Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo tepti veidą žiemą, kai spulstels šaltis ?

As taip pat rekomenduociau EXCIPIAL-riebus kremas sausai ir jautriai odai. thumbup.gif
Atsakyti
Tinka visokie riebus kremai, jusu isvardinti visi geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2008 01 16, 19:36)
Einant į lauką tepu ESSEX kremą baltoj tūbelėj, jo sudėty nėra vandens, dėl to tinkamas esant šaltukui ax.gif

drinks_cheers.gif Mes irgi juo pasitepam.
Atsakyti
Is esmes einant i lauka vaiko veido tepti niekuo nereikia, jei jo oda yra sveika. Jei yra sausa, pleiskanojanti, tinka visi emoliantu grupes kremai (excipialai, eucerinai, essexai, cutibazai ir pan. - firmu yra daug, renkamasi pagal kaina ir odos sausuma). O emolientai yra drekinamieji kremai, kuriuose nera prikista jokiu specialiu gydomu medziagu, o tuo labiau koncervantu, ju pH tinkamas odai ir sudetyje turi medziagu, kuriu reikia palaikyti odyte pamaitinta ir sveika. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2007 10 12, 14:17)
Sveikos biggrin.gif
Patarkit kokiu kremu tepti brangiausiųjų turtelių veidelius. Kokius kremus naudojot praeita ziemą?
Koks kremas buvo efektingiausias kovoje su šaltuku?
Aciu 4u.gif


Mes turime "Bubchen" Wind & Wetter kremuka, jis tikrai skirtas shaltam orui ir vaiko odele tikrai apsaugo, tinka jis ir vejuotu oru ir per shaltuka, sutepam zandukus nosite, palaukiam kol daugumaz susigers ir einam i laukeli, o jei kokia diena dabar netepam, tai zandukai tikrai nushale. Pabandykit, tikrai verta.
Atsakyti
mūsų pediatrė rekomendavo VITELLA Zn kremą,tai nusipirkau vaistinėj kainavo apie 30 lt.,bet aprašyme nieko panašaus nepaminėta,kad tai būtų skirtas nuo šalčio,nu jis riebus toks.nu tepėmės porą kartų(ir aš pati tepliojausi),nu ką aš žinau gal ir nieko.
Atsakyti
aš tepu vazelinu, esam gavę dovanų iš Anglijos medicininio vazelino, tai ir tepliojamės. kremuose yra daugiau sudėtinių dalių,kurios gali netikti vaikiškai odelei, ar užkimšti poras ir t.t. čia mano nuomonė
man mama patarė, kad esant šalčiams, kai teplioji veiduką, tai patepti ir nosies landas, tai oras netoks šaltas gaunasi. pati pabančiau - akurat thumbup.gif per speigus nosis "nelimpa" kai trauki orą
Atsakyti
O mes nusipirkom Chicco irgi labai patinka ir geras thumbup.gif
Atsakyti
Mes tepam Exipialiu, labai super tepaliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2007 10 12, 15:17)
Sveikos biggrin.gif
Patarkit kokiu kremu tepti brangiausiųjų turtelių veidelius. Kokius kremus naudojot praeita ziemą?
Koks kremas buvo efektingiausias kovoje su šaltuku?
Aciu 4u.gif


Tepėm Hipp kremu nuo šalčio ir vėjo. Kitąmet ir tuo pačiu tepsim, nes pasirodė geras, riebus toks, pačiais irgi patiko, rankos labai švelnios biggrin.gif
Atsakyti
Mes kai einam i lauka tai tepam ESSEX tepalu,o namie ESSEX kremu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saule_vire @ 2007 11 13, 13:09)
Vakar buvom pas daktarę ir kaip tik paklausėm,tai patarė tept su CUTIBAZA,sakė drėkinantis,tinka visai šeimai,jau nusipirkom,mažei buvo atsiradę ant veiduko sausų raudonų dėmelių,jau po 2 patepimų pabalo bigsmile.gif




cutibaza - TAI JUK HORMONINIS PREPARATAS doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
MAN TAI GYDYTOJA TAIP SAKE. NUO JO ODELE GALI SUPLONETI. NAUDOTI REIKIA ATSARGIAI IR TIK KELETA DIENU. verysad.gif
Atsakyti