mergelių temą ale , kad neateina tos mergelės pas mumi (pažiūrėjau ožiaragių - tai ten jų minimum 20 vnt. ) o pas mus tai kelios ir tos pačios ne iš plepiausių tai gal sakau užsuksit ir prisijungsit - vis bus smagiau. Taigi - WELLCOM

VISOS MERGELĖS VIENYKIMĖS

Jei kartais pasiklystumėt - ieškokit manęs mirksiukas.gif
Atsakyti
As Mergele, bet toli grazu nesu pedantiska, greiciau antraip biggrin.gif
Atsakyti