Įkraunama...
Įkraunama...

vyras susireiksmina

Jo paskaiciau savo zinute, nu ne kokia situacija, tik laimei, kad as nesu jau tokia kruopsti seimininke, va ir siandien vyras visokiais keiksmais kelesi ir ieskojo marskiniu, nelygintu, girdejau trankesi su lygintuvo virtuvej (jau trecia karta is eiles toki poksta uztaisau), na ir vakarienei nelaukiu su pirmais antrais patiekalais, beto ir namai tikrai neideliai blizga, juk as irgi pavargus. galbut jei moketu tai vertinti kitaip gal ir rastu blizgancius namus, bet kadangi zinau, kad savo darbo rezultatus matysiu ir vertinsiu viena- nesistengiu isvis. Anksciau vyras reiksdavo priekaistus kad tas nesutvarkyta ar anas, jautriai reaguodavau, begdavau tvarkydavau doh.gif stupid.gif Bet po biski ipratau taip sakant "neklausyt" savo vyro protest.gif Nu neiko nenutinka, pabumba, pasikolioja, nu nesneka kelias dienas, ale viskas praeina. Ateis laikas kai ir pats gal i tai nereaguos. Va tikrai darydavau klaida, kad bijojau vyro priekaistu del ruosos, ale dabar jau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Jei kas nepatinka niekas netrukdo pacoiam pasidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Drambliukas* @ 2005 03 03, 14:46)
Jo paskaiciau savo zinute, nu ne kokia situacija, tik laimei, kad as nesu jau tokia kruopsti seimininke, va ir siandien vyras visokiais keiksmais kelesi ir ieskojo marskiniu, nelygintu, girdejau trankesi su lygintuvo virtuvej (jau trecia karta is eiles toki poksta uztaisau), na ir vakarienei nelaukiu su pirmais antrais patiekalais, beto ir namai tikrai neideliai blizga, juk as irgi pavargus. galbut jei moketu tai vertinti kitaip gal ir rastu blizgancius namus, bet kadangi zinau, kad savo darbo rezultatus matysiu ir vertinsiu viena- nesistengiu isvis. Anksciau vyras reiksdavo priekaistus kad tas nesutvarkyta ar anas, jautriai reaguodavau, begdavau tvarkydavau  doh.gif  stupid.gif  Bet po biski ipratau taip sakant "neklausyt" savo vyro  protest.gif  Nu neiko nenutinka, pabumba, pasikolioja, nu nesneka kelias dienas, ale viskas praeina. Ateis laikas kai ir pats gal i tai nereaguos. Va tikrai darydavau klaida, kad bijojau vyro priekaistu del ruosos, ale dabar jau  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Jei kas nepatinka niekas netrukdo pacoiam pasidaryt  mirksiukas.gif

TEISINGAI thumbup.gif
Atsakyti
Eina jie po velniais...
Atsakyti
niekur tegul neina, ne jau ne. man jo reikia. ir jei netvarkau ko, tai gerai, sutvarkau-puiku tiesiog. marškinių nelyginu, nebent išimties tvarka. tai yra principo reikalas-aš ir taip visais jo rūbeliais rūpinuos, o jau marškinius telygina pats. negalima atimt žmogui galimybės pasireikšt ir šitoj srity.
Atsakyti
as, tai manau, kad cia standartine situacija, kai vyras turi kita. tuomet viskas ji erzina ir kabinejasi prie visko. ir teigti 100 proc, kad taip nera nevertetu. mes uz save negalime buti garantuoti 100 proc, kad kazko nepadarysime ar kt, o uz kita teigti, jau butu per drasu
Atsakyti
Manyciau sioje seimoje pradeda skirtis interesai. Temos autore raso, kad pradzioje viskas buvo gerai, abu vaikus gimde ir t.t Veliau vyras nuejo toliau, o zmona liko toje pacioje vietoje, ji netobulejo, sedejo namie. Cia daug kas tuom pasakyta....
Atsakyti
as irgi ta pati patyriau, kad vyras pradejo susireiksminti. Pasijaute labai galingas, nes parnesa i namus pinigus doh.gif isbuvau 1,5 metu namie ir gana-grisiu i darba. Bet skaudziausia, kad viena karta pasakiau, kai pradesiu dirbti, turesim po lygiai dalintis laisvais vakarais ir nebus jo kasdieniu dalyvavimu iki 20 val vakaro, tuomet jis pareiske, kad jo darbas yra "atsakingesnis" blink.gif todel jis tures teise ilgiau uzsibuti darbe arba siaip "tobulintis", neva tai jis seimai nori gero. No sorrys, tikisi, kad as is darbo begsiu 5 val vakaro pas vaika, o jis ples savo akirati,o veliau dar prikaisios, kad neturiu savo uzsiemimo mad.gif
taigis parasiau as jam viena "grazu" laiska, kuriame viska isdesciau(rastu aiskintis geriau gaunasi tongue.gif), tai po to sake, kad viska bandysim suderinti, kad abu butume laimingi. Na, tai paziuresim paziuresim...
Atsakyti
Man iš vis atrodo, kad vyrai dažnai sau per daug leidžia, o tiesiai šviesiai pasakyti kas blogai nesugeba
Atsakyti
Paskaitinejau cia ir ziuriu,kad beveik visi vyrai labai panasiai masto sad.gif .Mano vyras niekada nesuprado,kodel as nepatenkinta,kad turiu but su vaiku namie,valgyt daryt it.t.,"juk viskuom aprupinta pilnai esu,nieko netruksta".Ir turbut niekada nesupras,kad be pinigu,skudru ir daiktu dar labai reikia,bendravimo su zmonem,demesio ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ladolcevita @ 2005 03 03, 14:41)
Matyt kaip šeimoje matė augdamas, taip ir elgiasi .... ir ne ką čia bepakeisi

Jo suaugusį žmogų man atrodo jau neįmanoma pakeisti mellow.gif
Atsakyti
Zinot, viska paskaicius, pradejau biskhki uzpavydeti kai kurioje vietoje mirksiukas.gif Vadinasi taip: auginate vaikus, visos dienos vienodos, tvarkote, skalbiate, verdate, plaunate, o vyrelis uz tai tik pinigeliu numeta ir ne ocien ta jusu darbe vertina. Ir pasijutau didvyyyyyreee!!! biggrin.gif Dukrai 8-eri, sunui eina 11 menuo. Jau metai kaio sedziu namuose. Tvarkau, skalbiu, keiciu pampius, verdu...verdu....verdu.... wub.gif ir uz tai as NIEKO negaunu. Vyras man nenumeta anei cento!! Gyvenu ir 75 proc. atlyginimo, ka valstybe moka iki sueis metukai. Galima butu manes gailetis rolleyes.gif Bet as saves nesigaileiu. O kai jau labai supykstu parodau jam savo AS mirksiukas.gif Paskutinis, labiausiai suveikes mano pasipriesinimas buvo vasara. Kai pries tai mes su dukra zyzeme, kad nuveztu prie juros ir jis vis atideliodavo. Susipykom rimtai. Ir kita diena, kol jis kazkur buvo isvaziaves, as pasiemiau tevu automobili, mama, dukra, susokrovem manatkes ir isvaziavom i pajuri thumbup.gif Jam nepalikau net rastelio!! Vaziavau autostrada ir visa ke lia man juoktis is dziaugsmo norejosi biggrin.gif Padariau, padariau!! thumbup.gif O koks kaifas buvo isgirsti jo apsi.sh....balseli, kai paskambino telefonu ir suzinojo, kur mes biggrin.gif thumbup.gif As jauciausi super!! O jis pasimetes. Niekas jo nekviete i pajuri, bet jau kitos dienos popiete jis mus susirado mirksiukas.gif Del ko visa tai pasakoju...manau svarbiausia parodyti jam ir kas svarbiausia SAU, kad esi stipri, esi verta daugiau nei gauni ir neuzsileisti mirksiukas.gif Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Tai, galvoju, kokia tada jūsų tėvelio paskirtis? Jei pinigų neduoda saviems vaikams išmaitint? Ant veislės laikai, ar ką? unsure.gif
Atsakyti