Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo tepti veidą žiemą, kai spulstels šaltis ?

Sveikos biggrin.gif
Patarkit kokiu kremu tepti brangiausiųjų turtelių veidelius. Kokius kremus naudojot praeita ziemą?
Koks kremas buvo efektingiausias kovoje su šaltuku?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2007 10 12, 15:17)
Sveikos biggrin.gif
Patarkit kokiu kremu tepti brangiausiųjų turtelių veidelius. Kokius kremus naudojot praeita ziemą?
Koks kremas buvo efektingiausias kovoje su šaltuku?
Aciu 4u.gif

Savo mažiukei naudojau visų išreklamuotą kremą Sudocrem.Jis tikrai nuo visko ir visiems tinka 4u.gif
Atsakyti
Sudokrema naudojom uzpakaliukui. O veideliui - "Bubchen" wind &wetter creme, skirtas butent atsiauriam orui, tikrai veiksmingas! tik tepti 30 min pries lauka, ypac kai minusine t. Pard. erovaistinese ir Maximose, kaina 8-9 lt. Rekomenduoju! thumbup.gif
Atsakyti
aną žiemą vaistinėje nusipirkau kažkokį tepaliuką-kremuką, skirtą būtent tepti tada kai yra šalta, o mažiukas turi eiti į lauką, tikrai geras dalykas thumbup.gif manau bet kurioje vaistinėje mielai patars ką pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kad as vaistininkemis nepasitikiu, yra tokiu dalyku isiule, kad po to teko su skandalais grazinti (pvz. siunciau seneli i vaistine influcido ir nepasakiau, kad reikia tabletemis, tai vaistininke, suzinojusi kad vaikui 1.5 metu tai ikiso skysta influcida, paskaitem ,kad vaikams, nesciosioms ir maitinancioms negalima, nes jis su alhogoliu ir tokiu ivairiu variantu yra buve ne karta) ir dar del ko vaistininkemis nepasitikiu - jos turi parduoti tam tikras prekes ir tam tikra kieki uz kurias jos gauna papildomai is tu vaistu atstovu ir dar, kad tie ivairus vaistai, kurie stovi arciausiai kasu, virtinose tai uz ta vieta irgi susimoka atstovai, kai baigiasi terminas tada nuima is ten prekes, kai vel susimoka, vel sudeda, o tos prekes-vietos vadinas "veideliai". Vaistininke juk niekada nepasiulys pigesnio kremo, visada pradeda nuo brangiausio ir t.t. Mano MB dirba kompanijoje kuri susijusi su vaistais tai dar ne tokiu dalykeliu prisiklausau... doh.gif
Tai va, labiausiai pasitikiu tik mamyciu patirtimi, kurios jau isbande ir gali pasakyti apie geriausia produkta thumbup.gif
Atsakyti
matyt nevykusios vaistinės prie tavęs mirksiukas.gif
aš visada visus vaistukus perku vienoje vaistinėje, tai vaistininkės dar nei karto manęs nenuvylė schmoll.gif o tas kremukas kur pasiūlė (beje siūlė tikrai ne vieną, o kainos buvo nuo...iki...) tikrai labai geras biggrin.gif Jei rasiu kur jį padėjau, būtinai tau užrašysiu pavadinimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **SM**: 13 spalio 2007 - 13:46
man vaistineje praeita ziema rekomendavo Bepanten,bet tepala,ne krema,labai gerai,nereikia leisti papildomai pinigu ir apsikrauti tubelemis,juk vaiko uzpakaliukui vistiek perku.
Atsakyti
Mums irgi jau aktuali tema unsure.gif pernai kaip ir nereikėjo dar- vežimuky nepasiekdavo jos nei šaltukas, nei vėjai bigsmile.gif o va šiandien išėjom trumpam per tuos vėjus tai vaje vaje doh.gif reiks gal bubchen tada pirkti unsure.gif bepanten'u nepasitikiu - nepatinka jis man schmoll.gif
Atsakyti
Mes naudojom Essex žalią krema. Nebrangus, gal apie 15lt. O per žiemą tik pusę tūbelės sunaudojom. Jis labai riebus, be vandens. Žiemą svarbu, kad kremo sudėtyje nebūtų vandens, nes kaip mums vaistinėj aiškino, kad veidukai atvira kūno vieta, tai gali pašalti, jei kremas bus su vandeniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yell: 13 spalio 2007 - 19:11
Mes jau antra ziema naudojam spirig firmos kremuka excipiali su migdolu aliejumi, bekvapis, be vandens,riebus, labai patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos, siulau pabandyti "Altermed baby winter cream", parduodamas Eurovaistinese, labai patraukli pakuote maziukui, dangtukas padarytas, kaip barškutis, tai jei aš pati pamirštu, tai mano mergaite visada parodo i lentyna, kur jis padetas ir labai kantriai laukia kol patepsiu veideli. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kati_liūtė @ 2007 10 14, 09:32)
Sveikos, siulau pabandyti "Altermed baby winter cream", parduodamas Eurovaistinese, labai patraukli pakuote maziukui, dangtukas padarytas, kaip barškutis, tai jei aš pati pamirštu, tai mano mergaite visada parodo i lentyna, kur jis padetas ir labai kantriai laukia kol patepsiu veideli. smile.gif

ALTERMED tikrai visi kremukai geri thumbup.gif ,bet to dar neturėjom,reiks pabandyt 4u.gif
Atsakyti