Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 22, 22:50)
Nu zinok perskaiciau ir toks durnas juokas sueme lotuliukas.gif , kad tu cia apie maniski rasai, nes mano lygiai ta paty daro. Tik jo megstamiasi saldainiai yra karunos - fortuna. Jam kazkaip atrodo, jei nori tai valgai, jei neimi vadinasi nenori ir cia normalu jam. Jis kaip is to filmuko apie drakoniuka: viskas tik man, man, man.   lotuliukas.gif . O kaip jau daug prisivalgo tai tada pagalvoja, kad gal ir kas kitas nori  doh.gif  biggrin.gif

Geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 22, 23:02)



o zinok visada galvojau, kad pas mane viena toks keistas vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 22, 23:08)
o zinok visada galvojau, kad pas mane viena toks keistas vyras  lotuliukas.gif

Gerai, bus ramiau gyventi, žinant, kad dar kažkur panašių yra irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
sveikos, nu va prisijungiu as i jusu bury, tik tiek kad as dar mergeliu nelabai pazystu,o va mano nauja simpatija mergele..
tai norisi ji geriau pazinti ilindau pas jus pasiskaityt kas per zmogeliukai tiek mergeles;)
bet va kiek jau laiko bendrauju su savo mergele, kad nekalbus jau pastebejau oi oi oi. bet va kazkaip man klausimas iskilo kai susirasinejam sms tai jis labai meilus atrodo ir labai graziai kalba, o va kai susitinkam toks saltas atrodo, kelios akimirkos siltumo ir vel kaip niekur nieko..net nzn po paskutinio susitikimo taip ir pasimeciau ar as jam tikrai patinku..pasakyk jus mergeliu ekspertes ar ju tokia natura?;)ar cia kazkas negerai..
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 21, 10:18)
Pasigirsiu, kokius komplimentus iš savo Mergelės gavau. Ogi žiūri jis į mano plaukus ir sako: "Tau jau reikia dažyti plaukus, kiek žilų" (na, maniškiams iš tikrųjų jau buvo laikas dažyti šaknis, bet šitą savo reikalą ir pati visada žinau  g.gif ). Grįžau vakar iš kirpyklos, apžiūrinėja mano plaukus, laukiu komplimento (kirpėja gražiai sušukavo), o jis: "Tai spalva tokia pati", ir suprask kaip nori  doh.gif . Nepatiko man jo tokie "pagyrimai", ir mano vyrukas pastebėjo, kad man dingo nuotaika, o kai pasakiau kodėl aš nepatenkinta, liko nesupratęs, ir įsižeidė, kad aš supykau dė jo tokių "gražių" komplimentų  doh.gif . Vienu žodžiu, prie viso to, dar aš likau kalta  bash.gif 
Tokie vyro "pagyrimai" mane lydi visą tą laiką, kai su juo gyvenu, bet, žinokite, niekaip prie šito negaliu priprasti, man taip nevyriška atrodo iš jo pusės  schmoll.gif .


:DDD Na ir duoda TB, bet maniskis irgi su panasiais bajeriais. Ir jei supykstu, tai pati kalta, jei nesupratau biggrin.gif Niu zodziu, juk ne vyrai, o mergeles :DDD
Papildyta:
QUOTE(undi @ 2007 11 26, 13:22)
sveikos, nu va prisijungiu as i jusu bury, tik tiek kad as dar mergeliu nelabai pazystu,o va mano nauja simpatija mergele..
tai norisi ji geriau pazinti ilindau pas jus pasiskaityt kas per zmogeliukai tiek mergeles;)
bet va kiek jau laiko bendrauju su savo mergele, kad nekalbus jau pastebejau oi oi oi. bet va kazkaip man klausimas iskilo kai susirasinejam sms tai jis labai meilus atrodo ir labai graziai kalba, o va kai susitinkam toks saltas atrodo, kelios akimirkos siltumo ir vel kaip niekur nieko..net nzn po paskutinio susitikimo taip ir pasimeciau ar as jam tikrai patinku..pasakyk jus mergeliu ekspertes ar ju tokia natura?;)ar cia kazkas negerai..


Maniskis pradzioj irgi toks buvo, o ir dabar tik vos vos pasikeites g.gif Jie tokie yra. Bet neskubek teisti, jie savo simpatijas ir rupesti dazniausiai reiskia darbais. O kad sedes ir suoks i ausyte tai net nesitikek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 11 26, 13:32)
:DDD Na ir duoda TB, bet maniskis irgi su panasiais bajeriais. Ir jei supykstu, tai pati kalta, jei nesupratau biggrin.gif Niu zodziu, juk ne vyrai, o mergeles :DDD
Papildyta:
Maniskis pradzioj irgi toks buvo, o ir dabar tik vos vos pasikeites  g.gif  Jie tokie yra. Bet neskubek teisti, jie savo simpatijas ir rupesti dazniausiai reiskia darbais. O kad sedes ir suoks i ausyte tai net nesitikek rolleyes.gif


tai reiskias cia ju tokia natura, nas as taip ir pamaniau;) tai pagyvensim pamatysim kas bus toliau;)
Atsakyti
Nu dar galiu pridurti, kad kaikurios mergeles - vyrai, turi tokia savybe, jei pasake viena karta, kad myli vadinasi turi uztekti iki gyvenimo galo biggrin.gif . Na nebent ipatinga proga dar karta gali pakartoti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 26, 15:16)
Nu dar galiu pridurti, kad kaikurios mergeles - vyrai, turi tokia savybe, jei pasake viena karta, kad myli vadinasi turi uztekti iki gyvenimo galo biggrin.gif . Na nebent ipatinga proga dar karta gali pakartoti wub.gif

BMB nepasizymejo sia savybe, as labiau tokia esu lotuliukas.gif o jis kai galvodavo tai ir sakydavo, kartais susimastydavau ar neperdaug g.gif
Atsakyti
oi, mergaitės, aš čia savaitgaliaus "įvykius" pasipasakot noriu bigsmile.gif
nu vienužodžiu, su mergelium vedėm diskusiją apie televiziją ir jis man sako:
" - o tu tiktum laidas vest.
- tai kad televizinės išvaizdos neturiu.
- veidukas tai gražus" doh.gif doh.gif doh.gif

komplimentą pasakė skaitos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 26, 14:16)
Nu dar galiu pridurti, kad kaikurios mergeles - vyrai, turi tokia savybe, jei pasake viena karta, kad myli vadinasi turi uztekti iki gyvenimo galo biggrin.gif . Na nebent ipatinga proga dar karta gali pakartoti wub.gif


mh. maniškis gan dažnai man apie meilę suokia wub.gif
aišku, gal nebėra tos ypatingos reikšmės, bet man pacinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2007 11 26, 16:03)
mh. maniškis gan dažnai man apie meilę suokia  wub.gif 
aišku, gal nebėra tos ypatingos reikšmės, bet man pacinka  rolleyes.gif



Nu man ir butu smagiau, kad MB dazniau tai kartotu, juk sakoma: moterys myli ausimis ax.gif . Bet va jo nuomone, kad pasakiau ir moteris turi jausti kad yra mylima, branginama, reikalinga. O ne kartoti tai - jis kazkaip siuo poziuriu koncervatyvus g.gif .
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2007 11 26, 14:18)
BMB nepasizymejo sia savybe, as labiau tokia esu  lotuliukas.gif o jis kai galvodavo tai ir sakydavo, kartais susimastydavau ar neperdaug  g.gif


Tai va maniskis, skaito kas per daug tai negerai, supaisysi cia ji lotuliukas.gif
Atsakyti
O maniškis, jeigu jau gerutis, meilutis pasidaro, tai žinok, lauk kažko negero. Taip ir būna: "pavizgina uodegytę, o kitą dieną - bac ir "siurprizas" doh.gif . Tada pykčiai kokios dvi, trys savatės mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 26, 17:50)
O maniškis, jeigu jau gerutis, meilutis pasidaro, tai žinok, lauk kažko negero. Taip ir būna: "pavizgina uodegytę, o kitą dieną - bac ir "siurprizas"  doh.gif . Tada pykčiai kokios dvi, trys savatės  mad.gif


O nenutaiso tokios velniskos sypsenos, kad tik akutes blizga ?
Nes pas manisky jei taip pastebiu, tai jau zinau kad koks siurpizelis ir bus g.gif
Atsakyti