Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

gražūs modeliai, reiks kokią įdėją nusigriebt, tik kol dar savo sumanymus visus pradėtus įgyvendinsiu, negreit bus g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, merginos 4u.gif

turiu dideli prasyma ax.gif Labai noreciau XIX rasto paaiskinimo..
http://show.7ya.ru/p...1...mp;p=1&ob=0

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 11 02, 18:00)
Labas, merginos  4u.gif

turiu dideli prasyma  ax.gif Labai noreciau XIX rasto paaiskinimo..
http://show.7ya.ru/p...1...mp;p=1&ob=0

O kartais ne šitas? g.gif XiX viršuje kampe unsure.gif
http://show.7ya.ru/p...1...mp;p=2&ob=0
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 11 02, 17:15)
O kartais ne šitas? g.gif XiX viršuje kampe unsure.gif
http://show.7ya.ru/p...1...mp;p=2&ob=0


aciu uz atsakyma.
taip taip, as irgi manau, kad sitas.. bet as nesuprantu schemos.. blush2.gif
kaip padaryti tai, kas schemoje pavaizduota ovalu, ir ka reiskia tie laiptai?..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 11 02, 18:24)
aciu uz atsakyma.
taip taip, as irgi manau, kad sitas.. bet as nesuprantu schemos..  blush2.gif
kaip padaryti tai, kas schemoje pavaizduota ovalu, ir ka reiskia tie laiptai?..

Man atrodo, kad ovalas tai kelis kartus ant virbalo apmestas siūlas. Tik jis mestas taip: vieną kartą užmesta, kitą kartą išmegzta akis ir taip toliau. Tik nereikia nuleidinėti akių, o megzti kol gaisis toks pumpurėlis. Sakykim užmetam taip 5 ar 7 akis( turi būti nelyginis skaičius, kad paskutinė akis butų geroji). Tada tą pumpurėlį sumezgame gerąją akimi. Tiesiog paprasčiau pasakius tai iš vienos akies yra išmezgama nelyginis skaičius akių. O laiptai tai gal dvi akys sumezgamos į kairę ir dešinę, čia kaip žiūrėsi iš kurios pusės į raštą.
O gal aš klystu g.gif Tačiau tai mano "žaliukės mezgėjos" supratimas. Sory jei suklaidinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 11 02, 19:46)
Man atrodo, kad ovalas tai kelis kartus ant virbalo apmestas siūlas. Tik jis mestas taip: vieną kartą užmesta, kitą kartą išmegzta akis ir taip toliau. Tik nereikia nuleidinėti akių, o megzti kol gaisis toks pumpurėlis. Sakykim užmetam taip 5 ar 7 akis( turi būti nelyginis skaičius, kad paskutinė akis butų geroji). Tada tą pumpurėlį sumezgame gerąją akimi. Tiesiog paprasčiau pasakius tai iš vienos akies yra išmezgama nelyginis skaičius akių. O laiptai tai gal dvi akys sumezgamos į kairę ir dešinę, čia kaip žiūrėsi iš kurios pusės į raštą.
O gal aš klystu g.gif Tačiau tai mano "žaliukės mezgėjos" supratimas. Sory jei suklaidinau blush2.gif

Sakyčiau laiptai žymi motyvo ribas t.y.kas kartojams, nes sumezgama ten po tris akis, kur tas lenktas ženkliukas o apskritimas- uždėtos akys. g.gif
Atsakyti
sveikutes, gal galit dar padeti blush2.gif kaip mezgami tokie burbuliukai?
tokie va
ta prasme kaip padaryti juos, nes niekaip nesugaloju, o is schemutes nelabai suprantu ax.gif labaui aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trys_spirgiukai @ 2008 11 03, 13:57)
sveikutes, gal galit dar padeti  blush2.gif kaip mezgami tokie burbuliukai?
tokie va
ta prasme kaip padaryti juos, nes niekaip nesugaloju, o is schemutes nelabai suprantu  ax.gif  labaui aciu  4u.gif

Aš tai mezgu burbuliukus taip: iš vienos akies išmezgu pvz 5 tada tas akis pamezgu pirmyn atgal kokias penkias eiles t.y. mezgu tik tas akis. po to sumezgu jas į vieną ir toliau mezgu kitas akis pagal raštą. Na ir gaunasi toks burbuliukas. Kiek akių išmegzt, priklauso nuo norimo burbuliuko dydžio.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 11 03, 12:03)
Aš tai mezgu burbuliukus taip: iš vienos akies išmezgu pvz 5 tada tas akis pamezgu pirmyn atgal kokias penkias eiles t.y. mezgu tik tas akis. po to sumezgu jas į vieną ir toliau mezgu kitas akis pagal raštą. Na ir gaunasi toks burbuliukas. Kiek akių išmegzt, priklauso nuo norimo burbuliuko dydžio.

notworthy.gif aciukas labai 4u.gif o as galvojau viskai daryt. dabar aisku viskas 4u.gif
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Gal galit paaiskint,kaip ta pyne prieky ismegzt?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trys_spirgiukai @ 2008 11 03, 13:57)
sveikutes, gal galit dar padeti  blush2.gif kaip mezgami tokie burbuliukai?
tokie va
ta prasme kaip padaryti juos, nes niekaip nesugaloju, o is schemutes nelabai suprantu  ax.gif  labaui aciu  4u.gif

Ten yra tokia mazyte shemute...tai, kaip as supratau, is 1 akies ismegzta 4 g.gif
nors as tai visa laika darau 3 arba5....po to viena karta grizta atgal ir po to visas sumezgti i viena..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 03 lapkričio 2008 - 16:53
QUOTE(zinulė @ 2008 11 03, 11:44)
Sakyčiau laiptai žymi motyvo ribas t.y.kas kartojams, nes sumezgama ten po tris akis, kur tas lenktas ženkliukas o apskritimas- uždėtos akys. g.gif

Visai fool.gif Taigi tikrai: 0- uždėta akis. O tas lankelis trys sumegztos. Susimoviau ir kitą subalamūtinau. doh.gif, Ir laiptai - tai į juos nereikia kreipti dėmesio. Jie nematoma tuštuma. gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 03 lapkričio 2008 - 17:54