Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(Kleckutė @ 2007 12 06, 14:58)
Nu maniškis tai labai ramus ax.gif . Atvirai pasakius kaip va gyvenam jau beveik 5 metus kartu, tai gal tik vieną kartą girdėjusi kaip rėkia ar jau rimtai pyksta. O ant vaikučių išvis ne. Jis pa smane ramus kaip belgas  lotuliukas.gif . Net būna , kad kartais pati provokuoju, kad išgirščiau ar pamatyčiau pikta, bet jis nepasiduoda.

Tau pasisekė mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 12 07, 18:30)
Tau pasisekė  mirksiukas.gif  smile.gif



Nu gal. ax.gif
Ale ka sten žino, mažum į senatvę, kaip bus pensininkas pasidarys surūges ir piktas diedukas lotuliukas.gif . Žinot, gi visko būna ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Buvau truputį apleidusi šią temą, bet dabar vėl stengsiuos nors retkarčiais apsilankyti ir pasidalinti mintimis apie savo mergelių smile.gif

QUOTE(sachar @ 2007 11 08, 10:04)
o svarbiausia, kad vaidina kankini, nu pakesti to negaliu. Biski kas jam netinka tai iskarto "Viskas as blogiausias, del visko kaltas tik as" ir tt. Bet cia joks ne prisipazinimas, o netiesioginis kaltinimas man, tipo as tokia negera tik ir ieskau priekabiu  g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mėgsta mėgsta šitaip kaltinti, kai pats būna kaltas unsure.gif

QUOTE(nezinoma @ 2007 11 08, 12:02)
ir kas amn atsakys kaip tos rutinos atsikratyt? verysad.gif 
esmė tokia, kad aš pvz net nenoriu kažką daryt. net nenoriu stengtis. apatiška viskam pasidariau pastaruoju metu.


Dėl rutinos namuose reikia abiems stengtis. Jeigu tu viena ką nors darysi, o iš jo pusės bus visada tik tas pats... patikėk, nieko iš to nesigaus schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(undi @ 2007 11 26, 14:22)
sveikos, nu va prisijungiu as i jusu bury, tik tiek kad as dar mergeliu nelabai pazystu,o va mano nauja simpatija mergele..
tai norisi ji geriau pazinti ilindau pas jus pasiskaityt kas per zmogeliukai tiek mergeles;)
bet va kiek jau laiko bendrauju su savo mergele, kad nekalbus jau pastebejau oi oi oi. bet va kazkaip man klausimas iskilo kai susirasinejam sms tai jis labai meilus atrodo ir labai graziai kalba, o va kai susitinkam toks saltas atrodo, kelios akimirkos siltumo ir vel kaip niekur nieko..net nzn po paskutinio susitikimo taip ir pasimeciau ar as jam tikrai patinku..pasakyk jus mergeliu ekspertes ar ju tokia natura?;)ar cia kazkas negerai..


Na, kai nematai žmogaus akis į akį, visada būni drąsesnis mirksiukas.gif

Manajam tas negalioja. Drąsus ir kai reikia ir kai nereikia.
Čia vieną vakarą vaikštom su juo po vaikiškas parduotuves ir ieškom dovanų krikštasūniui. Jis paima tokį didelį pliušinį žaislą ir pradeda su juo žaisti. Praeina pardavėja, o jis ją su tuo žaislu kibint pradeda... Nu ***** kaip supykau. Aš vaištau su baisiniu pilvu, o jis prie mano akių pardavėjas kirkina! doh.gif Nu nejaučia ribų kartais išvis verysad.gif
Atsakyti
hmm...o paciu mergeliu cia yra?ar tik apie mergelius kalbama? biggrin.gif smile.gif ydomu ka pacios mergeles apie save mano,kokias ydas pastebi smile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrut16 @ 2007 12 18, 00:18)
hmm...o paciu mergeliu cia yra?ar tik apie mergelius kalbama? biggrin.gif  smile.gif  ydomu ka pacios mergeles apie save mano,kokias ydas pastebi  smile.gif  cool.gif

taip as esu ir pati mergele ir mano vyras mergele lotuliukas.gif kartasi gal but todel mum ir sunku, kad nera kuriam nusileist, nors dazniausiai tai padaro mano vyras lotuliukas.gif bet kas liecia mano panasumus i vyro, tai mes labai panasus. doh.gif
Atsakyti
as kiek pazystu mergeliu tai visos melages ir pagirunes schmoll.gif nelabai as su jom sutariu g.gif
Atsakyti
O sakykit merginos, kurios cia mergelinus prilaikot, nebuna jums taip, kad del kazko supykstate..bandot isaiskinti jiem del ko, o jie taaaip isvarto viska, kad praktiskai vos ne kalta lieki, kad pradejai pykti smile.gif Pervercia visa situacija i visai kita puse ir toli grazu ne ta apie kuria pradejai sneketi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(titulka14 @ 2007 12 26, 19:40)
as kiek pazystu mergeliu tai visos melages ir pagirunes  schmoll.gif  nelabai as su jom sutariu  g.gif

drinks_cheers.gif Mėgsta mėgsta ir pameluoti, ir pasigirti mirksiukas.gif
Atsakyti
gal ir yra tos savybes kad megtu pasigirt ir pameluot bet manau vistiek labiau nuo pacio zmogaus priklauso jis melagis ar ne smile.gif o ta savybe kad viska apverst gince savo naudai turiu biggrin.gif naudoju ziauriai retai,geriau viska issiaiskint kaip yra smile.gif
Atsakyti
Bet, iš tikrųjų, kiek pažįstu Mergelių, mėgsta jie pafantazuoti, gal ir patys tuo patiki, ką prišneka hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2007 12 26, 22:36)
O sakykit merginos, kurios cia mergelinus prilaikot, nebuna jums taip, kad del kazko supykstate..bandot isaiskinti jiem del ko, o jie taaaip isvarto viska, kad praktiskai vos ne kalta lieki, kad pradejai pykti smile.gif Pervercia visa situacija i visai kita puse ir toli grazu ne ta apie kuria pradejai sneketi smile.gif



Būdavo ir taip drinks_cheers.gif biggrin.gif Bet su dabar jau nebepavyksta tokiu bajeriu sužaisti schmoll.gif cool.gif


QUOTE(Auksuolė @ 2007 12 27, 00:35)
drinks_cheers.gif Mėgsta mėgsta ir pameluoti, ir pasigirti  mirksiukas.gif


Tikrai mėgsta. Pažįstu vieną mergelę, tai oi kiek visko pritrina... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamane82: 28 gruodžio 2007 - 11:14
Nu aš dar žinau, kad mergelės labai kantrūs. Bet jei jau pratrūko tai išsakys viska kas buvo susikaupę nuo pat pradžių. Ir dar kartais būna, kad sėdi šneki, o jie visiškai negirdi ir paskui sako: ką sakei? doh.gif tai va šito bruožo nemėgstu.
Atsakyti