Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

dar
Rastai2
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 11 06, 11:40)
Pažiūrėk čia  ax.gif
mano sukauptas raštų lobynas  ax.gif  mirksiukas.gif
Rastai


Ačiū tau labai už lobynus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir paskutinis
Mezgimo rastai 3 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 11 05, 14:16)
beje, patiko man štai tokios skraistės raštas. manau lengvas megztukas gražiai atrodytų mezgant šiuo raštu  bigsmile.gif


šiuo rašteliu aš nusimezgiau šalį smile.gif lengvai mezgasi, gražu, bet megztukui netinka, nes retas ir siūlai lengvai užkimba, bus sunku nešioti... mirksiukas.gif

AČIŪ už tokį raštų lobyną 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 06 lapkričio 2007 - 11:09
Linjus labai tau ačiū už lobynus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Vienu metu buvau pasimetus juose, bet apsisprendžiau. Kaip žinot ką reiškia tripkampiukai, + ir - g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2007 11 06, 19:40)
Linjus labai tau ačiū už lobynus.  4u.gif  4u.gif  4u.gif Vienu metu buvau pasimetus juose, bet apsisprendžiau. Kaip žinot ką reiškia tripkampiukai, + ir - g.gif ?


Paziurek cia:
http://img406.images...izenklaigq0.jpg

dar cia:
http://avemeri.by.ru...nie/schema.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 06 lapkričio 2007 - 18:53
Atsiprasau gal ne i tema ieskau vaikisko megztinio rasto, nebezinau kur ieskoti, padekit ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte man išverst ir paiškint ką tai reiškia "= 1 кром. п." g.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2007 11 07, 21:01)
Gal galėtumėte man išverst ir paiškint ką tai reiškia  "= 1 кром. п."  g.gif

1 kraštinė akis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 07, 22:31)
1 kraštinė akis  mirksiukas.gif

Čia pirmoji akis jei teisingai supratau. Okaip apskaičiuot kiek kamuoliukų siūlų reikės?
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2007 11 07, 23:39)
Čia pirmoji akis jei teisingai supratau. Okaip apskaičiuot kiek kamuoliukų siūlų reikės?


kiekvienos mezgamos eiles pirma ir paskutine akis. O kiek siulu reikes geriausia klausti parduotuveje pas siulu pardaveje, ji pagal mezginio nuotrauka ar pan. patars geriau. Nes kiek reikes siulu priklauso nuo siulo storio ir ilgio, i beabejo mezginio rastelio.
Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 11 06, 22:29)
Atsiprasau gal ne i tema ieskau vaikisko megztinio rasto, nebezinau kur ieskoti, padekit ax.gif  blush2.gif


Turiu zurnaliuka kudikiams, manau ir didesniam vaikui galima ne viena rasteli panaudoti, bet negaliu cia ikelti. Jei sudomino atsiuskite man savo e-maila - galesiu persiusti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 07 lapkričio 2007 - 23:55
Gal kas nors galėtų paaiškint, kai reikia šitam rašte megzti akis, kur du rutuliukai perbraukti brūkšniuku ???? nu niekaip nesuprantu doh.gif raštelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di72: 08 lapkričio 2007 - 15:00