Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

Mano smaližius taip pat mėgsta saldumynus, ir arbatą bei kavą labai saldžią geria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 12, 13:21)
Kalba išvis mažai, tik, kai užgeria, liežuvėlis kaip botagėlis pasidaro, prišneka ir būtų, ir nebūtų dalykų  doh.gif

atrodo taip,lyg apie saviski skaityciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasigirsiu, kokius komplimentus iš savo Mergelės gavau. Ogi žiūri jis į mano plaukus ir sako: "Tau jau reikia dažyti plaukus, kiek žilų" (na, maniškiams iš tikrųjų jau buvo laikas dažyti šaknis, bet šitą savo reikalą ir pati visada žinau g.gif ). Grįžau vakar iš kirpyklos, apžiūrinėja mano plaukus, laukiu komplimento (kirpėja gražiai sušukavo), o jis: "Tai spalva tokia pati", ir suprask kaip nori doh.gif . Nepatiko man jo tokie "pagyrimai", ir mano vyrukas pastebėjo, kad man dingo nuotaika, o kai pasakiau kodėl aš nepatenkinta, liko nesupratęs, ir įsižeidė, kad aš supykau dė jo tokių "gražių" komplimentų doh.gif . Vienu žodžiu, prie viso to, dar aš likau kalta bash.gif
Tokie vyro "pagyrimai" mane lydi visą tą laiką, kai su juo gyvenu, bet, žinokite, niekaip prie šito negaliu priprasti, man taip nevyriška atrodo iš jo pusės schmoll.gif .
Atsakyti
Manau cia visu vyru beda lotuliukas.gif Kazkada grupioke nusikirpo kirpciukus (grifkute), tai vaikinai sukiojo ratus, sukiojo, kad kazkas ne taip, tai suprato, bet pirmas klausimas buvo: "Plaukus pasidazei?" lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 11 21, 10:23)
Manau cia visu vyru beda  lotuliukas.gif Kazkada grupioke nusikirpo kirpciukus (grifkute), tai vaikinai sukiojo ratus, sukiojo, kad kazkas ne taip, tai suprato, bet pirmas klausimas buvo: "Plaukus pasidazei?"  lotuliukas.gif  doh.gif


Nu... Turbut vyrai su moterim draugaudami i veida neziuri flirt.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 21, 10:18)
Pasigirsiu, kokius komplimentus iš savo Mergelės gavau. Ogi žiūri jis į mano plaukus ir sako: "Tau jau reikia dažyti plaukus, kiek žilų" (na, maniškiams iš tikrųjų jau buvo laikas dažyti šaknis, bet šitą savo reikalą ir pati visada žinau  g.gif ). Grįžau vakar iš kirpyklos, apžiūrinėja mano plaukus, laukiu komplimento (kirpėja gražiai sušukavo), o jis: "Tai spalva tokia pati", ir suprask kaip nori  doh.gif . Nepatiko man jo tokie "pagyrimai", ir mano vyrukas pastebėjo, kad man dingo nuotaika, o kai pasakiau kodėl aš nepatenkinta, liko nesupratęs, ir įsižeidė, kad aš supykau dė jo tokių "gražių" komplimentų  doh.gif . Vienu žodžiu, prie viso to, dar aš likau kalta  bash.gif 
Tokie vyro "pagyrimai" mane lydi visą tą laiką, kai su juo gyvenu, bet, žinokite, niekaip prie šito negaliu priprasti, man taip nevyriška atrodo iš jo pusės  schmoll.gif .


Nagi rupinas, jis pagiria ir priziuri Jus smile.gif O va, Jus jo pastangu neivertinat, tai jis ir pyksta ax.gif Vyrai jau tokie yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 11 21, 10:38)
Nagi rupinas, jis pagiria ir priziuri Jus  smile.gif O va, Jus jo pastangu neivertinat, tai jis ir pyksta  ax.gif Vyrai jau tokie yra  biggrin.gif

Vejetus, tegul savimi nors pasirūpina, pats apžėlęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Nu zinokit perskaiciau jusu visas zinutes tai tks jausmas kad apie mano vyra kalbate, jau labai daug sutapimu biggrin.gif . O as galvojau, kad cia mano tik toks yra lotuliukas.gif . kaip sakoma vienintelis ir nepakartojamas lotuliukas.gif . Ot tie vyrai mergeles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 21, 20:21)
Labas vakaras 4u.gif
Nu zinokit perskaiciau jusu visas zinutes tai tks jausmas kad apie mano vyra kalbate, jau labai daug sutapimu biggrin.gif . O as galvojau, kad cia mano tik toks yra  lotuliukas.gif . kaip sakoma vienintelis ir nepakartojamas lotuliukas.gif . Ot tie vyrai mergeles ax.gif

Na tai, koks tavasis, atskleisk paslaptis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 22, 09:25)
Na tai, koks tavasis, atskleisk paslaptis  mirksiukas.gif



Na maniskis taip kaip ir taviskis labai megsta saldumynus, galima sakyti uzuodzia per kilometra lotuliukas.gif . Net vakar nusipirkau saldainiu ir pasidejau, sakau sveciams bus, o tik ziuriu jau MB kemsa jas viena paskui kita biggrin.gif
Taip pat labai megsta kavute irgi labai saldzia.

Dar va tas kalbejimas - kalba tik tada kada reikia, toks vaizdas kada bereikalo burnos neausina blink.gif . Irgi kaip isgeria tos kalbos daugiau atsiranda, net kartais pagalvoju ar cia tikrai mano vyriskis ax.gif biggrin.gif . Bet taip tai ramus labai, isgere kiek reikia ir jau ziurek loveleje miega ir net negirdeti.

Dar ir turiu tokia taktika, nelabai as jo klausineju ir domiuosi kas kur kada nutiko, tai neiskentes jau pats pasakoje ar klausineja thumbup.gif
Netgi buna taip kad gali visa diena isbuti nekalbejas.

Nu va kiek prirasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2007 11 21, 12:38)
Nu... Turbut vyrai su moterim draugaudami i veida neziuri  flirt.gif
Papildyta:
Nagi rupinas, jis pagiria ir priziuri Jus  smile.gif O va, Jus jo pastangu neivertinat, tai jis ir pyksta  ax.gif Vyrai jau tokie yra  biggrin.gif


deja maniskis tai siaip nelabai paiso kada man dazyt reik tuos plaukus, bet jau kai gristu is kirpyklos tai pirmi zodziai, tai kad nieko cia tau nepadare. doh.gif tai iskart taip ir dingsta nuotaika. tai as jam ir sakau, negi tu toksai aklas ir jokio skirtumo nematai, tai tas jau tada nu matau lyg ir dazei, tik aisku tikiuos cia nieko nekirpai. jam vis atrodo kad as kerpu ir kerpu tuos savo plaukus, o jam labai patinka ilgi plaukai ir man iskart puola priestaraut, kai pasakau, kad nusikirpsiu, nes atsibodo tapati sukuosena doh.gif ir man labai patinka ji erzint thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 21, 13:04)
Vejetus, tegul savimi nors pasirūpina, pats apžėlęs  lotuliukas.gif

maniskis tai jau labai stengiasi save prisiziuret, o jei jau ka nezino tai klausia ar gerai ar ne. doh.gif labai jau nori but tvarkingas ypac kai eina i darba, tai vis ir uzmetu, kaip pries koleges tai jau stilingai kvepenciai turi atrodyt, o kai siaip tai gali kaip nori but. bet i lova eidamas tai jau visada issiciustines issikvepines, kad tik nesikabineciau lotuliukas.gif patinka man jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 22, 11:54)
Na maniskis taip kaip ir taviskis labai megsta saldumynus, galima sakyti uzuodzia per kilometra lotuliukas.gif . Net vakar nusipirkau saldainiu ir pasidejau, sakau sveciams bus, o tik ziuriu jau MB kemsa jas viena paskui kita biggrin.gif
Taip pat labai megsta kavute irgi labai saldzia.

Dar va tas kalbejimas - kalba tik tada kada reikia, toks vaizdas kada bereikalo burnos neausina blink.gif . Irgi kaip isgeria tos kalbos daugiau atsiranda, net kartais pagalvoju ar cia tikrai mano vyriskis ax.gif  biggrin.gif . Bet taip tai ramus labai, isgere kiek reikia ir jau ziurek loveleje miega ir net negirdeti.

Dar ir turiu tokia taktika, nelabai as jo klausineju ir domiuosi kas kur kada nutiko, tai neiskentes jau pats pasakoje ar klausineja thumbup.gif
Netgi buna taip kad gali visa diena isbuti nekalbejas.

Nu va kiek prirasiau  ax.gif


Su tais saldumynais tai šakės. Man panašiai buvo. Nupirkau du "Karūnos" šokoladus ir padėjau. Kitą dieną, sakau, pavaišinsiu svečius, ogi pusę šokolado patvarkęs. Ir vėl - aš likau nepatenkinta, o Mergelius pasiuto, kad negalįs valgyti šokolado. Va, kokie konfliktai pas mus vyksta doh.gif . Arba būna taip, kad jis nusiperka dražė su riešutais (mėgstamiausias jo saldumynas) ir tvarko sau vienas, jeigu paprašysi, tai pavaišins, o jei ne - tai ne visada schmoll.gif . Skūpas tas mano Mergelius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 22, 21:43)
Arba būna taip, kad jis nusiperka dražė su riešutais (mėgstamiausias jo saldumynas) ir tvarko sau vienas, jeigu paprašysi, tai pavaišins, o jei ne -  tai ne visada  schmoll.gif . Skūpas tas mano Mergelius  doh.gif



Nu zinok perskaiciau ir toks durnas juokas sueme lotuliukas.gif , kad tu cia apie maniski rasai, nes mano lygiai ta paty daro. Tik jo megstamiasi saldainiai yra karunos - fortuna. Jam kazkaip atrodo, jei nori tai valgai, jei neimi vadinasi nenori ir cia normalu jam. Jis kaip is to filmuko apie drakoniuka: viskas tik man, man, man. lotuliukas.gif . O kaip jau daug prisivalgo tai tada pagalvoja, kad gal ir kas kitas nori doh.gif biggrin.gif
Atsakyti