Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

na mano mama yra zuvis.. tai musu nuomones labiau nesutampa, bet pykstam arba gerai sutariam.. g.gif
Atsakyti
Dar iš patirties pasakysiu, kad Mergelės žiauriai ambicingi žmogeliai, reikėtų jiems nusileisti ant žemės, nosytę žemiau nuleisti g.gif
Atsakyti
nesutinku su Jumis, kad Mergelėms trukdo ambicijos, kitiems TAIP, bet sau tikrai nekenkia, ambicijos yra gerai, tai variklis.... taip pasiekiama užsibrėžto tikslo. Ambicijos Jėga. thumbup.gif

Dar toks pastebėjimas, kad Mergeles toleruoja Šaulių ženklo atstoves, bet draugėmis Šaulės negali būti Mergelėms.
Kiek sutikau Šaulių merginų/moterų, na 99% kalės, vaikų savo nemyli, bet vyrams pasiklos po kojomis.
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 03 14, 22:05)
nesutinku su Jumis, kad Mergelėms trukdo ambicijos, kitiems TAIP, bet sau tikrai nekenkia, ambicijos yra gerai, tai variklis.... taip pasiekiama užsibrėžto tikslo.  Ambicijos Jėga.  thumbup.gif

Dar toks pastebėjimas, kad Mergeles toleruoja Šaulių ženklo atstoves, bet draugėmis Šaulės negali būti Mergelėms.
Kiek sutikau Šaulių merginų/moterų, na 99% kalės, vaikų savo nemyli, bet vyrams pasiklos po kojomis.

Aš turėjau omeny tai, kad jeigu ką prisidirbs, tai toks jausmas, kad ne jis kaltas ("Mergelius"), o aš. Pas mus būna taip, kad tokiu atveju aš turiu jį eiti šnekinti, apkabinti, o jis pats nežinau, kiek laiko nekalbėtų ir neprieitų, laikosi didžiausio atstumo. Ir iš viso jis toks bejausmis verysad.gif
Vaidina daug išmanąs, mėgsta girtis, bet kas iš to, jei praktiškai jam nelabai pavyksta, o ko imasi, niekada iki galo nepadaro doh.gif . Na, tinginys didžiausias pasaulyje, paskutiniu metu aš jį matau dažniausiai horizontalioje padėtyje bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 03 15, 14:22)
Aš turėjau omeny tai, kad jeigu ką prisidirbs, tai toks jausmas, kad ne jis kaltas ("Mergelius"), o aš. Pas mus būna taip, kad tokiu atveju aš turiu jį eiti šnekinti, apkabinti, o jis pats nežinau, kiek laiko nekalbėtų ir neprieitų, laikosi didžiausio atstumo. Ir iš viso jis toks bejausmis  verysad.gif
Vaidina daug išmanąs, mėgsta girtis, bet kas iš to, jei praktiškai jam nelabai pavyksta, o ko imasi, niekada iki galo nepadaro  doh.gif . Na, tinginys didžiausias pasaulyje, paskutiniu metu aš jį matau dažniausiai horizontalioje padėtyje  bash.gif

oi Mergeles vyrai gali buti, kad tokie nekokie doh.gif
Bet Mergeles moteris thumbup.gif
Atsakyti
Aš pasakyčiau kaip tik atvirkščiai, vyrai labai geri žmogeliukai (dėl tinginystės gal ir taip, maniškis irgi didelis tinginys), bet jau moterys mergelės, tai neduok dieve. laimė tik, kad aš su jom sutariu (avinas), bet su jom reikia mokėti elgtis norint, kad būtų pagal mane arba išvis nusileisti, tada didelių konfliktų nebus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Crim @ 2009 03 16, 00:47)
Aš pasakyčiau kaip tik atvirkščiai, vyrai labai geri žmogeliukai (dėl tinginystės gal ir taip, maniškis irgi didelis tinginys), bet jau moterys mergelės, tai neduok dieve. laimė tik, kad aš su jom sutariu (avinas), bet su jom reikia mokėti elgtis norint, kad būtų pagal mane arba išvis nusileisti, tada didelių konfliktų nebus  drinks_cheers.gif

Tai gal Tau tik taip atrodo, o gal Mergeles moka su Tavim elgtis, o ne tu su jomis ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crim @ 2009 03 15, 23:47)
Aš pasakyčiau kaip tik atvirkščiai, vyrai labai geri žmogeliukai (dėl tinginystės gal ir taip, maniškis irgi didelis tinginys), bet jau moterys mergelės, tai neduok dieve. laimė tik, kad aš su jom sutariu (avinas), bet su jom reikia mokėti elgtis norint, kad būtų pagal mane arba išvis nusileisti, tada didelių konfliktų nebus  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Tikra tiesa. Kol aplink jį šokinėji tarsi vakiuką, tai patenkintas. Tačiau ir iš jo pusės norisi gražių poelgių, deja... Jis laimingas, kad juo rūpinamasi ir jokių pastangų pats nerodo verysad.gif o dėl nusileidimo, kažin kas būtų, jeigu aš nenusileisčiau, jau ir taip ne pyragai g.gif . Sunkus žmogelis...
Atsakyti
gryna tiesa su mumis mergelem sunku biggrin.gif geriau nusileiti,jei nenori konfliktu..sprendziu pagal save blush2.gif ,viskas turi buti taip kiap as noriu ir viskas..ir visi turi manes klausyti... ax.gif
Atsakyti
Na aš labiau esu diplomatiška, priešu man nereikia, o draugus pasirenku.
Ir turiu jų begalią. Bet pačia geriausia draugę, aišku viena.
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 03 16, 20:45)
Tai gal Tau tik taip atrodo, o gal Mergeles moka su Tavim elgtis, o ne tu su jomis ? biggrin.gif

Na nepasakyciau,kad mergeles (moterys) taikosi prie kitu, bent jau pradzioj draugystes. Mano mama ir geriausia drauge yra mergeles. Buvo tokiu atsiliepimu, kad as zeminuosi ir pagal ju dudeles sokineju ir kaip as taip galiu...O taktika buvo tiesiog - nusileisti, bet kas liecia mano svarbius dalykus gyvenime, tai daryti pagal save (juk avinas - uzsispyrus:) ). O dabar atejo toks laikas kai jos man nusileidzia ir mano zodis daznai buna lemiamas, nes mato, kad mano teisybe visada buna. Bet su kitais, kiek pastebiu, jos vistiek "bjaurios":)
Atsakyti
panelės mergelės thumbup.gif
draugiškos, supratingos, na, man labai prie širdies smile.gif
Atsakyti