Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Man rodos, kad čia panašiu principu darosi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 10 08, 08:58)
Man rodos, kad čia panašiu principu darosi
user posted image


QUOTE(Skarlet @ 2008 10 07, 23:04)
Buvau išsisaugojusi kaip šito, bet nesu tikra, nebandžiau, ar teisinga schema.
Gal matysis
user posted image

ačiukas, mergaitės 4u.gif bandysiu narplioti bigsmile.gif

o ką tas juodas taškas reiškia blush2.gif baltas suprantu užmetimas, o juodas pagal schemą turėtų būti irgi lyg užmetimas g.gif o kodėl žymėjimas kitas blink.gif
Atsakyti
Tai gal ta uždėta akis, kuri po to išsiardo ?
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 10 08, 09:13)
Tai gal ta uždėta akis, kuri po to išsiardo ?

neturiu paaiškinimo doh.gif blush2.gif turbūt tik bandymų būdu teks aiškintis, jei tiek noro bus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skarlet: 08 spalio 2008 - 08:33
QUOTE(Pookelis @ 2008 10 08, 09:13)
Tai gal ta uždėta akis, kuri po to išsiardo ?

gal g.gif tos pirmosios lyg ir didesnės skylės. Nu bandysiu šiandien vakare rolleyes.gif
Atsakyti
Man atrodo jog juodas taskas tai tas uzmetimas,kuris mezgant is blogosios puses neismezgamas ,o nuimamas ir gaunasi ilga didele skyle.Nors tiksliai nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 19, 15:27)
Gal žinot, kaip išmegzt tokias šaliko pynes ir kepurės raštą??? ax.gif
user posted image


thumbup.gif ir mano mezginių eilėje yra ši kepurė.

radau du, mano manymu, tinkančius raštus g.gif tikiuos, kad tiks ir tau mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 10 08, 12:16)
Man atrodo jog juodas taskas tai tas uzmetimas,kuris mezgant is blogosios puses neismezgamas ,o nuimamas ir gaunasi ilga didele skyle.Nors tiksliai nezinau ax.gif

galvoju mintyse, kaip čia reikia megzti doh.gif
tai blogojoj pusėj aš tą siūlą tiesiog paleidžiu ir viskas g.gif o tai kaip tada išmegzti toj vietoj akį unsure.gif nu jau, kad užklausiau blush2.gif bandau mintyse dėlioti ir nesigauna
Atsakyti
Cia reikia laukti patarimo zinanciu,as kazkurioje temoje skaiciau,kad tai is kitos puses nemezgamas uzmetimas,bet kaip su juo elgtis ir pati nezinau g.gif
Atsakyti
help.gif tai laukiam gal kuri patyrusi mezgėja patars nail.gif
Atsakyti
Taip mergaites padekit mums issiaiskint ka reiskia schemoje juodas taskas,kaip tas uzmetimas daromas su neismezgimu kitoje puseje g.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 10 08, 13:18)
radau du, mano manymu, tinkančius raštus g.gif  tikiuos, kad tiks ir tau mirksiukas.gif

Jau kaip tau ačiū. biggrin.gif Jau nesitikėjau rast tinkančio raštelio ir jau buvau nurašius šią kepurę..... thumbup.gif

Dėl to juodo taško. Man rodos, kad čia reikia padaryt naują akį ir ją megzt normaliai, tik po to ją išardyti (kaip tam mano įdėtam paveiksliuke)
Atsakyti