Įkraunama...
Įkraunama...

Berlynas

Sveiki, norejau pasiklausti, gal kas nors zinote koki nebrangu viesbuti ar pensiona ar moteli Berlyne, max kokiu 10-15km nuo centro, kad salia butu U-bahn ar S-bahn. mes planuojame kelione ten automobiliu tarp Kaledu ir Nauju metu, tik kad ziuriu su viesbuciais gan sudetinga, visi uzsikelia kainas tomis dienomis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 11 13, 12:22)
Sveiki, norejau pasiklausti, gal kas nors zinote koki nebrangu viesbuti ar pensiona ar moteli Berlyne, max kokiu 10-15km nuo centro, kad salia butu U-bahn ar S-bahn. mes planuojame kelione ten automobiliu tarp Kaledu ir Nauju metu, tik kad ziuriu su viesbuciais gan sudetinga, visi uzsikelia kainas tomis dienomis.  g.gif

Siaip visoje Vokietijoje viesbuciuose pakilusios kainos,nes PVM siais metais padidejo.
Normalu ir nedaug skaitos
vienvietis kambarys -40 EUR
dvivietis kambarys -60 EUR

uz kokia kaina ieskot?

Cia visai neblogas variantas

uz dvivieti(max.3 zmones) 46 EUR,bet kaina gali keistis,priklausomai nuo kokio evento ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 11 13, 20:36)
Siaip visoje Vokietijoje viesbuciuose pakilusios kainos,nes PVM siais metais padidejo.
Normalu ir nedaug skaitos
vienvietis kambarys -40 EUR
dvivietis kambarys -60 EUR

uz kokia kaina ieskot?


mes galvojom, kad idealu butu gauti iki 50Eur su pusryciaias uz dvivieti kambari, bet jau supratau, kad reikia ieskoti iki 70Eur. Tik tiek, kad mums reikia maziausiai 3 dvivieciu (na kolkas tiek vaziuojanciu) ir automobiliu parkingas nemokamas, kad butu prie viesbucio. unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, nežinau prie kokios temos priskirti šitą klausimą, tad parašysiu čia, nes tai susiję su Berlynu:

Ar nepilnametis gali vienas apsigyventi viešbutyje? unsure.gif Anksčiau skaičiau, kad negali....bet jeigu aš noriu vykti vienas ir noriu apsigyventi motelyj/viešbutyj/nesvarbu - ar mane apgyvendintų? Kalba eina apie Berlyną.......
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 11 14, 23:38)
Sveiki, nežinau prie kokios temos priskirti šitą klausimą, tad parašysiu čia, nes tai susiję su Berlynu:

Ar nepilnametis gali vienas apsigyventi viešbutyje? unsure.gif Anksčiau skaičiau, kad negali....bet jeigu aš noriu vykti vienas ir noriu apsigyventi motelyj/viešbutyj/nesvarbu - ar mane apgyvendintų? Kalba eina apie Berlyną.......

kad ne... ax.gif
gerame viesbutyje tau reiks uzpildyti formulara(Meldeschein),vardas,pavarde,gimimo metus,paso nm......
ir dar kreditines korteles nm.
bet kokiame privaciame nedidukame viesbutyje gali iseit apsistoti,kur neprasys uzpildyti Meldeschein.

Bet siaip negalima mirksiukas.gif
Atsakyti
praeita savaitgali labai neblogam 3*** viesbutyje buvau apsistojus Berlyne- visai salia ZOO ir kaina super- dvivietis 39eurai.. gavom labai dideli kambari!!!!

http://www.booking.c...2064baba4e70fc5

http://www.metropoli...om/en/index.php
Papildyta:
Tik mane biski nervuoja Berlyne, kad daugumoj viesbuciu yra check-in'as labai velai 14 val... o lektuvas is vilniaus anksti ryte atskrenda....
Atsakyti
QUOTE(evelinalien @ 2007 11 17, 18:58)
praeita savaitgali labai neblogam 3*** viesbutyje buvau apsistojus Berlyne- visai salia ZOO ir kaina super- dvivietis 39eurai.. gavom labai dideli kambari!!!!

Sakykit, o kaip nuvykot iš Oro Uosto į viešbutį? Ir ar viešbutis toli nuo lankytinų vietų/miesto širdies? Kad prie zoo parko, tai jau aišku smile.gif
Atsakyti
girdėjau, kad berlyne būna tokių savaitgalių ( o gal ir savaitės vidury), kuomet meno muziejai dirba nemokamai ir visą naktį ax.gif gal ką žinot daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 11 17, 19:16)
Sakykit, o kaip nuvykot iš Oro Uosto į viešbutį? Ir ar viešbutis toli nuo lankytinų vietų/miesto širdies? Kad prie zoo parko, tai jau aišku smile.gif


tuose puslapiuose yra planas kur yra viesbutis, o siaip is Tegel oro uosto reikia sesti i X9 arba 109 autobusa kuris veza iki "Zoologicher garden"o tada arba eiti pestute iki nurodytos gatves( nera labai toli bet ir nelabai arti)eiti Joachimstaler str.visalaik tiesiai o ties sankryza kur prasideda Bundes allee sukti i kaire ir pries gala gatveles pamatysit viesbuti.. arba nuo "Zoologicher garden" sesti i U9 ir pavaziuot 2 stoteles iki Spichernstr. ir tada iseiti link Spichernstr. ir eiti ta gatve iki pirmos sankryzos ir pasukt i kaire- o ten ir viesbutukas..... Siaip man labiausiai patinka gyvent Mitte rajone arba Kreuzberge- - bet si viesbuti pasirinkom del kainos nes ilgokai uztrukom ten.....
lankytinas visas vietas galesit lengvai su metro pasiekt o ten salia pagrindine apsipirkimu gatve ir ta apibomborduota baznycia....- lankytiniausias vietas pasieksite nuvyke iki Alexander Platz- (Rytu Berlyno centras)
Atsakyti
QUOTE(evelinalien @ 2007 11 17, 20:58)
Tik mane biski nervuoja Berlyne, kad daugumoj viesbuciu yra check-in'as labai velai 14 val... o lektuvas is vilniaus anksti ryte atskrenda....


O mums su tuo nebuvo jokiu problemu ir nervintis neteko biggrin.gif - viesbutyje nemokamai palikome lagaminus LUGGAGE ROOM'e. Ir saugu, ir nereikia ant to lagamino kabeti iki 14val. Ramiausiai sau isvaziavom i Potsdama ax.gif


QUOTE(evelinalien @ 2007 11 17, 22:07)
lankytinas visas vietas galesit lengvai  su metro pasiekt o ten salia pagrindine apsipirkimu gatve ir ta apibomborduota baznycia....- lankytiniausias vietas pasieksite nuvyke iki Alexander Platz- (Rytu Berlyno centras)


Ir kodel visi rekomenduoja ta gatve apsipirkinejimui?! blink.gif Ten pagrinde dizainerines parduotuves, KaDeWe - isvis prabangos virsune ir t.t. Kituose rajonuose smagiausiai ir tikrai pigiau galima apsipirkti mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2007 11 19, 09:58)
O mums su tuo nebuvo jokiu problemu ir nervintis neteko  biggrin.gif - viesbutyje nemokamai palikome lagaminus LUGGAGE ROOM'e. Ir saugu, ir nereikia ant to lagamino kabeti iki 14val. Ramiausiai sau isvaziavom i Potsdama ax.gif
Ir kodel visi rekomenduoja ta gatve apsipirkinejimui?! blink.gif Ten pagrinde dizainerines parduotuves, KaDeWe - isvis prabangos virsune ir t.t. Kituose rajonuose smagiausiai ir tikrai pigiau galima apsipirkti mirksiukas.gif




Ir mes palikom viebutyje lagaminus, bet labai lijo visa ryta- del to ir nervavo- ir siaip paiilset norejom.
Del apsipirkimu tai nerekomenduoju visai tos gatves- tiesiog paminiu kad salia tokia yra o Berlyne yra daug vietu kur apsipirkti.
Atsakyti
QUOTE(evelinalien @ 2007 11 19, 12:07)
Ir mes palikom viebutyje lagaminus, bet labai lijo visa ryta- del to ir nervavo- ir siaip paiilset norejom.


Tai kad turistui ir lietus Berlyne ne beda biggrin.gif sedi i traukinuka (S-bahn) ir vaziuoji, vaziuoji...silta...gera... rolleyes.gif mes tokiu budu slapdriba aplenkem hihihi.gif
Atsakyti