Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė

Senoji tema: Mergelė

"Apie tuos, kurie turi aštrią akį..."

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 12 spalio 2007 - 16:04
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 12, 17:07)
Aš jau pati užvedžiau  smile.gif
Visos dingote, aš viena negaliu užbaigti temos  doh.gif

O sakei, kad pati viena neuzbaigsi biggrin.gif as tai is paskaitu grizau, su MB nuejom i kavine pavakarieniaut (tingejau gaminti tongue.gif ) Beje dabar turim jau dvi temas, idomu i kuria is moderaoriu kreiptis kad jas i viena sujungtu? g.gif einu forumo priziuretoja gaudyti blush2.gif
Atsakyti
Dar yra dvi temos "mandriai" atidarytos skirtingais pavadinimais (o sena tema buvo neužbaigta), nesąmonės truputį gavosi, todėl atidariau pati. sviesiaplauke_melynake, tik nesupyk mirksiukas.gif

O dabar toliau diskutuojame apie vyrus - Mergeles, kurie turi ne tik aštrią akį, bet ir aštrų liežuvį bigsmile.gif
Atsakyti
Tai va, o as nuo vakar vakao biski pykstu anp MB, isigijo nauja kompa, tai tik pamato iskart uzsiciklina ir niekas jam nebesvarbu doh.gif ech kaip tai mane i medi varo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 13, 16:50)
Dar yra dvi temos "mandriai" atidarytos skirtingais pavadinimais (o sena tema buvo neužbaigta), nesąmonės truputį gavosi, todėl atidariau pati. sviesiaplauke_melynake, tik nesupyk  mirksiukas.gif

O dabar toliau diskutuojame apie vyrus - Mergeles, kurie turi ne tik aštrią akį, bet ir aštrų liežuvį  bigsmile.gif



Tiksrai nepykstu. Kadangi esu naujoke, tai ne visus "bajerius" dar perpratau.. Sorius uz netikslumus ax.gif blush2.gif

Merginos, jei tikit fraze "vyrai myli akimus, o moterys ausimis", padekit man ismokti su savo meskuciu kalbeti apie jausmus. Nes paprastai vos tik pradedu sita tema, viskas baigiasi zodziais "jau turejai seniai suprasti, kad tave myliu. Zosdziu tam nereikia".. Sakau, gal as perdaug noriu? g.gif O gal tai budinga ne tik mergelems?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviesiaplauke_melynake: 14 spalio 2007 - 13:29
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 14, 14:27)
Merginos, jei tikit fraze "vyrai myli akimus, o moterys ausimis", padekit man ismokti su savo meskuciu kalbeti apie jausmus. Nes paprastai vos tik pradedu sita tema, viskas baigiasi zodziais "jau turejai seniai suprasti, kad tave myliu. Zosdziu tam nereikia".. Sakau, gal as perdaug noriu?  g.gif  O gal tai budinga ne tik mergelems?

Apie jausmus ir MB nesneka, tik pamenu pacioj draugystes pradzioj buvo atviresnis, o dabar nei zodzio neistempsi doh.gif

Mes vakar vakare apsipykom doh.gif siendien ryte anksti isvaziavo i Vilniu, laukiu vakaro, ziuresim kas bus ar pyksimes toliau ar taikysimes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_melynake @ 2007 10 12, 16:02)
Tai ir as stengiuos nenusileis, bet mergeles tokius dalykus ilgai prisimena ir tada prikaisioja, kas buvo ar nebuvo pries kokius 100 metu biggrin.gif Tai jau geriau patyliu - daugiau islosiu wink.gif Bet jau kai uzknisa, tai tada buna, kad ir zemele dreba biggrin.gif

Ziuriu, kad visgi labai mylim savo mergeles, nes baigiam 50 psl prikalbet smile.gif


Tokius dalykus ir aš ilgai prisimenu, ir jeigu tik jis man ką nors prikiša, aš neatsilieku. Tada arba mudu abu iškart baigiam ta tema kalbėti, arba įsiplieskia šaltasis karas.
Tiesa ir tai, kad nemoka meluoti. Aš jį visada pagaunu, tiesiog jaučiu kada meluoja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bet tiesa ir ta, kad labai myliu savo mergelę rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
O apie jausmus mudu abu gana atvirai pasikalbam, kas mums patinka, kas nelabai, kur reikėtų elgtis kitaip. Kažkaip šioj srity mudu problemų neturim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamane82: 15 spalio 2007 - 08:47
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 15, 09:46)
Tada arba mudu abu iškart baigiam ta tema kalbėti, arba įsiplieskia šaltasis karas.

O pas mane saltasis karas jau nuo sestadienio vyksta lotuliukas.gif nei kalbames, nei ka. Sedim visa laika atskirai, stengiames nekreipti demesi vienas i kita (bent man tai pastangu reikia blush2.gif ) Miegoti einam atskirai, as principa pagavus virtuvel klojuos, jis nenusileidzia ir kambary ant grindu isitaises lotuliukas.gif blush2.gif Siandien is ryto visur rastelius prikabinau, kad nedrystu mano pagaminta maista valgyti, o prigaminau is netureimo ka veikti tai gan nemazai doh.gif
Kaip sakant, jei karas, tai iki galo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 15, 10:59)
O pas mane saltasis karas jau nuo sestadienio vyksta  lotuliukas.gif nei kalbames, nei ka. Sedim visa laika atskirai, stengiames nekreipti demesi vienas i kita (bent man tai pastangu reikia  blush2.gif ) Miegoti einam atskirai, as principa pagavus virtuvel klojuos, jis nenusileidzia ir kambary ant grindu isitaises  lotuliukas.gif  blush2.gif Siandien is ryto visur rastelius prikabinau, kad nedrystu mano pagaminta maista valgyti, o prigaminau is netureimo ka veikti tai gan nemazai  doh.gif
Kaip sakant, jei karas, tai iki galo  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu tu duodi doh.gif
Mes jau jeigu įvedam šaltojo karo padėtį, tai miegam toj pačioj lovoj, bet po atskirom kaldrom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 15, 11:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu tu duodi doh.gif
Mes jau jeigu įvedam šaltojo karo padėtį, tai miegam toj pačioj lovoj, bet po atskirom kaldrom  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Na po atskirom kaldrom 'duodames' tik tuo atveju, kai nuomones nesutapo lotuliukas.gif bet jei barnis rimtas, tai MB jau zino ka daryt. Stovi vakare ir ziuri i mane didelem akim, tipo 'Man ant grindu gultis? unsure.gif " lotuliukas.gif O as per savo uzsispirima negaliu atsakyti, kad nesigultu, tai ir miega ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 10 15, 12:43)
Na po atskirom kaldrom 'duodames' tik tuo atveju, kai nuomones nesutapo  lotuliukas.gif bet jei barnis rimtas, tai MB jau zino ka daryt. Stovi vakare ir ziuri i mane didelem akim, tipo 'Man ant grindu gultis?  unsure.giflotuliukas.gif O as per savo uzsispirima negaliu atsakyti, kad nesigultu, tai ir miega  ax.gif


Eik tu sau. Nu jau pagailėk tu jo kitą kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 10 15, 12:27)
Eik tu sau. Nu jau pagailėk tu jo kitą kartą  mirksiukas.gif

As jam nedraudziu, si kart tuo labiau, bet jam sazine neleidzia eiti i lova, kai zino kad as ant grindu miegu rolleyes.gif bet ot is tikro nieksas, kad neateina pas mane i virtuve miegot ir neprisiglaudzia kol as miegu doh.gif blush2.gif viena naktele man paciai knetejo taip asielgti, bet nedrisau blush2.gif
Atsakyti