Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 28, 13:09)
Nu aš dar žinau, kad mergelės labai kantrūs. Bet jei jau pratrūko tai išsakys viska kas buvo susikaupę nuo pat pradžių. Ir dar kartais būna, kad sėdi šneki, o jie visiškai negirdi ir paskui sako: ką sakei?  doh.gif  tai va šito bruožo nemėgstu.

Sveikos,
As mergele esu... ar priimsit i kompanija. Nu kaip ir yra tiesos, megstu prisifantazuoti, bet kaip nekeista po to fantazijos pildosi. Man tai taip laaabai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
as mergele,bet neisklausimu manes neapkaltintu niekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 28, 13:09)
Nu aš dar žinau, kad mergelės labai kantrūs. Bet jei jau pratrūko tai išsakys viska kas buvo susikaupę nuo pat pradžių. Ir dar kartais būna, kad sėdi šneki, o jie visiškai negirdi ir paskui sako: ką sakei?  doh.gif  tai va šito bruožo nemėgstu.


Cia siaip znok visu vury bruozas smile.gif
Tiesiog taip yra, kad yru smegenys sukurtos taip, kad jie nemoka vienu metu daug darbu daryti...tai jei ziuri telika ar koki laikrasti skaito tai viena darba ir daro..tada tu gali sneketi nesnekejusi nieko negirdes smile.gif Tiesiog jie taip sukurti..cia mes moterys..valgyt darom, telika ziurim, dar viena akim vaika priziurim, su podruzke telefonu palialiakinam ir dar simta darbu vienu metu darom smile.gif

As tokiais atvejais ant juoku saviskiui visad sakydavau "Demesio smile.gif snekesiu " biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat mergele. Bet kiek esu pastebejusi sio zenklo mergeles skiriasi. Zenklo pradzioje gimusios mergeles labai moteriskos, santurios, letos. O zenklo pabaigoje gimusios mergeles grieztos, astraus analitinio proto ir valdingos.
Kazkas minejo, kad mergeles daznai negirdi savo pasnekovo - tai tiesa blush2.gif bet is kitos puses sio zenklo atstovai yra patikimiausi draugai ir isklausytojai. As kaip mergele, galiu pasakyti, kad turiu viena nelemta bruoza - visko analizavima. Analizuoju zmoniu kalba, gaudau kiekviena zodi, kiekviena poelgi, analizuoju save ir kitus. Kartais darosi sunku gyventi su tokiu pastoviu analizavimu, smulkmeniskumu.
O vyrai mergeles... biggrin.gif labai moteriski. Jie perdetai rupinasi savo isvaizda, dievina patrauklia isvaizda, turi nuastrinta saldu liezuvi smile.gif Savo gyvenime turi daug moteru, sunkiai issirenka ta vienintele cool.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2007 12 30, 17:11)
As tokiais atvejais ant juoku saviskiui visad sakydavau "Demesio smile.gif snekesiu "  biggrin.gif


Va šitas tai man patiko thumbup.gif , aš ir kada taip pabandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Experte @ 2008 01 02, 15:20)
As taip pat mergele. Bet kiek esu pastebejusi sio zenklo mergeles skiriasi. Zenklo pradzioje gimusios mergeles labai moteriskos, santurios, letos. O zenklo pabaigoje gimusios mergeles grieztos, astraus analitinio proto ir valdingos.
Kazkas minejo, kad mergeles daznai negirdi savo pasnekovo - tai tiesa  blush2.gif  bet is kitos puses sio zenklo atstovai yra patikimiausi draugai ir isklausytojai. As kaip mergele, galiu pasakyti, kad turiu viena nelemta bruoza - visko analizavima. Analizuoju zmoniu kalba, gaudau kiekviena zodi, kiekviena poelgi, analizuoju save ir kitus. Kartais darosi sunku gyventi su tokiu pastoviu analizavimu, smulkmeniskumu.
O vyrai mergeles...  biggrin.gif  labai moteriski. Jie perdetai rupinasi savo isvaizda, dievina patrauklia isvaizda, turi nuastrinta saldu liezuvi  smile.gif  Savo gyvenime turi daug moteru, sunkiai issirenka ta vienintele  cool.gif




Sveikutes, jungiuosi prie mergeliu. Esu mergele gimusi zenklo pradzoje,ir šis apibudinimas labai tinkantis man, megstu isanalizuoti ir daryti isvadas,kaip mano vyras sako-tau detektyve reiketu dirbti.
Atsakyti
QUOTE(piku_dama @ 2008 01 08, 17:37)
Sveikutes, jungiuosi prie mergeliu. Esu mergele gimusi zenklo pradzoje,ir šis apibudinimas labai tinkantis man, megstu isanalizuoti ir daryti isvadas,kaip mano  vyras sako-tau detektyve reiketu dirbti.

Mane vadindavo "Štirlicu" ankstyvoj jaunysteje, ir dar "blinda".
Atsakyti
QUOTE(piku_dama @ 2008 01 08, 18:37)
Sveikutes, jungiuosi prie mergeliu. Esu mergele gimusi zenklo pradzoje,ir šis apibudinimas labai tinkantis man, megstu isanalizuoti ir daryti isvadas,kaip mano  vyras sako-tau detektyve reiketu dirbti.


man daznai vyras sako, kad as ne toki darba dirbu, tureciau dirbti, kokia tyreja ar kazkuo, kas uzsiima su tardymy, tyrimua, analizavimu. megstu viska kruopsciai apsvarstyti ir isanalizuoti, g.gif nemegstu pulti stacia galva, kaip kad daznai nori padaryti maniskis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Experte @ 2008 01 02, 16:20)
As taip pat mergele. Bet kiek esu pastebejusi sio zenklo mergeles skiriasi. Zenklo pradzioje gimusios mergeles labai moteriskos, santurios, letos. O zenklo pabaigoje gimusios mergeles grieztos, astraus analitinio proto ir valdingos.
Kazkas minejo, kad mergeles daznai negirdi savo pasnekovo - tai tiesa  blush2.gif  bet is kitos puses sio zenklo atstovai yra patikimiausi draugai ir isklausytojai. As kaip mergele, galiu pasakyti, kad turiu viena nelemta bruoza - visko analizavima. Analizuoju zmoniu kalba, gaudau kiekviena zodi, kiekviena poelgi, analizuoju save ir kitus. Kartais darosi sunku gyventi su tokiu pastoviu analizavimu, smulkmeniskumu.
O vyrai mergeles...  biggrin.gif  labai moteriski. Jie perdetai rupinasi savo isvaizda, dievina patrauklia isvaizda, turi nuastrinta saldu liezuvi  smile.gif  Savo gyvenime turi daug moteru, sunkiai issirenka ta vienintele  cool.gif


visiskai nesutinku. as gimus zenklo pradzioj, esu valdinga, sarkastiska,neromantiska, kazkuria prasme turbut nemoteriska biggrin.gif
mb irgi mergele, labai vyriskas, tikraiiiii neperdetai rupinasi isvaizda(kaip tik spaudziu kad nors kiek daugiau pasirupintu, nes jam vienodai) ir gyvenime moteru daug neturi biggrin.gif
Atsakyti
Kaip Mergeles sutariat su Oziaragiais? bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Experte @ 2008 01 02, 16:20)
1. As kaip mergele, galiu pasakyti, kad turiu viena nelemta bruoza - visko analizavima. Analizuoju zmoniu kalba, gaudau kiekviena zodi, kiekviena poelgi, analizuoju save ir kitus. Kartais darosi sunku gyventi su tokiu pastoviu analizavimu, smulkmeniskumu.
2. O vyrai mergeles...  biggrin.gif  labai moteriski. Jie perdetai rupinasi savo isvaizda, dievina patrauklia isvaizda, turi nuastrinta saldu liezuvi  smile.gif  Savo gyvenime turi daug moteru, sunkiai issirenka ta vienintele  cool.gif


1. drinks_cheers.gif maniškis tikrai mėgsta viską analizuoti. Draugystės pradžioje jo tos analizės vesdavo mane iš proto, dabar nekreipiu dėmesio jeigu tai būna nereikšminga (pavydo padiktuota analizė ar pan).
2. MB nėra puošeiva. Prisižiūri save, bet tikrai nėra kažkoks pižonas hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif O apie moteris jau geriau nesužinočiau... schmoll.gif
Atsakyti
Kaip Mergeles sutaria su Skorpionais g.gif gal yra tokiu poreliu?
Atsakyti