Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(pupshe @ 2008 11 04, 17:35)
Aciu netiketai uz operatyvuma, bet vistiek nevisai isikertu... blush2.gif Ir nelabai ryskiai matosi. Nu bet pradzia jau yra  smile.gif Kiek suprantu tai pagrindas gerom akim megztas, o tas rombas tai ten tiesiog pynes? Ar ir tu tiek pat supranti?  biggrin.gif Ir dar man tie juodi trikmapiukai neaiskus...  verysad.gif

Trikampiukai ,greičiausiai, kaklo iškirptei suimtos akys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadotoka @ 2008 11 05, 00:37)
Mezgejeles, gal turit sito svarkelio schemute kas  ??? Arba bent kaip tas virsutinis rastas mezgamas  doh.gif

user posted image


Nejaugi niekas nezino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadotoka @ 2008 11 05, 17:02)
Nejaugi niekas nezino  blush2.gif


Tokiu rastu nemezgiau ,bet panasu radau gal pagelbes ax.gif

user posted image

user posted image
aprasymas 80 pvz. yra per du puslap.
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 11 02, 17:46)
Man atrodo, kad ovalas tai kelis kartus ant virbalo apmestas siūlas. Tik jis mestas taip: vieną kartą užmesta, kitą kartą išmegzta akis ir taip toliau. Tik nereikia nuleidinėti akių, o megzti kol gaisis toks pumpurėlis. Sakykim užmetam taip 5 ar 7 akis( turi būti nelyginis skaičius, kad paskutinė akis butų geroji). Tada tą pumpurėlį sumezgame gerąją akimi. Tiesiog paprasčiau pasakius tai iš vienos akies yra išmezgama nelyginis skaičius akių. O laiptai tai gal dvi akys sumezgamos į kairę ir dešinę, čia kaip žiūrėsi iš kurios pusės į raštą.
O gal aš klystu g.gif Tačiau tai mano "žaliukės mezgėjos" supratimas. Sory jei suklaidinau blush2.gif


didelis dekui, as ir galvojau, kad is vieno akies reik kazkaip daug padaryti smile.gif bet niekas nesigaudavo..
pabandziau ismegsti, uzmesti.. ismegzti ir apsukus mezgini jas visas sumegst i viena.. gaunasi panasiai i paveiksleli.. bet lyg ne visai taip.. g.gif
gal ne taip supratau tavo paaiskinima ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zinulė @ 2008 11 03, 10:44)
Sakyčiau laiptai žymi motyvo ribas t.y.kas kartojams, nes sumezgama ten po tris akis, kur tas lenktas ženkliukas o apskritimas- uždėtos akys. g.gif


aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 11 04, 22:57)
pupshe o tu dar pabandyk nusikopint į word'ą ir pasididint. Gal aiškiau matysis.Tik dabar į galvą mintis tokia šovė doh.gif


Žinok imiau ir pabandžiau, kaip tu sakei wink.gif Ir pavyko! Jei kada sugalvotum įgyvendint šitą idėją, tai visiškai nieko ypatingo... Schemutėj galima įžiūrėti, kad fragmentui mezgama 60 gerų akių, ir kas 7 eilutė daromos pynės iš 10 akių, krypstančias tai į vieną, tai į kitą pusę. Visa paslaptis lotuliukas.gif
janike1 aciu ir tau, siandien jauciu pabadysiu dar ir pagal tavo scema, ten kazkaip kitaip man atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 11 05, 23:16)
didelis dekui, as ir galvojau, kad is vieno akies reik kazkaip daug padaryti  smile.gif bet niekas nesigaudavo..
pabandziau ismegsti, uzmesti.. ismegzti ir apsukus mezgini jas visas sumegst i viena.. gaunasi panasiai i paveiksleli.. bet lyg ne visai taip..  g.gif
gal ne taip supratau tavo paaiskinima  ax.gif
Papildyta:
aciu  aciuks.gif

Supratai viską 4u.gif Man tie bumbulėliai pasirodė tokie pailgi. Tačiau kaip juos padaryti neįsivaizduoju. Gal tiesiog reikėtų tą bumbuliuką patęsti į viršų, kad gautųsi laisvesnis, gal tada netoks apvalus bus g.gif Nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 11 06, 19:25)
Supratai viską  4u.gif Man tie bumbulėliai pasirodė tokie pailgi. Tačiau kaip juos padaryti neįsivaizduoju. Gal tiesiog reikėtų tą bumbuliuką patęsti į viršų, kad gautųsi laisvesnis, gal tada netoks apvalus bus g.gif Nežinau schmoll.gif

ne,mergaites..reikia apsikti mezgima ir pramegsti uzdetus akis, po to vel apsukti ir sumegsti kartu...ir megsti toliau pagal rasta...
kad didesnis bumbuliukas butu reikia kelis kartus apsukti mezgima ir pramegsti tuos akis...
jau rasiau , kad ten yra maza shemute, kurioj parodyta, kad pagal rasta grizta tik viena karta doh.gif
tikios supratot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 06 lapkričio 2008 - 19:07
Labas gal kas galite padeti ir isversti ka cia reiskia? g.gif rusu nei bumbum schmoll.gif aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2008 11 06, 21:41)
Labas gal kas galite padeti ir isversti ka cia reiskia? g.gif rusu nei bumbum schmoll.gif aciu 4u.gif
user posted image

jei niekas nepades, tai as isversiu...man su lietuviu sunkuoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2008 11 06, 10:39)
Žinok imiau ir pabandžiau, kaip tu sakei wink.gif Ir pavyko! Jei kada sugalvotum įgyvendint šitą idėją, tai visiškai nieko ypatingo... Schemutėj galima įžiūrėti, kad fragmentui mezgama 60 gerų akių, ir kas 7 eilutė daromos pynės iš 10 akių, krypstančias tai į vieną, tai į kitą pusę. Visa paslaptis  lotuliukas.gif
janike1 aciu ir tau, siandien jauciu pabadysiu dar ir pagal tavo scema, ten kazkaip kitaip man atrodo...

Niu va kaip smagu thumbup.gif Man irgi pasirodė,kad ten nieko sudėtingo biggrin.gif Sėkmės įgyvendinant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ane4ka @ 2008 11 07, 00:20)
jei niekas nepades, tai as isversiu...man su lietuviu sunkuoka biggrin.gif

Labai būčiau dėkinga jei išverstum 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2008 11 06, 21:41)
Labas gal kas galite padeti ir isversti ka cia reiskia? g.gif rusu nei bumbum schmoll.gif aciu 4u.gif
user posted image


1.2 akis nukeliam uz mezginio, 2 geros, tada nukeltas akis ismezgam isvirksiom
2.2 akis nukeliam uz mezginio, 2 geros, tada nukeltas akis ismezgam gerom
3.2 akis nukeliam pries mezgini, 2 geros, tada ismezgam nukeltas akis gerom
ax.gif
Atsakyti