Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(aaagnex @ 2008 09 05, 22:57)
user posted image

Koki 10 kartu bandziau - nu neiseina - nors nusauk  verysad.gif



Sveikos, gal galit primint kaip šios gėlytės mezgamos? blush2.gif
prieš pora metų mezgiau skriastę ir niekaip neatgaminu, kaip megzt... žinau, kad kažkaip po penkias akis... g.gif
labai dėkinga, nes neturiu laiko ieškoti to raštelio aprašymo... blush2.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...7646&st=384

Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 27, 15:09)
Sveikos, mezgejeles,
si rasta radau kitoj temoj, bet nelabai supratau kaip ta antraja eile megzti... kaip suprantu pirmoje eileje tie 5 uzmetimai tiesiog apsukamas siulas apie virbala ir istraukiama per taviena aki, kuria pradzioj uzkabiname lyg noredami ismegzt?
o kaip antroj eilej? man ten taip ir lieka 5 kartus apsuktas siulas, ir kaip tas akis nuleist, kad is ju gautus 5 diiiideles akis? jei bandau tiesiog nukelt ant desinio virbalo tai man viskas pasiledia ir lieka 1 diiiiiiidele akis blink.gif , nesupnatu kaip ten reik daryt, gal kokia auksaranke galetu paaiskint? blush2.gif  ar kazkaip kitaip, ten viskas daros? niu nesu as zalia mezgime, bet kazkiap nesuprantu kaip cia reikia blush2.gif
gal kas pades unsure.gif  labai dekinga buciau wub.gif
http://keep4u.ru/ful...ac2a0517143/jpg
cia jo paaiskinimas
Akių skaičius turi dalintis iš 5 + 2 kraštinės
Raštas pradedamas išvirkščiojoj pusėj.
1 eilė pirma akis nukieliama *kišam virbalą kaip mezgant išvirkščią akį, ant virbalo apsukam siūlą 5 kartus (5 užmetimai), virbalą su visais užmetimais ištraukiam, t.y. išmezgam akį.* kartojam tarp ** su kiekviena akimi. išmezgam paskutinę akį gerąja.
2 eilė pirma akis nukeliama *ant dešinio virbalo nuleidžiam 5 akių užmetimus, gaunasi 5 diiiiiiiiidelės akys, jas grąžinam ant kairiojo virbalo, suimam visas kartu į vieną ir išmezgam iš jos 5 akis kaip gerąsias.* paskutinę akį išmezgam gerąja.
Kartojam nuo 1 eilės.


tai niekas negali pagelbeti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 30, 13:49)
tai niekas negali pagelbeti?  verysad.gif

Man gavosi tongue.gif
Tas 5 dideles akis reikia perkelti atgal ir sumegzti kartu 1 geraja mirksiukas.gif

Akių skaičius turi dalintis iš 5 + 2 kraštinės
Raštas pradedamas išvirkščiojoj pusėj.
1 eilė pirma akis nukieliama *kišam virbalą kaip mezgant išvirkščią akį, ant virbalo apsukam siūlą 5 kartus (5 užmetimai), virbalą su visais užmetimais ištraukiam, t.y. išmezgam akį.* kartojam tarp ** su kiekviena akimi. išmezgam paskutinę akį gerąja.
2 eilė pirma akis nukeliama *ant dešinio virbalo nuleidžiam 5 akių užmetimus, gaunasi 5 diiiiiiiiidelės akys, jas grąžinam ant kairiojo virbalo, suimam visas kartu į vieną ir išmezgam iš jos 5 akis kaip gerąsias.* paskutinę akį išmezgam gerąja.
Kartojam nuo 1 eilės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 30 spalio 2008 - 13:28
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 27, 15:09)
Sveikos, mezgejeles,
si rasta radau kitoj temoj, bet nelabai supratau kaip ta antraja eile megzti... kaip suprantu pirmoje eileje tie 5 uzmetimai tiesiog apsukamas siulas apie virbala ir istraukiama per taviena aki, kuria pradzioj uzkabiname lyg noredami ismegzt?
o kaip antroj eilej? man ten taip ir lieka 5 kartus apsuktas siulas, ir kaip tas akis nuleist, kad is ju gautus 5 diiiideles akis? jei bandau tiesiog nukelt ant desinio virbalo tai man viskas pasiledia ir lieka 1 diiiiiiidele akis blink.gif , nesupnatu kaip ten reik daryt, gal kokia auksaranke galetu paaiskint? blush2.gif  ar kazkaip kitaip, ten viskas daros? niu nesu as zalia mezgime, bet kazkiap nesuprantu kaip cia reikia blush2.gif
gal kas pades unsure.gif  labai dekinga buciau wub.gif
http://keep4u.ru/ful...ac2a0517143/jpg
cia jo paaiskinimas
Akių skaičius turi dalintis iš 5 + 2 kraštinės
Raštas pradedamas išvirkščiojoj pusėj.
1 eilė pirma akis nukieliama *kišam virbalą kaip mezgant išvirkščią akį, ant virbalo apsukam siūlą 5 kartus (5 užmetimai), virbalą su visais užmetimais ištraukiam, t.y. išmezgam akį.* kartojam tarp ** su kiekviena akimi. išmezgam paskutinę akį gerąja.
2 eilė pirma akis nukeliama *ant dešinio virbalo nuleidžiam 5 akių užmetimus, gaunasi 5 diiiiiiiiidelės akys, jas grąžinam ant kairiojo virbalo, suimam visas kartu į vieną ir išmezgam iš jos 5 akis kaip gerąsias.* paskutinę akį išmezgam gerąja.
Kartojam nuo 1 eilės.


ta tai supratau, bet man neaisku kaip gauti tas 5 diiideles akis g.gif kaip jus tas uzmestas akis (apsukta siula aplink virbala) nukeliat nuo kiario ant desinio? man tas susukimas iskart pasileidzia ir gaunas tik 1 laaaabai didele akis unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 27, 15:09)
Sveikos, mezgejeles,
si rasta radau kitoj temoj, bet nelabai supratau kaip ta antraja eile megzti... kaip suprantu pirmoje eileje tie 5 uzmetimai tiesiog apsukamas siulas apie virbala ir istraukiama per taviena aki, kuria pradzioj uzkabiname lyg noredami ismegzt?
o kaip antroj eilej? man ten taip ir lieka 5 kartus apsuktas siulas, ir kaip tas akis nuleist, kad is ju gautus 5 diiiideles akis? jei bandau tiesiog nukelt ant desinio virbalo tai man viskas pasiledia ir lieka 1 diiiiiiidele akis blink.gif , nesupnatu kaip ten reik daryt, gal kokia auksaranke galetu paaiskint? blush2.gif  ar kazkaip kitaip, ten viskas daros? niu nesu as zalia mezgime, bet kazkiap nesuprantu kaip cia reikia blush2.gif
gal kas pades unsure.gif  labai dekinga buciau wub.gif
http://keep4u.ru/ful...ac2a0517143/jpg
cia jo paaiskinimas
Akių skaičius turi dalintis iš 5 + 2 kraštinės
Raštas pradedamas išvirkščiojoj pusėj.
1 eilė pirma akis nukieliama *kišam virbalą kaip mezgant išvirkščią akį, ant virbalo apsukam siūlą 5 kartus (5 užmetimai), virbalą su visais užmetimais ištraukiam, t.y. išmezgam akį.* kartojam tarp ** su kiekviena akimi. išmezgam paskutinę akį gerąja.
2 eilė pirma akis nukeliama *ant dešinio virbalo nuleidžiam 5 akių užmetimus, gaunasi 5 diiiiiiiiidelės akys, jas grąžinam ant kairiojo virbalo, suimam visas kartu į vieną ir išmezgam iš jos 5 akis kaip gerąsias.* paskutinę akį išmezgam gerąja.
Kartojam nuo 1 eilės.


ta tai supratau, bet man neaisku kaip gauti tas 5 diiideles akis g.gif kaip jus tas uzmestas akis (apsukta siula aplink virbala) nukeliat nuo kiario ant desinio? man tas susukimas iskart pasileidzia ir gaunas tik 1 laaaabai didele akis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 30, 16:20)
ta tai supratau, bet man neaisku kaip gauti tas 5 diiideles akis g.gif  kaip jus tas uzmestas akis (apsukta siula aplink virbala) nukeliat nuo kiario ant desinio? man tas susukimas iskart pasileidzia ir gaunas tik 1 laaaabai didele akis unsure.gif
Papildyta:
ta tai supratau, bet man neaisku kaip gauti tas 5 diiideles akis g.gif  kaip jus tas uzmestas akis (apsukta siula aplink virbala) nukeliat nuo kiario ant desinio? man tas susukimas iskart pasileidzia ir gaunas tik 1 laaaabai didele akis unsure.gif

Nukelk 5 ir gausi 5 mirksiukas.gif po to perkelk atgal ir sumezgk kartu 1 geraja
Atsakyti
QUOTE(Ane4ka @ 2008 10 30, 17:25)
Nukelk 5 ir gausi 5 mirksiukas.gif po to perkelk atgal ir sumezgk kartu 1 geraja

niu ka man taip nesigaun doh.gif arba as pirmoj eilej kazka ne taip darau blink.gif tuos 5 uzmetimus blogojoj pusej taip ir darot prakisus virbala lyg noretum ismegzti aki apsuki siula 5 kartus aplink virbala ir tik tada ismezgi ta aki, ar ne taip?
ir antroj eilej tas siulas tok ir lieka apvyniotas, gal as per tamriai apvynioju? ir kaip jus ji nukeliat kad gaunat akis? man ten tiesiog apvyniotas siulas cry.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 30, 16:40)
niu ka man taip nesigaun  doh.gif  arba as pirmoj eilej kazka ne taip darau blink.gif  tuos 5 uzmetimus blogojoj pusej taip ir darot prakisus virbala lyg noretum ismegzti aki apsuki siula 5 kartus aplink virbala ir tik tada ismezgi ta aki, ar ne taip?
ir antroj eilej tas siulas tok ir lieka apvyniotas, gal as per tamriai apvynioju? ir kaip jus ji nukeliat kad gaunat akis? man ten tiesiog apvyniotas siulas cry.gif

Neverk biggrin.gif , viskas gerai, taip ir turi būti. Tuos visus užvyniojimus ir reikia išleisti, kad išeitų tos diiiiiidelės akys. Išleidžiant tas 5 akis jas reikia perdėti ant dešiniojo virbalo, o išleistas, jau diiiiiideles grąžinti ant kairiojo ir tada iš jų išmegzti kitas 5 akis. Bent man taip atrodo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 30, 16:40)
niu ka man taip nesigaun  doh.gif  arba as pirmoj eilej kazka ne taip darau blink.gif  tuos 5 uzmetimus blogojoj pusej taip ir darot prakisus virbala lyg noretum ismegzti aki apsuki siula 5 kartus aplink virbala ir tik tada ismezgi ta aki, ar ne taip?
ir antroj eilej tas siulas tok ir lieka apvyniotas, gal as per tamriai apvynioju? ir kaip jus ji nukeliat kad gaunat akis? man ten tiesiog apvyniotas siulas cry.gif

Man tas rastas nepatiko,tai as tik numezgiau 2 eiles ir viskas ax.gif
dabar issiaiskinau iki galo...
pastebejau, kad originalo nuotraukoje tarp 1 ir 2 eiles ir tarp 2 ir 3 yra skirtumas
tai pirmas variantas mano gavosi negraziai doh.gif geriau patiko antras.
1eile visos gerosois
Raštas pradedamas išvirkščiojoj pusėj.
2 eilė pirma akis nukieliama *kišam virbalą kaip mezgant išvirkščią akį, ant virbalo apsukam siūlą 5 kartus (5 užmetimai), virbalą su visais užmetimais ištraukiam, t.y. išmezgam akį.* kartojam tarp ** su kiekviena akimi. išmezgam paskutinę akį gerąja.
3 eilė pirma akis nukeliama *ant dešinio virbalo nuleidžiam 5 akių užmetimus, gaunasi 5 diiiiiiiiidelės akys, jas grąžinam ant kairiojo virbalo, suimam visas kartu į vieną ir išmezgam iš jos 5 akis kaip gerąsias.(as dariau taip 1 ger., 1 uzm., 1ger., 1uzm., 1ger.)* paskutinę akį išmezgam gerąja.
4eile visos isvirksciosios

Kartojam nuo 1 eilės.

Rasiai kad tau tas susukimas iskart pasileidzia ir gaunas tik 1 laaaabai didele akis, tai tait ir daryk
tuoj idesiu nuotraukas, tik kokybe bloga, nes ekranas fotike sudauzitas, aklai fotkinu blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 30 spalio 2008 - 17:30
QUOTE(morta-sigita @ 2008 10 30, 19:17)
Neverk  biggrin.gif , viskas gerai, taip ir turi būti. Tuos visus užvyniojimus ir reikia išleisti, kad išeitų tos diiiiiidelės akys. Išleidžiant tas 5 akis jas reikia perdėti ant dešiniojo virbalo, o išleistas, jau diiiiiideles grąžinti ant kairiojo ir tada iš jų išmegzti kitas 5 akis. Bent man taip atrodo  ax.gif .



doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ai tai va kame reikalas doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
dabar viskas aisku thumbup.gif pavyko kuo puikiausiai, o as manaiu, kad 5 didels akys turi iseiti is tu 5 uzmetimu, del to man niekas ir nesigaudavo blush2.gif
labai aciu mergaites, viskas aisku, labai labai visoms dekoju uz pagalba wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 10 30, 19:19)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif ai tai va kame reikalas doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
dabar viskas aisku thumbup.gif  pavyko kuo puikiausiai, o as manaiu, kad 5 didels akys turi iseiti is tu 5 uzmetimu, del to man niekas ir nesigaudavo blush2.gif 
labai aciu mergaites, viskas aisku, labai labai visoms dekoju uz pagalba wub.gif  wub.gif  wub.gif

clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
daba taip geda blush2.gif cia viskas taip paprasta, o as tiek visas kankinau savo klausimais ir pati kiek kankinaus, kad neiseidavo doh.gif:
bet is aprasymo tikrai niekaip nebuciau supratus, kad ten ne is tos vienos 5 turi iseiti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 30 spalio 2008 - 23:31