Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(jolitag @ 2008 11 03, 16:46)
Sveikos.Gal galit paaiskint,kaip ta pyne prieky ismegzt?Aciu 4u.gif

Oi,foto neidejau...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2008 11 03, 19:38)
Oi,foto neidejau...

atmezgi iki reikiamos vietos, jei reikia, sukeiti pynės dalis, dalini per pusę ir mezgi vieną pusę. kai numezgi reikiamo ilgio, mezgi kitą pusę, paskui surenki vėl ant vieno virbalo, jei reikia, sukeiti ir viskas.
Atsakyti
Gal jus zinot kaip ismegzti toki rasta kaip apatinej suknelej vidury tas rombas? Gal kokiu schemyciu turit? Dekinga... aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
Va ką turiu,tą ir įdedu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 11 03, 20:44)
atmezgi iki reikiamos vietos, jei reikia, sukeiti pynės dalis, dalini per pusę ir mezgi vieną pusę. kai numezgi reikiamo ilgio, mezgi kitą pusę, paskui surenki vėl ant vieno virbalo, jei reikia, sukeiti ir viskas.

Aciu.
Atsakyti
Aciu netiketai uz operatyvuma, bet vistiek nevisai isikertu... blush2.gif Ir nelabai ryskiai matosi. Nu bet pradzia jau yra smile.gif Kiek suprantu tai pagrindas gerom akim megztas, o tas rombas tai ten tiesiog pynes? Ar ir tu tiek pat supranti? biggrin.gif Ir dar man tie juodi trikmapiukai neaiskus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2008 11 04, 17:35)
Aciu netiketai uz operatyvuma, bet vistiek nevisai isikertu... blush2.gif Ir nelabai ryskiai matosi. Nu bet pradzia jau yra  smile.gif Kiek suprantu tai pagrindas gerom akim megztas, o tas rombas tai ten tiesiog pynes? Ar ir tu tiek pat supranti?  biggrin.gif Ir dar man tie juodi trikmapiukai neaiskus...  verysad.gif

žinok suprantu lygiai tiek kiek ir tu-viskas megzta lygiai o ten pynės.Man atrodo imk ir bandyk mirksiukas.gif Išsisaugojau,nes gražu pasirodė,bet dar nemezgiau,tai ir nesigilinau ax.gif
Atsakyti
pupshe o tu dar pabandyk nusikopint į word'ą ir pasididint. Gal aiškiau matysis.Tik dabar į galvą mintis tokia šovė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2008 11 04, 17:35)
Aciu netiketai uz operatyvuma, bet vistiek nevisai isikertu... blush2.gif Ir nelabai ryskiai matosi. Nu bet pradzia jau yra  smile.gif Kiek suprantu tai pagrindas gerom akim megztas, o tas rombas tai ten tiesiog pynes? Ar ir tu tiek pat supranti?  biggrin.gif Ir dar man tie juodi trikmapiukai neaiskus...  verysad.gif


Turiu su tokiu rombiuku megztuko schema ,gal bus aiskiau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Mezgejeles, gal turit sito svarkelio schemute kas ??? Arba bent kaip tas virsutinis rastas mezgamas doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 11 02, 20:00)
Labas, merginos  4u.gif

turiu dideli prasyma  ax.gif Labai noreciau XIX rasto paaiskinimo..
http://show.7ya.ru/p...1...mp;p=1&ob=0

Man atrodo, kad rašto schema yra šita:
http://show.7ya.ru/p...?...203851&ob=0
Atsiprašau, toliau paskaičiau ir matau, kad jau gavai atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 05 lapkričio 2008 - 07:35
sveikutes 4u.gif
turiu jusu dideli prasymuka user posted image gal galit paaiskinti kaip megzti nuo ronkaviu iki virsaus? tai yra ar reikia siaurinti ar ne ir jei taip tai kada?
va pavizdukai
user posted image
ir
user posted image

atsiprasau jei ne i tema blush2.gif bet labai reikiauser posted image
Atsakyti