Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

Mano Mergelius labai nemėgsta pakelto tono, ne tai, kad nemėgsta, bet tiesiog nekenčia, netoleruoja ar kaip čia išsireikšti, bet pats tai mėgsta balselį pakelti g.gif . Kaip jūsiškiai?
Atsakyti
sveikutes..
as esu mergele, o mano MB tai jautis, sako tai idealiausia pora, kolkas tai atitinka ax.gif

as pazinojau drauga mergele, bet jis nebuvo tylenis, atvirksciai, tauskalius ir tikras strakalas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raiduke: 10 sausio 2009 - 17:03
o tai kur cia visos dingo a? blink.gif
Atsakyti
Mano nuomone, Jautis su Mergele visiškai netinka vienas kitam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 02 12, 23:37)
Mano nuomone, Jautis su Mergele visiškai netinka vienas kitam  schmoll.gif


na cia kaip kam gal
bet mums tai viskas ciki
jokiu pukciu nieko
ir jei tai raso pagal zenklus..ir mums kaip ir atitinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Experte @ 2008 01 02, 15:20)
O vyrai mergeles...  biggrin.gif  labai moteriski. Jie perdetai rupinasi savo isvaizda, dievina patrauklia isvaizda, turi nuastrinta saldu liezuvi  smile.gif



Čia tai nesutinku schmoll.gif Jei vyras tvarkingas, prisižiuri, tai nereiškia kad jis moteriškas rolleyes.gif Kiek pastebejau, vyrai mergeles kaip tik labai vyriški thumbup.gif O ir saldžialiežuviais nepavadinčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 02 15, 20:14)
Čia tai nesutinku  schmoll.gif Jei vyras tvarkingas, prisižiuri, tai nereiškia kad jis moteriškas  rolleyes.gif Kiek pastebejau, vyrai mergeles kaip tik labai vyriški  thumbup.gif  O ir saldžialiežuviais nepavadinčiau  blush2.gif


tai jau tikrai taip
pazystu kelis draugus mergeles , tai jau ne tokie jie pedantai 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš kai ateinu į supermamų forumą - visų pirma užsuku čia 4u.gif
va, paskaitykit , apie mus , kol nesibaigė dienelė mirksiukas.gif
Visą šeštadienį Mėnulis bus darbingame, konkrečiame Ožiaragio zodiako ženkle. Mėnulis bus senas, tinkamas ne naujiems darbams pradėti, o pabaigti tai, kas pradėta: tvarkytis buitį, įvesti tvarką, susisteminti, "sudėlioti į lentynėles" tai, kas jau įgyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajoklė: 21 vasario 2009 - 17:55
QUOTE(Svajoklė @ 2009 02 21, 17:50)
Aš kai ateinu į supermamų forumą - visų pirma užsuku čia  4u.gif
va, paskaitykit , apie mus , kol nesibaigė dienelė  mirksiukas.gif
Visą šeštadienį Mėnulis bus darbingame, konkrečiame Ožiaragio zodiako ženkle. Mėnulis bus senas, tinkamas ne naujiems darbams pradėti, o pabaigti tai, kas pradėta: tvarkytis buitį, įvesti tvarką, susisteminti, "sudėlioti į lentynėles" tai, kas jau įgyta

as irgi daznokai uzsuku tik gaila, kad mazai kas renkasi cia..juk taip smagu paplepet apie mus mergeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raiduke @ 2009 02 21, 19:32)
as irgi daznokai uzsuku tik gaila, kad mazai kas renkasi cia..juk taip smagu paplepet apie mus mergeles 4u.gif

Toks vaizdelis , kad arba mergeliu mažoka , arba mergelės tokios darbininkės - darboholikės , kad neturi laiko rašynėt čia mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajoklė: 21 vasario 2009 - 19:08
QUOTE(Svajoklė @ 2009 02 21, 19:07)
Toks vaizdelis , kad arba mergeliu mažoka , arba mergelės tokios darbininkės - darboholikės , kad neturi laiko rašynėt čia  mirksiukas.gif  wub.gif

nesuprasi kur cia dinge visi g.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raiduke @ 2009 02 21, 20:25)
nesuprasi kur cia dinge visi g.gif  drinks_cheers.gif



Aš MerGelikė biggrin.gif Niekur dar nedinGus cool.gif
Atsakyti