Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Ačiū 4u.gif
Tik jei kas norėsit, kad būtų taip kaip tame ružavam megztuke, tai ten tarp lapelių nėra išvirkšiom akim ruoželio mirksiukas.gif kiek matau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 11 12, 16:18)
Labai reikia tokių lapelių schemutės, viskas ką randu tai įstriži, o man norisi tokių tiesių  g.gif Gal kas turit?
user posted image
čia iš mūsų mamyčių aruodų šita grožybė  4u.gif

smagu, kad kažkas įvertino mano darbą blush2.gif
Atsakyti
Oi Marti įvertino įvertino thumbup.gif
Galvojau neužeini čia jau - leliuką sūpuoji. Nedrįsau net prašyti, kad pati raštelį įmestum, tai užtai plačiosios auditorijos bandžiau klausti... lotuliukas.gif
Sveikinu beje 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki:) gal kuri turite plačiosios pynės rašto schemutę? ačiū 4u.gifuser posted image
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 11 15, 17:51)
Oi Marti įvertino įvertino  thumbup.gif
Galvojau neužeini čia jau - leliuką sūpuoji. Nedrįsau net prašyti, kad pati raštelį įmestum, tai užtai plačiosios auditorijos bandžiau klausti...  lotuliukas.gif
Sveikinu beje  4u.gif  4u.gif

ačiū... pasupuoju, gaila, kad mezgimui laiko nebėra verysad.gif bet vistiek žadu protarpėm ką raizgaliot... db rankos nelaimingos be virbalų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2008 11 16, 13:52)
ačiū... pasupuoju, gaila, kad mezgimui laiko nebėra verysad.gif bet vistiek žadu protarpėm ką raizgaliot... db rankos nelaimingos be virbalų biggrin.gif



viskam savo laikas wink.gif yra laikas but soske.gif ateis laikas ir rankdarbiams wink.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas galit man paaiskinti kaip megzti viena rasta. As nebezinau kaip jis vadinasi, bet atrodo, lyg butu megztsa gera bloga, gera bloga. Bet tai yra kitas mezgimas, jis kitaip mezgamas. as turiu siaip paaiskinima, tik pagal ji darant man nesigauna, kazka blogai darau, o ir akiu galu gale gaunasi dvigubai ir mezgant is blogosios puses vel nebeatrenku kaip ten megzt. Gal kas supratot ir galit paaiskinti ko klausiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 28, 15:32)
man taip gaunasi mezginio blogoji pusė, kai mezgu:
1 eilė: 1 gera, 1 bloga, ....
2 eilė: 1 gera, 1 blogą nukelt, 1 užmetimas;
3 eilė: 1 gerą sumegzt kartu su užmetimu, 1 bloga
Kartoti 2, 3 eiles
Čia lygtais angliški stulpeliai vadinasi g.gif
Va gerai isiskaityk ir labai atidziai megzk,tikrai atrodo lengva,o gana painus rastas kol ismoksti
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 17, 21:12)
Va gerai isiskaityk ir labai atidziai megzk,tikrai atrodo lengva,o gana painus rastas kol ismoksti

Oi aciu, reiks pamegint. Kazkas panasiai, nes uzmetimai irgi buvo, tik nebesupratau kurioj vietoj juos vel sumegzt.
Atsakyti
QUOTE(Pareis @ 2008 11 17, 22:20)
Oi aciu, reiks pamegint. Kazkas panasiai, nes uzmetimai irgi buvo, tik nebesupratau kurioj vietoj juos vel sumegzt.
Sekmes 4u.gif As pati ilgai vargau kol ismokau,uzsimeciau nedaug akiu ir meginau,bet paciai kazkodel nesigavo,tai drauge su manimi vargo kol ismoke biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti